Wyszukiwałeś:

dolnoslaskie

. Znaleziono 1100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dolnoslaskie

Spróbuj też wyszukać: 297 golnice objazd rozrusznik wielkopolski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1100 wszystkich):

Rajd Dolnośląski: Jedynka dla Kuzaja

Leszek Kuzaj i Craig Parry startujący w Peugeocie 207 S2000 otrzymali pierwszynumer startowy na liście zgłoszeń Rajdu Dolnośląskiego. Jest to ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski, która zostanie rozegrana nalegendarnych odcinkach wokół Polanicy Zdrój i Kłodzka.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Rozmawiali o dolnośląskich drogach

Wiceminister infrastruktury uczestniczył w spotkaniu, podczas któregorozmawiano o realizacji inwestycji drogowych w województwiedolnośląskim. Resort infrastruktury przygotowuje obecnie opracowaniadotyczące przyszłości dróg w Polsce.

 

Dolnośląski program dla dróg

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził dolnośląski programprzebudowy i remontów dróg wojewódzkich, któryporządkuje zasady współpracy samorządu województwadolnośląskiego z lokalnymi samorządami w zakresie dofinansowaniawspólnie realizowanych zadań drogowych.

 

RSMP: Rajd Dolnośląski wyłoni mistrzów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę.Zbliżający się wielkimi krokami Rajd Dolnośląski (Kłodzko, 8-10października) przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2009. Przedkońcową rundą możliwych scenariuszy jest wiele, co niezwykle podgrzewaatmosferę przed startem.

 

Rajd Dolnośląski po nowej trasie

W Automobilklubie Ziemi Kłodzkiej trwają ostatnie przygotowania do finałowejrundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 20. RajduDolnośląskiego. Zawody te odbędą się w dniach 8-10 października i pojadąrównież jako podwójna runda Rajdowego Pucharu Polski (tzw. drugaliga). Iwona Petryla przepytała w wywiadzie dyrektora rajdu, Leszka Biegusa okilka aspektów związanych z tegoroczną eliminacją.

 

Kierowcy o Rajdzie Dolnośląskim

Czołowi, rajdowi kierowcy przygotowujący się do startu w kolejnej rundzieRajdowych Mistrzostw Polski, znaleźli chwilę, by wypowiedzieć się na tematnadchodzącego 21. Rajdu Dolnośląskiego. O to co mówią Kajetanowicz,Kuchar, Bębenek i Chuchała.

 

Chuchała przed Dolnośląskim: "Trzeba iść pełną klepą"

Kultowe odcinki Kotliny Kłodzkiej będą areną zmagań podczas 21. RajduDolnośląskiego (2-4.09), piątej odsłony RSMP 2011. Zawodnicy LOTOS - SubaruPoland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, czyli jeden z najmłodszychduetów startujących w Mistrzostwach Polski, przystąpią do rajdu mocnozmotywowani po sukcesie w poprzedniej rundzie RSMP, 20. Rajdzie Rzeszowskim.

 

Kajetanowicz przed Rajdem Dolnośląskim

Rajd Dolnośląski to jeden z klasyków w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Przez ostatnie trzy lata impreza kończyłasezon krajowych rozgrywek. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - reprezentanciLOTOS Dynamic Rally Team już szykują się do startu w piątej rundziepolskiego czempionatu.

 

Bębenek przed Rajdem Dolnośląskim

Już w najbliższy piątek widowiskowym prologiem na ulicach Kłodzka rozpoczniesię kolejna runda Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski –Rajd Dolnośląski. Z numerem 5 wystartuje Michał Bębenek. Po krótkiejprzerwie na fotel pilota w Mitsubishi Lancerze Evo X R4 powraca jegobrat-Grzegorz.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017