Wyszukiwałeś:

doplaty

. Znaleziono 565 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: doplaty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 565 wszystkich):

Wątek na forum: Koniec z dopłatami do nowych aut

Spryciarze :) Dopłata 2500 EUR, ale jeśli auto kosztuje ponad 14.000EURo, to zwrot tych 2500 mają w VAT'cie 17%. Gdyby u nas wprowadzić dopłatę 10.000zł do nowego auta, wówczas samochód od 40.000zł w górę i tak generowałby przychody w kasie państwa (VAT 22% + akcyza), pomimo wypłacenia tej dopłat...

 

UE za dopłatami do nowych aut

Bardzo możliwe, że już wkrótce we wszystkich krajach Unii Europejskiejzostaną wprowadzone analogiczne przepisy wprowadzające dopłaty do kupowanychnowych samochodów.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera

Generalny importer samochodów marek Jaguar i Land Rover w Polscewprowadza od 21 marca br. programu bezpośrednich dopłat rejestracyjnych przyzakupie nowych samochodów obu tych marek.

 

Brytyjczycy też dostaną dopłaty

Sukces, jakim cieszą się dopłaty do zakupu nowych aut w niektórycheuropejskich krajach, wraz ze słabymi wynikami sprzedaży na rodzimym rynkuzmusił władze brytyjskie do wprowadzenia i u siebie podobnych dopłat.Brytyjscy kierowcy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 2 tys.funtów.

 

Jaguar i Land Rover z dopłatami

Polska to jedno z niewielu państw UE, które nie wspierają wymianystarych aut na nowe. Dlatego też importer samochodów marki Jaguar i LandRover zdecydował się kontynuować akcję dopłacania do zakupu nowych aut.

 

Niemcom już nie dołożą

5 miliardów euro. Tyle dokładnie wydał niemiecki rząd na dopłaty dozakupu nowych aut. Wczoraj, po ośmiu miesiącach obowiązywania programu,przyjęto ostatnie zamówienie.

 

Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

Rynek samochodów nowych w naszym kraju od lat przeżywa ciężkie chwile.Według prognoz spadki sprzedaży w tym sektorze w przyszłym roku mająsięgnąć nawet 20 procent. Brak ożywienia wewnętrznego może z koleiprowadzić do kolejnych zwolnień w branży motoryzacyjnej, a kłopoty będzieprzeżywać budżet państwa. Czy lekarstwem na te bolączki będziezaprezentowany w zeszłym tygodniu program dopłat do samochodów nowychza zezłomowanie pojazdu?

 

Wątek na forum: Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

a ze Polak potrafi to na dopłatach skorzystają firmy które i tak planują zakup nowego auta, po prostu odkupią prawo do dopłaty od biedaczków za jakieś 300 zl i zarobią na tym 7 tys. ~bankier

 

Wątek na forum: Take Care - dopłaty do odszkodowań

Firma Take Care Odszkodowania prowadzi odkup i dopłaty do zaniżonych odszkodowań OC jak i AC. Jeśli miałeś wypadek w ciągu ostatnich 3 lat i otrzymane odszkodowanie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące i nie masz też czasu lub ochoty kierować sprawy do sądu, czekać miesiącami na jej wynik... zgł...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017