Wyszukiwałeś:

dopuszczalna X

predkosc X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dopuszczalna predkosc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Kolejna ofiara Ferrari Enzo

Bogaci biznesmeni mają słabość do bardzo drogich samochodów,które sprawiają, że często zapominają oni o zdrowym rozsądku ipodstawowych prawach fizyki. Podobnie było w przypadku rosyjskiego deputowanegoSuleimana Kerimova, który kilka dni temu roztrzaskał Ferrari Enzo.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

Nawet 2 tys. zł mandatu

Większą liczbę fotoradarów na drogach, nie przyznawanie punktówkarnych za przekroczenie prędkości oraz znaczne podwyższenie mandatów- w skrajnych przypadkach nawet do 2 tys. zł - proponują posłowie w projekcienoweli Prawa o ruchu drogowym, która właśnie trafiła do Sejmu.

 

Łatwiejsza rejestracja zabytkowych aut

Choć sejmowa Komisja "Przyjazne Państwo" może nasuwaćróżne skojarzenia, to jednak miłośnicy i posiadacze starych izabytkowych samochodów powinni sobie ją chwalić. Sejm przyjął kilkazaproponowanych właśnie przez Komisję poprawek do kodeksu drogowego, dziękiktórym znikną niektóre przeszkody w zarejestrowaniu zabytkowychpojazdów.

 

Za niezapłacony mandat można stracić prawo jazdy

Wiele miesięcy prac nad zmianami do ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresiekarania za przekraczanie dopuszczalnych prędkości, sporo różnychpropozycji i w końcu jest. Zmodernizowana ustawa, która teraz trafiłado Senatu, wprowadza wyższe limity prędkości, wyższe mandaty zaprzekroczenie prędkości, a także możliwość czasowego zawieszenia prawajazdy.

 

Wyższe mandaty, większa prędkość

Ciąg dalszy prac nad nowelizacją prawa o ruchu drogowym. Posłowie nawczorajszym posiedzeniu Sejmu przyjęli kilka poprawek Senatu do kodeksudrogowego, m.in. dotyczącą zwiększenia do 110 km/h dopuszczalnej prędkościna wszystkich drogach ekspresowych oraz pozostałych dwujezdniowych.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Szybciej na DK 10 i DK 11 w zachodniopomorskim

W ramach akcji przeglądu oznakowania dróg krajowych Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad oddział w Szczecinie usunie w 5 miejscachzbędne ograniczenia prędkości na drodze krajowej numer 10. Zmiany zostanąwprowadzone do 30 czerwca 2009.

 

Na tropie absurdów drogowych

GDDKiA od kilku miesięcy prowadzi akcję tropienia absurdalnych znakówdrogowych. W tej akcji drogowców wspierają użytkownicy dróg,którzy wyszukują drogowe „kwiatki”. Tak dzieje sięrównież w Wielkopolsce. Wspólne działania zarządców iużytkowników dróg krajowych przynoszą już pozytywne rezultaty.

 

Sprowadzane auta bez badań technicznych

Już wkrótce zaczną obowiązywać kolejne zmienione przepisy ustawyPrawo o ruchu drogowym. Najnowsza nowelizacja to głównie następstwowyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, odnoszącego się do wymogupierwszego badania technicznego sprowadzanych aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dopuszczalna predkosc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017