Wyszukiwałeś:

dostawcy X

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

dolnoslaskie X

produkcja X

czesci X

motoryzacyjnych X

kryzys X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcy walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie produkcja czesci motoryzacyjnych kryzys motoryzacyjny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Autoliv zwolni 9 tys. pracowników

Autoliv, największy producent poduszek powietrznych do samochodów, wciągu dwóch pierwszych miesięcy bieżącego roku zlikwidował 3 tys.miejsc pracy. Firma poinformowała, że do końca czerwca zwolnienia obejmąkolejne 9 tys. osób.

 

Co z Takata-Petri w Wałbrzychu?

Firma Takata-Petri nie planuje obecnie przeprowadzać zwolnień grupowych.Jednak centrala grupy poważnie rozważa zamknięcie spółki wWałbrzychu. Do dziś nie podjęto decyzji w tej sprawie. Według zarządupoziom zamówień gwarantuje nieprzerwane funkcjonowanie zakładu dokońca sierpnia.

 

Toyota zatrudni zwalnianych z Takaty

Toyota zaproponowała pracę pracownikom  zwalnianym z zakładu TakataPetri w Wałbrzychu. Zakład chce przyjąć 50 osób po uruchomieniudrugiej zmiany przy okazji najnowszej inwestycji firmy.

 

Trelleborg pomoże pracownikom Takaty-Petri

Spółka Trelleborg Automotive Poland zatrudniła do tej pory 10osób z załogi Takaty. W najbliższym czasie zakład może zaoferowaćpracę jeszcze 30 osobom.

 

Wałbrzyska Toyota zwolni 200 osób

Zakończenie współpracy z około 200 pracownikami tymczasowymi apracownicy zatrudnieni na umowy na stałe realizować będą inne zadania firmy– to zmiany w wałbrzyskiej Toyocie, które następować będą wciągu najbliższych tygodni. Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychupocząwszy od maja 2012 planuje przejście na system dwuzmianowy w halach,które obecnie realizują zadania w systemie trzyzmianowym aby dostosowaćprodukcję skrzyń biegów i silników do poziomu zamówień zrynku. - Dostosowanie się do zapotrzebowania z rynku europejskiego to dla naskonieczność -  stwierdza Prezes TMMP, Carl Klemm.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dostawcy walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie produkcja czesci motoryzacyjnych kryzys motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018