Wyszukiwałeś:

dostawcy

. Znaleziono 642 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcy

Spróbuj też wyszukać: dostawcy maflow visteon producenci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 642 wszystkich):

Fabryka Boscha w Mirkowie: auta po części z polskich części

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Polskę omijają wielkie inwestycjemotoryzacyjne. Na przekór jednak powszechnym opiniom będziemy chcieli pokazaćże jednak nie jest aż tak źle.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

FAURECIA - bądź dostawcą panelowym!

Zagraniczne koncerny motoryzacyjne obecne w Polsce stale poszukują wiarygodnychpartnerów- poddostawców produktów i usług. Branża ta jednak stawia wysokiewymagania jakościowe i organizacyjne, których spełnienie wymaga inwestycji wnowe technologie i zmian w organizacji pracy.

 

Doskonałość z Praszki

Visteon Poland z Praszki jest jednym z oddziałów firmy Visteon - drugiego codo wielkości dostawcy komponentów dla światowego przemysłu samochodowego.Visteon Poland S.A. powstał w 1998 roku w wyniku przejęcia działającego napolskim rynku od 1953 roku przedsiębiorstwa Polmot Praszka. Było to pierwszeprywatyzowane przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej.

 

ThyssenKrupp stawia na produkcję w Polsce

W Dąbrowie Górniczej otwarto nowy zakład Stahl-Service-Center - ThyssenKruppStal Serwis Polska, będący pierwszym zakładem produkcyjnym koncernu ThyssenKrupp Steel AG w Polsce i całym regionie Europy Wschodniej. Nowe centrumserwisowe będzie wytwarzać 125.000 ton prefabrykowanych produktów stalowychrocznie.

 

Kryzys dotyka także dostawców

Spore problemy związane ze światowym kryzysem dotykają nie tylko wielkiekoncerny z branży motoryzacyjnej. Coraz więcej kłopotów mają takżedostawcy. Ograniczenia produkcji samochodów odbijają się wyraźnie nasytuacji podwykonawców, którzy planują zwolnieniapracowników.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Czarny scenariusz dla motodostawców

Spadek popytu na samochody w 2010 roku może zredukować zamówienia dlapolskich producentów części motoryzacyjnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017