Wyszukiwałeś:

dostawcy

. Znaleziono 1466 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcy

Spróbuj też wyszukać: dostawcy maflow visteon producenci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1466 wszystkich):

Rozwój polskich dostawców

W środę, 26 października odbędzie się w Poznaniu konferencja"Innowacje drogą do sukcesu w motoryzacji - perspektywy itrudności". Będzie to pierwsze spotkanie w ramach programu RozwojuPolskich Dostawców realizowanego przez Stowarzyszenie Producentów CzęściMotoryzacyjnych.

 

FAURECIA - bądź dostawcą panelowym!

Zagraniczne koncerny motoryzacyjne obecne w Polsce stale poszukują wiarygodnychpartnerów- poddostawców produktów i usług. Branża ta jednak stawia wysokiewymagania jakościowe i organizacyjne, których spełnienie wymaga inwestycji wnowe technologie i zmian w organizacji pracy.

 

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Doskonałość z Praszki

Visteon Poland z Praszki jest jednym z oddziałów firmy Visteon - drugiego codo wielkości dostawcy komponentów dla światowego przemysłu samochodowego.Visteon Poland S.A. powstał w 1998 roku w wyniku przejęcia działającego napolskim rynku od 1953 roku przedsiębiorstwa Polmot Praszka. Było to pierwszeprywatyzowane przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej.

 

Kryzys dotyka także dostawców

Spore problemy związane ze światowym kryzysem dotykają nie tylko wielkiekoncerny z branży motoryzacyjnej. Coraz więcej kłopotów mają takżedostawcy. Ograniczenia produkcji samochodów odbijają się wyraźnie nasytuacji podwykonawców, którzy planują zwolnieniapracowników.

 

Exide - Dostawcą Roku 2008

Exide Technologies S.A. została uhonorowana nagrodą Dostawcy Roku 2008,przyznawaną przez Toyota Peugeot Citroen Automobile (TPCA). Tytuł nadano zanajwyższe standardy jakości oraz wysoki poziom logistyki.

 

Najlepszy dostawca Hondy jest z Wolbromia

Firma TRI (Poland) z Wolbromia została wyróżniona nagrodą„Supplier Award 2011” dla najlepszego dostawcy HUM (Honda of the UKManufacturing, England).

 

Boryszew/Maflow dostawcą do platformy Volkswagena

Boryszew SA otrzymał z Volkswagen AG list intencyjny dotyczący nominowaniaMaflow/Boryszew jako dostawcy elementów systemu klimatyzacji do nowejplatformy VW pod nazwa MQB.

 

NGK wyłącznym dostawcą świec do Fiatów z LPG

NGK Spark Plug Europe została wyłącznym dostawcą świec zapłonowych donowego silnika FIATA z fabryczną instalacją LPG, zasilanego benzyną i gazem,który znajdzie się w większości modeli producenta. Ze względu nanormy EURO 5 NGK wybrała świecę ZKR7AI-8 wykonaną z metali szlachetnych,idealnie spełniającą wysokie wymogi procesu spalania gazu.

 

Volkswagen Poznań szuka dostawców

W związku z budową nowej fabryki Volkswagena Craftera w podwrzesińskichBiałężycach firma chce nawiązać współpracę z lokalnymi dostawcami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017