Wyszukiwałeś:

dostawcze

. Znaleziono 1161 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcze

Spróbuj też wyszukać: dostawcze uzywane skoda dostawcze dostawczy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1161 wszystkich):

Maleje rynek aut osobowych i rośnie dostawczych

Na wyniki sprzedaży w Polsce samochodów osobowych i dostawczych do3,5t nadal zasadniczy wpływ mają utrzymujące się – duży reeksportsamochodów do innych krajów Unii Europejskiej oraz zainteresowaniesamochodami osobowo-ciężarowymi, a także malejąca wielkość sprzedażyklasycznych samochodów dostawczych.

 

Mercedes: ECOkursy dla kierowców aut dostawczych

Najnowocześniejsza technologia zapewnia bezpieczeństwo tylko w ograniczonymstopniu - jest tyle warta, na ile jej użytkownik potrafi prawidłowo z niejkorzystać. To samo dotyczy pojazdów dostawczych. Wykorzystuje to markaMercedes-Benz w swoim Sprinterze z technologią BlueEFFICIENCY.

 

UE każe produkować samochody dostawcze spalające mało paliwa

Komisja Europejska chce by do 2016 r. koncerny samochodowe w UE o 10 proc.ograniczyły zużycie paliwa przez nowe samochody dostawcze. Firmom,które nie dostosują się do nowych wymogów, grożą duże karyfinansowe podała Gazeta Wyborcza.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Samar: produkcja dostawczych rośnie

W marcu poziom produkcji samochodów w polskich fabrykach był praktycznietaki sam jak rok temu. Po rekordowych spadkach o ponad połowę wzrosłaprodukcja samochodów dostawczych. Produkcja samochodów dostawczychw marcu wyniosła 8 541 sztuk i była większa o 31,6% od lutowej oraz aż o 53%od wyniku sprzed roku, podaje Instytut Samar.

 

PZPM: spadki sprzedaży aut dostawczych zahamowane

Jak wynika z opublikowanych przez PZPM danych, rynek sprzedaży aut dostawczychpowoli wychodzi z kryzysu. W maju br. sprzedano tylko o 129 (4,2%)dostawczaków mniej niż w maju  ubiegłego  roku.Ogółem sprzedaż w maju wyniosła 2 961 pojazdów. Od początku roku  sprzedano  15  051  samochodówdostawczych,  mniej  o  3  259  (17,8%)  niż przed rokiem.

 

Sklepikarze doceniają dostawczego Logana

169 produktów w 55 kategoriach zostało nagrodzonych głosamidetalistów w czwartej edycji konkursu Perły Rynku FMCG organizowanegoprzez miesięcznik "Wiadomości Handlowe". Dacia Logan Van zdobyławyróżnienie w kategorii najlepszy samochód dostawczy.

 

Dostawcze na fali

Na rynku nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t,po raz pierwszy rejestrowanych w Polsce, marzec 2012 był dużo lepszy niżluty. W porównaniu do marca ubiegłego roku, wzrost odnotowano tylko wgrupie nowych samochodów podczas, gdy wśród samochodówużywanych - spadek. Według wstępnych danych Centralnej EwidencjiPojazdów, zarejestrowano 96 416 nowych i używanych samochodów,więcej o 32,6% niż przed miesiącem i mniej o 4,6% niż w marcu przed rokiem.Od początku roku przybyły 240 403 samochody.

 

Nagroda ?Samochód Dostawczy Roku 2012? dla Sprintera

Flagowy produkt Mercedesa, dostawczy Sprinter, otrzymał prestiżowy tytuł odjury złożonego z przedstawicieli najważniejszych mediów branżowych.Sprinter 316 CDI pokonał 6 rywali w niemal wszystkich kategoriach, po razkolejny potwierdzając swoją wyjątkowość. Statuetkę „Van of the Year2012” odebrał Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingusamochodów dostawczych w Mercedes-Benz Polska.

 

Rosnący popyt na auta dostawcze w Europie

Marzec 2015 okazał się trzecim z rzędu miesiącem wzrostu ilości sprzedanych samochodów dostawczych w Unii Europejskiej. Polacyrównież kupują coraz więcej aut tego typu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017