Wyszukiwałeś:

downsizing

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: downsizing

Spróbuj też wyszukać: rozrząd

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Dwucylindrowa ekologia

Fiat zaprezentował właśnie nowe jednostki, które pojawią się wmodelach włoskiego koncernu. Moda na downsizing nie oznacza już jedyniezmniejszania pojemności. Dla oszczędności usuwa się cylindry.

 

Skoda Yeti w Genewie

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Genewie firmaŠkoda Auto zaprezentuje kilka nowości. Wśród nich będzienajnowszy model Yeti oparty na modelu studyjnym o tej samej nazwie.

 

321KM z silnika 1.8!

Jak donosi Sky News, bawarski koncern przygotowuje małą rewolucję silnikową.Inżynierowie BMW pracują nad małymi silnikami benzynowymi wspomaganymi przezturbodoładowanie. Trzy- i czterocylindrowe jednostki będą miały osiągigodne dwa razy większych silników.

 

Downsizing, czyli mniejszy rozmiar i dużo mocy

Downsizing, czyli innymi słowy sztuka skalowania pojemności silnikówbez utraty ich mocy, to jeden z ostatnich pomysłów producentówaut, pozwalający jeszcze bardziej zbliżyć się do granicy maksymalnejwydajności tych mechanicznych konstrukcji. Jednak po co tak naprawdę koncernycoraz częściej decydują się na tego typu rozwiązania, skoro nie od dziświadomo, że wyżyłowane jednostki są częściej podatne na usterki?

 

3 cylindry w nowej Klasie C

Wysokie ceny benzyny oraz coraz mocniejsze naciski ekologicznego lobbysprawiaja, że nawet producenci luksusowych samochodów zaczynająchwytać się różnych sposobów jak obniżyć emisję spalin.

 

Mocny maluch

Podczas tegorocznego sympozjum silnikowego w Wiedniu Volkswagen zaprezentowałswoje plany na najbliższe lata. W samochodach koncernu pojawią się małe, alemocne jednostki.

 

Twinturbo zamiast V10

Magazyn Auto Express zdradza pierwsze szczegóły dotyczące jednostkinapędowej, która zasili najnowsze BMW M5.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017