Wyszukiwałeś:

dowod X

rejestracyjny X

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dowod rejestracyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Wątek na forum: Dowody rejestracyjne przyczyną omyłek

Dowód rejestracyjny to co prawda dwie kartki formatu A4 ale nie trzeba tego przy sobie wozić, prawka również, tablice zostają na samochodzie od nowości do złomowanie, no chyba że ktoś ma życzenie zmienić, w przypadku zmiany właściciela, w dowodzie jest też odcinek który się wyrywa dla kupującego,...

 

Nie zarejestrujesz bez dowodu rejestracyjnego

Od 25 grudnia 2007 r. do wniosku o rejestrację pojazdu sprowadzonego zterytorium Unii Europejskiej, właściciel będzie zobowiązany przedłożyćdowód rejestracyjny pojazdu, o ile wcześniej był on jużzarejestrowany.

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Droższe prawka i dowody rejestracyjne

Od jutra (16. lutego) podrożeje wydanie niektórych dokumentów, wtym między innymi prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.

 

Łatwiejsza rejestracja pojazdów

W tym tygodniu zmieniły się nieco przepisy odnośnie rejestracji sprowadzanychdo kraju samochodów używanych. Otóż nie będzie potrzebyprzedłożenia w wydziale komunikacji przetłumaczonego na język polski dowodurejestracyjnego.

 

Sprowadzone auto koniecznie z dowodem rejestracyjnym

Ministerstwo Infrastruktury przypomina osobom nabywającym pojazdy z zagranicy oobowiązujących od 25 grudnia 2007 r. przepisach, zgodnie z którymi dorejestracji w naszym kraju sprowadzonego samochodu niezbędne jestprzedłożenie wraz z wnioskiem dowodu rejestracyjnego, jeżeli pojazd byłzarejestrowany.

 

Zmiany w legalizacji tablic rejestracyjnych

Już niebawem w życie wejdą niewielkie zmiany dotyczące zasad legalizacjitablic rejestracyjnych np. w przypadku wymiany dowodu rejestracyjnego. Ma być,dzięki tym zmianom, nieco łatwiej dla wszystkich kierowców.

 

Wątek na forum: Brak dowodu rejestracyjnego!

Witam!mam taki problem poniewaz kupilem samochód bez dowodu rejestracyjnego poniewaz własciciel miał mi go dowiesc i zaginą bez sladu,mam tylko karte pojazdu i umowe kupna-sprzedazy,co moge zrobic w tej sytuacji?? moge w jakis sposób wyrobic nowy dowód na moje juz nazwisko majac te dokumenty któr...

 

Wiesz, kiedy mogą zabrać dowód rejestracyjny?

Patrole drogowe kojarzą się kierowcom głównie z "suszarkami"i z kontrolą trzeźwości. To jednak uproszczenie. Spotkanie z patrolem możezakończyć się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Kiedy policja dokonatakiej czynności? I co dalej czeka kierowcę?

 

Wątek na forum: Zgubiony dowód rejestracyjny. Co mam robić?

Witam, mam następujący problem. Otóż dwa dni temu zgubiłem dowód rejestracyjny i nie wiem, co mam robić. Proszę o pomoc. I jeszcze jedna sprawa. Przeszukałem dokładnie dom i samochód i dowodu nie znalazłem. Musiałem go więc zgubić gdzieś na zewnątrz. Czy jeśli ten dowód wpadnie w nieodpowiednie r...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dowod rejestracyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017