Wyszukiwałeś:

droga X

69 X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga 69

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Ekspresowo do granicy

GDDKiA przewiduje, że ekspresowa droga Żywiec - Zwardoń będzie gotowa podkoniec 2007 roku. Przyszła droga S69 będzie drogą jednojezdniową, z pasamiszerokości 3,5 metra i pasami awaryjnymi po 2 m każdy. Droga ta połączyBielsko-Białą z południową granicą państwa w Zwardoniu.

 

S1 do lotniska w Pyrzowicach

Dzisiaj minister transportu Jerzy Polaczek otworzył drogę ekspresową S-1łączącą Pyrzowice oraz Podwarpie. Droga ta znacząco skróci i ułatwidojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice, co ma ogromne znaczeniedla rozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta corazwięcej osób. Budowa około 12,5 km drogi pochłonęła 200 mln zł.

 

Ekspresową do Żywca

8 stycznia oddano do ruchu trzy odcinki drogi ekspresowej S-69 realizowane wramach I etapu inwestycji drogowej Żywiec - Zwardoń. Długość obecnieoddawanych odcinków to 10,5 km wybudowanej drogi ekspresowej oraz 3,3 kmdróg przebudowanych i przystosowanych do przeniesienia ruchu ciężkiego.

 

Droższa ekspresowa Żywiec-Zwardoń?

Otwarto oferty w przetargu na budowę drogi ekspresowej S-69 Bielsko -Biała– Żywiec – Zwardoń, na odcinku Laliki II – Zwardoń.Długość odcinka wynosi 1,7 km, a kosztorys 39,7 mln złotych. Tradycyjniejuż złożone oferty znacznie przewyższały kosztorys GDDKiA.

 

Rzeszów: remont Sikorskiego może ruszy w maju

Miasto Rzeszów rozstrzygnęło przetarg na przebudowę ul. Sikorskiego.Przebudowana zostanie cała ulica (2,7 km) - od skrzyżowania z al.Powstańców Warszawy do granic miasta i połączenia z drogą krajową nr4. Jest to największa realizowana obecnie inwestycja w mieście. Całkowitawartość projektu wynosi ponad 32,3 mln zł z czego dofinansowanie z UE ponad18,99 mln zł.

 

S-69: 2 km drogi za 54 mln zł

Wyłoniono wykonawcę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała– Żywiec – Zwardoń (granica państwa). Za budowę 1,8 km odcinkaLaliki II – Zwardoń Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradzapłaci ponad 54 mln zł. Dodajmy, ze była to najniższa ze złożonych ofert,a kosztorys zakładał 39,7 mln zł.

 

Rusza budowa odcinka S-69

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuw dniu 26 października bieżącego roku umowy na budowę drogi ekspresowej S-69na 4,7 km odcinku Szare - Laliki.

 

Budowa odcinka S-69

Rozpoczęły się prace związane z budową 5 km odcinka drogi ekspresowej S-69Szare - Laliki. Prace budowlane nad tym najtrudniejszym odcinkiemekspresówki, których koszt wyniesie ponad 390 mln zł, potrwają 2lata.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

Droga w powiecie ostrołęckim przebudowana

W ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011zmodernizowany został fragment ciągu komunikacyjnego Dylewo - Obierwia -Przystań - Nowa Wieś, który łączy drogę krajową nr 53 i drogęwojewódzką nr 544 w powiecie ostrołęckim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga 69".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017