Wyszukiwałeś:

droga X

S6 X

. Znaleziono 202 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga S6

Spróbuj też wyszukać: droga s6 będzino

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 202 wszystkich):

Ekspresowa S6 pobiegnie przez Kołobrzeg

Została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla dostosowania drogikrajowej numer 6 do parametrów drogi ekspresowej (S6) na ponad 180 kmodcinku od Goleniowa do początku obwodnicy Słupska. Trasa będzie biegłaprzez Kołobrzeg.

 

Projektowanie drogi S6 będzie kontynuowane

GDDKiA O/Szczecin ogłosi przetargi na wykonanie koncepcji programowych dladrogi S6 na odcinku Goleniów – początek obwodnicy Słupska (zwyłączeniem istniejącej obwodnicy Nowogardu i projektowanej obwodnicyKoszalina i Sianowa). Łącznie opracowywane będą koncepcje dla 161kilometrowego odcinka drogi ekspresowej.

 

Umowa na koncepcję trasy S6 Słupsk-Lębork

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmąMosty Katowice na sporządzenie koncepcji programowej dla drogi ekspresowej S6na odcinku od obwodnicy Słupska do Lęborka.

 

S6 Goleniów - Kołobrzeg cała w przetargu

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad wysłała zaproszenia do udziału wprzetargu na ostatni fragment drogi ekspresowej S6 na odcinku pomiędzyGoleniowem a Kołobrzegiem.

 

Znamy oferty na kolejny odcinek S6

GDDKiA otworzyła oferty cenowe złożone w przetargu na zaprojektowanie iwybudowanie drogi ekspresowej S6 na odcinku Ustronie Morskie - początekobwodnicy Koszalina i Sianowa.

 

Znamy oferty na S6 Kiełpino ? Kołobrzeg Zachód

455 mln zł 530,2 mln zł - to odpowiednia najniższa i najwyższa ofertacenowa, jaka wpłynęła w przetargu na wybudowanie odcinka drogi ekspresowej S6z Kiełpina do Kołobrzegu.

 

Siedem ofert na drogę S6 Kołobrzeg Zachód - Ustronie Morskie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty nawybudowanie drogi ekspresowej S6 na odcinku od węzła Kołobrzeg Zachóddo Ustronia Morskiego.

 

Przetarg na rozbudowę obwodnicy Słupska i drogę S6

Rozbudowę Obwodnicy Słupska o drugą jezdnię oraz budowę odcinka międzySłupskiem a Lęborkiem przewidują dwa przetargi na realizację drogiekspresowej S6. Oba według formuły projektuj i buduj.

 

Budimex z pierwszą umową na drogę S6

Dziś w siedzibie szczecińskiego oddziału GDDKiA podpisana została umowa zfirmą Budimex na realizację 19-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S6 odGoleniowa do Nowogardu.

 

Droga S6 - rusza budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa

Szczeciński oddział GDDKiA zawarł kontrakt na budowę obwodnicy Koszalina iSianowa. Inwestycję zrealizuje konsorcjum firm PORR Polska Infrastructure S. A.i POLBUD-POMORZE Sp. z o. o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga S6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017