Wyszukiwałeś:

droga X

ekspresowa X

. Znaleziono 1766 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga ekspresowa

Spróbuj też wyszukać: e67

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1766 wszystkich):

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Ekspresowa "Zakopianka"

Kierowcy podróżujący „Zakopianką” wreszcie doczekali sięotwarcia dla ruchu ekspresowego odcinka trasy. 12,5 km droga ekspresowa zMyślenic do Lubnia była gotowa dużo wcześniej, jednak ze względu naprotesty, 2,5 km odcinek w Stróży był zamknięty aż do 20 marcabieżącego roku.

 

Startuje droga ekspresowa S 61

Ruszają pierwsze konsultacje społeczne dla zupełnie nowej drogi ekspresowej S61 – ( Ostrów Mazowiecka – Łomża - Szczuczyn). Droga tazostała wprowadzona do krajowej sieci dróg ekspresowych rozporządzeniemRady Ministrów z 20 października ubiegłego roku.

 

Droga ekspresowa S 8 na Podlasiu z pozwoleniem na budowę

Pod koniec października br. powinna ruszyć budowa drogi ekspresowej S 8 naPodlasiu. Dwujezdniowa droga ekspresowa S 8 powstaje w systemie Projektuj iBuduj. Umowa z konsorcjum została podpisana przeszło rok temu, a 7października tego roku wojewoda podlaski wydał pozwolenie na budowę. Za dwalata, 24,5-kilometrowy odcinek ekspresowej S 8, ma być gotowy.

 

Ekspresowa S7 w Krakowie prawie gotowa

Droga ekspresowa S7 pomiędzy węzłami Bieżanów i Rybitwy na tereniemiasta Krakowa jest prawie gotowa. Zakończyły się prace zasadnicze, teraztrwają prace wykończeniowe i rozpoczynają się odbiory techniczne.Spodziewamy się, że droga zostanie udostępniona dla ruchu około połowylistopada – informuje GDDKiA oddział w Krakowie. Budowa kosztowałaprawie 200 mln zł i trwała prawie 2 lata.

 

Nowa droga w Rzeszowie

Rzeszów otrzymał 59,5 mln zł dotacji ze środków EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu Budowa drogi krajowejłączącej obwodnicę północną miasta Rzeszowa z drogą ekspresowąS19 i autostradą A4. Całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 78,5 mln zł.

 

Perspektywy dla S3 od morza do Czech

Według rządowych harmonogramów, dopiero w 2020 roku ma powstać caładroga ekspresowa S3 łącząca na północy Świnoujście z Lubawką przygranicy z Czechami. O planach jej budowy mówi się od kilkunastu lat.Obecnie w budowie jest odcinek w województwie lubuskim. Największeopóźnienia dotyczą odcinka na Dolnym Śląsku. Tu z powodu brakupieniędzy prace zatrzymały się na etapie opracowania projektów.

 

Perspektywy ekspresowej trójki

Droga ekspresowa S3 ma być drogowym kręgosłupem zachodniej części Polski.Skomunikuje ona zachodnie wybrzeże z południową granicą kraju. Wreszcie, powielu latach, jej budowa będzie realizowana na całym przebiegu, a już w majuprzejedziemy nowym odcinkiem S3 w województwie lubuskim.

 

Ekspresowa szóstka wyzwaniem Wybrzeża

W perspektywie najbliższych lat na Wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Kierowcy czekają na nią od lat. Nadzieję rodzi fakt, że część inwestycjizostała już ujęta przez resort transportu jako zadanie realizacyjne wProgramie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2020.

 

Otwarta kolejna droga ekspresowa

Trochę uaktywnili się nasi drogowcy, oddając kolejny w przeciągu kilku dniodcinek drogi ekspresowej. Tym razem kierowcy szybciej i bardziej komfortowobędą mogli pojechać drogą S69 od Buczkowic do Żywca.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga ekspresowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017