Wyszukiwałeś:

droga X

hamowania X

. Znaleziono 585 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga hamowania

Spróbuj też wyszukać: droga hamowania volvo hamowanie silnikiem droga hamowania vaneo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 585 wszystkich):

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Wydłużona droga hamowania w Hondach

Brak jednego z elementów układu hamulcowego może w konsekwencjidoprowadzić do wydłużenia drogi hamowania w modelach Honda Civic oraz Jazz.Właściciele tych modeli zostaną zaproszeni do serwisów w celudokonania naprawy.

 

Nie umiemy hamować z ABS

Wyposażenie samochodów w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa nieoznacza automatycznie, że nic nam się nie przydarzy na drodze.Szczególnie, jeśli nie potrafimy odpowiednio zachować się wniebezpiecznej sytuacji. Doskonałym przykładem jest tu system ABS.

 

Wątek na forum: Nie umiemy hamować z ABS

Jakie pulsacyjne intensywne naciskanie pedału??? Znowu Szkoła Jazdy Renault daje ciała... Jeździliście chłopaki kiedyś bez ABSu, czy jesteście rocznik 89 i takie auta widujecie tylko w muzeach i garażach waszych dziadków?? Hamować należy na granicy przyczepności. Pulsacyjne hamowanie ma sens tylk...

 

Droga hamowania

 

Akademia bezpiecznej jazdy prowadzona przez Tomasza Kuchara wspólnie z firmą Goodyear stworzyła cykl filmów o użytkowaniu auta w sezonie zimowym. Piąta część a zarazem ostatnia opowiada o drodze hamowania w warunkach zimowych przy oponach letnich i zimowych - mojeauto.tv

 

O tej porze roku ginie więcej pieszych

Podczas minionego weekendu na polskich drogach w 343 wypadkach zginęło 51osób. Aż 29 z nich stanowili piesi. Są oni bez wątpienia tą grupąużytkowników dróg, która w okresie jesiennym jestszczególnie narażona na niebezpieczeństwo.

 

"Pływasz" po drodze? Sprawdź amortyzatory!

Sprawne amortyzatory w samochodzie to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Gdybyz nich zrezygnować, wówczas pierwsze ostre hamowanie lub pokonaniezakrętu prawdopodobnie skończyłoby się poważnym wypadkiem.

 

Nowa nawierzchnia dróg skróci drogę hamowania

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad testuje na drodze krajowejnr 27 technologię Tyregrip, która ma skrócić drogę hamowania, atym samym zwiększyć bezpieczeństwo.

 

Jak hamować poprawnie?

Nie będziemy tłumaczyć zawiłości zjawisk fizycznych, którepojawiają się podczas hamowania. Przedstawiamy Wam za to receptę naefektywne, poprawne zatrzymanie samochodu. Dziś radzimy jak hamować.

 

Wątek na forum: Ciśnienie w oponach

Kontrolowanie ciśnienia w oponach nie spędza snu z powiek polskich kierowców. Należy raczej do czynności wykonywanych zbyt rzadko, przypadkowo, lub tylko przy wymianie opon? Zbyt niskie ciśnienie w oponie może doprowadzić w ekstremalnej sytuacji nawet do przebicia opony, ale przede wszystkim w...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga hamowania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017