Wyszukiwałeś:

droga X

hamowania X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga hamowania

Spróbuj też wyszukać: droga hamowania volvo hamowanie silnikiem droga hamowania vaneo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Bridgestone w niemieckich testach opon

Letnia opona touringowa Bridgestone Turanza ER300 uzyskała miano"szczególnie godnej polecenia" w teście czołowegoniemieckiego magazynu motoryzacyjnego "ADAC Motorwelt",porównującym ofertę 15 producentów opon rozmiaru 195/65 R15 H.

 

System DSR

Wiele osób uważa się za znakomitych kierowców. Niestety większość z nichprzekonuje się o swoich rzeczywistych umiejętnościach dopiero podczasnieoczekiwanej sytuacji. Dlatego też na potrzeby takich wydarzeń ciągle sąopracowywane nowe technologie bezpieczeństwa.

 

Goodyear Eagle F1 najlepszy w testach

Opona Goodyear Eagle F1 Asymemetric, która została zaprezentowanawiosną tego roku przeszła zwycięsko przez niezależny test ogumieniaprzeprowadzony przez magazyn motoryzacyjny EVO z Wielkiej Brytanii.Spośród dziewięciu porównywanych marek, Eagle F1 Asymmetricokazała się najlepsza zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

 

Wydłużone hamowanie w Fordach

W niektórych egzemplarzach modeli Ford Focus, C-Max, S-Max oraz Galaxywyposażonych w dwulitrowy silnik wysokoprężny może dojść doniebezpiecznego wydłużenia się drogi hamowania.

 

Limity prędkości ratują życie?

Przyczyną większości wypadków drogowych jest błąd kierowcy. Rzadziejwpływa na to stan techniczny auta, a zły stan drogi to tylko 5%wypadków. Takie wyniki badań przedstawiono podczas warsztatówruchu drogowego pod hasłem „Limity prędkości ratują życie”.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowaniaprzyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

Jak jeździć zimą?

Zimowe warunki na drogach to prawdziwe wyzwanie zarówno dla auta, jak idla samego kierowcy. Odpowiednie przygotowanie tego pierwszego może w dużymstopniu ułatwić poruszanie się w trudnych sytuacjach, jednak bezumiejętności praktycznych w wielu ekstremalnych momentach może to sięokazać za mało.

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Bezpieczna jazda zimą!

W końcu, po dość długiej, a przede wszystkim ciepłej jesieni nadeszła jużchyba na dobre zima. I choć temat był niejednokrotnie wałkowany, to po razkolejny, z uporem maniaka, przypominamy o najważniejszych radach, bypodróż samochodem w tym okresie była jak najbezpieczniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga hamowania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017