Wyszukiwałeś:

droga X

krajowa X

. Znaleziono 1074 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga krajowa

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 42 droga krajowa 401 droga krajowa 9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1074 wszystkich):

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

Rzeszów: remont Sikorskiego może ruszy w maju

Miasto Rzeszów rozstrzygnęło przetarg na przebudowę ul. Sikorskiego.Przebudowana zostanie cała ulica (2,7 km) - od skrzyżowania z al.Powstańców Warszawy do granic miasta i połączenia z drogą krajową nr4. Jest to największa realizowana obecnie inwestycja w mieście. Całkowitawartość projektu wynosi ponad 32,3 mln zł z czego dofinansowanie z UE ponad18,99 mln zł.

 

Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

Mimo, ze prace nad obwodnicą Gostynia (woj. wielkopolskie) trwają kilka latnadal nie wiadomo kiedy i gdzie powstanie. W centrum miasta przecinają siędwie ruchliwe trasy droga krajowa nr 12 oraz droga wojewódzka numer 434.Stąd bez ustaleń GDDKiA dla wytyczenia obejścia w ciągu DK 12 nie ma mowy okolejnym etapie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434.

 

Nowe połączenie z A1

Powstała wstępna koncepcja nowej drogi wojewódzkiej, łączącej drogękrajową nr 15 z drogą krajową nr 80 i przecinającej krajową„jedynkę” w okolicach Ostaszewa (woj.: kujawsko-pomorskie).Integralną częścią przedsięwzięcia będzie bezkolizyjne połączeniekompleksu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pod Łysomicami z publicznąsiecią drogową. Pierwsza część przedsięwzięcia zostanie ukończona w 2010r.

 

Prace nad "siódemką"

W zatwierdzonym przez rząd programie budowy dróg, związanym zmistrzostwami Euro 2012, znalazła się droga krajowa nr 7. Planowany terminzakończenia inwestycji to listopad 2011 r.

 

Warszawa: Będzie „wylotówka” na Kraków

Wojewoda Mazowiecki wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachdotyczącą budowy drogi ekspresowej S8 na odcinku Salomea – Wolica, wrazz powiązaniem z drogą krajową nr 7. Przybliża to powstanie nowej drogiwylotowej na Kraków i Katowice.

 

Słupsk: Droga krajowa zamiast wojewódzkiej

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego jednogłośnie przyjęli uchwałęw sprawie przekwalifikowania drogi wojewódzkiej nr 210 Słupsk –Ustka, na drogę krajową. Ma to pozwolić na pozyskanie funduszy i szybszyremont tej trasy.

 

Nowy most na krajowej jedynce

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 46)w Częstochowie wybudowano nowy most. Realizacja tego zadania kosztowała ponad8 mln zł i umożliwi rozpoczęcie remontu pozostałych obiektówznajdujących się w tym miejscu.

 

Nowa trasa przez Śląsk?

Istniejąca droga krajowa nr 79 przebiega przez samo centrum MetropoliiGórnośląskiej. W związku z ogromnym natężeniem ruchu, powstałpomysł budowy nowej drogi, która odciąży istniejącą trasę. Miastapołożone wzdłuż trasy będą musiały walczyć o pieniądze na budowę nowejdrogi.

 

Powstaje obwodnica Siewierza

Powstaje obwodnica Siewierza (woj. śląskie), która ma ogromne znaczeniedla ruchu tranzytowego przebiegającego przez miasto drogą krajową nr 1(Częstochowa – Bielsko-Biała) i drogą krajową nr 78 (Gliwice –Tarnowskie Góry – Kielce).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga krajowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017