Wyszukiwałeś:

droga X

krajowa X

. Znaleziono 4284 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga krajowa

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 42 droga krajowa 401 droga krajowa 9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4284 wszystkich):

Lepsze drogi krajowe na Mazowszu

W ciągu najbliższych lat mazowieccy drogowcy będą realizować projektyzwiązane z drogami krajowymi na południu województwa. Zaplanowano m.in.budowę kilku obwodnic, w tym drogowego obejścia Radomia, oraz modernizacjęistniejących dróg krajowych nr 7, 9 i 12.

 

Nowe radary na drogach krajowych nr 7 i 9

W ramach programu „Bezpiecznych Osiem”, realizowane będądziałania mające zwiększyć poziom bezpieczeństwa m.in. na dwóchważnych świętokrzyskich drogach krajowych. Pojawią się na nich nowefotoradary, ale będą także przebudowywane skrzyżowania.

 

Słupsk: Droga krajowa zamiast wojewódzkiej

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego jednogłośnie przyjęli uchwałęw sprawie przekwalifikowania drogi wojewódzkiej nr 210 Słupsk –Ustka, na drogę krajową. Ma to pozwolić na pozyskanie funduszy i szybszyremont tej trasy.

 

Podglądają kierowców na drogach krajowych

Na świętokrzyskim odcinku drogi krajowej nr 74 pojawiła się nowa kamerarejestrująca sytuację na drodze. Jest to jedno z wielu urządzeń dziękiktórym poprzez stronę internetową Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad można sprawdzić warunki drogowe na najważniejszychtrasach.

 

Utrudnienia na małopolskich drogach

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad po razkolejny opublikował mapę ze spisem najważniejszych prac prowadzonych nadrogach krajowych województwa małopolskiego. Do końca listopadautrudnienia wystąpią w 17 miejscach.

 

Mniej wypadków na drogach krajowych

Statystyki nie oddają całości problemu, ale na ich podstawie widać, żeprogram Drogi Zaufania Bezpiecznych Osiem przynosi efekty. Dzięki inwestycjomprowadzonym na drogach i kampanii mającej wpłynąć na zachowaniakierowców, spadła liczba wypadków na głównych drogachkrajowych.

 

Bezpieczniej na drogach krajowych Podkarpacia

W ubiegłym roku aż o ponad 40 procent zmniejszyła się liczba ofiarśmiertelnych w wypadkach na podkarpackich drogach krajowych. Tak duża poprawastatystyk to m.in. zasługa prac prowadzonych przez rzeszowski oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Coraz bezpieczniej na drogach krajowych

Mniej ofiar śmiertelnych na drogach krajowych, w tym przede wszystkim naósemce, to efekt prowadzonego od ponad dwóch lat programu GDDKiAna rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tylko w 2007 roku liczba ofiarśmiertelnych na drodze krajowej nr 8 zmniejszyła się o 28 procent i ciąglespada.

 

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Po ulewnych opadach deszczu kierowcy moga napotkać utrudnienia na drogachkrajowych  nr  77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola) inr 79 (Warszawa – Sandomierz  - Kraków).

 

Nie będzie S8 do granicy z Czechami, będzie droga 2+1

Mimo licznych protestów Dolnoślązaków, mimo licznychwypadków śmiertelnych, droga krajowa nr 8 w kierunku granicy czeskiejnie zostanie przebudowana do standardów ekspresówki. Ma zostaćjedynie zmodernizowana, by była bezpieczniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga krajowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017