Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

1 X

. Znaleziono 1132 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 1

Spróbuj też wyszukać: toruń droga krajowa nr 1 łódź -grudziądz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1132 wszystkich):

Prace nad A-1 trwają

Wojewoda Pomorski sprawdzał stan prac budowlanych, prowadzonych przezspółkę Gdańsk Transport Company, odpowiedzialną za budowę ieksploatację północnego odcinka autostrady A-1.

 

Toruń: Uchwała w sprawie mostu

W związku ze zmianą przebiegu drogi krajowej, planowana przeprawa przezWisłę ma znaleźć się w ciągu drogi krajowej nr 1, a nie nr 15, jak towcześniej zakładano. Skutkiem tego była konieczność zmiany uchwałydotyczącej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

 

Remont DK 1, a opłaty na A-1

Od drugiej połowy lutego kierowcy muszą płacić za przejazd autostradą A-1ze Swarożyna do Rusocina, dlatego też część korzysta z drogi krajowej nr 1.Teraz ma się tam rozpocząć remont i w związku z tym powstał pomysłtymczasowego zniesienia opłat za autostradę.

 

O połowę taniej za przejazd A-1

Zakończył się spór o wysokość opłat za przejazd 25 km odcinkiemautostrady A-1 podczas remontu alternatywnej trasy – drogi krajowej nr 1.Kierowcy za podróż z Rusocina do Swarożyna zamiast 6,7 zł, zapłacą3,5 zł, czyli prawie o połowę mniej.

 

Nowy most na krajowej jedynce

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 46)w Częstochowie wybudowano nowy most. Realizacja tego zadania kosztowała ponad8 mln zł i umożliwi rozpoczęcie remontu pozostałych obiektówznajdujących się w tym miejscu.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Od najbliższej środy (30.09.2009) na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu nakierowców czekają poważne utrudnienia. Rozpoczyna się remont 2,5kilometrowego odcinka trasy między ulicą Gałczyńskiego a północnągranicą miasta. Prace mają zakończyć się 30-go listopada a ich koszt toblisko 3,8 miliona złotych.

 

Będzie nowe połączenie DK1 z północną Częstochową

Projekt połączenia drogi krajowej nr 1 z północną częścią miastaCzęstochowy przez węzeł DK1 z ul. Makuszyńskiego otrzyma 18,5 mln złdotacji ze środków Funduszu Spójności. Projekt obejmuje budowęwęzła łączącego drogę krajową nr 1 z drogą krajową nr 91,zlokalizowanego na styku dzielnic Wyczerpy oraz Północ w Częstochowie.

 

Zmiany na drogach w związku z budową A1

W związku z budową autostrady A1 Toruń-Kowal, kierowcy muszą liczyć się zutrudnieniami na sąsiednich drogach wojewódzkich. Niektóre powybudowaniu autostrady zmienią przebieg.

 

Trwają prace na drodze nr 708, powstaje obwodnica Strykowa

Po zimowej przerwie wznawiane są prace na modernizowanych odcinkach drógwojewódzkich, w tym na drodze nr 708.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017