Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

1 X

. Znaleziono 433 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 1

Spróbuj też wyszukać: toruń droga krajowa nr 1 łódź -grudziądz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 433 wszystkich):

Prace nad A-1 trwają

Wojewoda Pomorski sprawdzał stan prac budowlanych, prowadzonych przezspółkę Gdańsk Transport Company, odpowiedzialną za budowę ieksploatację północnego odcinka autostrady A-1.

 

Toruń: Uchwała w sprawie mostu

W związku ze zmianą przebiegu drogi krajowej, planowana przeprawa przezWisłę ma znaleźć się w ciągu drogi krajowej nr 1, a nie nr 15, jak towcześniej zakładano. Skutkiem tego była konieczność zmiany uchwałydotyczącej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

 

Remont DK 1, a opłaty na A-1

Od drugiej połowy lutego kierowcy muszą płacić za przejazd autostradą A-1ze Swarożyna do Rusocina, dlatego też część korzysta z drogi krajowej nr 1.Teraz ma się tam rozpocząć remont i w związku z tym powstał pomysłtymczasowego zniesienia opłat za autostradę.

 

Toruń chce promować most

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu ogłosił przetarg na opracowaniestrategii promocji inwestycji związanej z budową nowej przeprawy przez Wisłęw ciągu drogi krajowej nr 1. Głównym celem tego działania jestpozyskanie funduszy na realizację inwestycji, a tym samym jej przyspieszenie.

 

O połowę taniej za przejazd A-1

Zakończył się spór o wysokość opłat za przejazd 25 km odcinkiemautostrady A-1 podczas remontu alternatywnej trasy – drogi krajowej nr 1.Kierowcy za podróż z Rusocina do Swarożyna zamiast 6,7 zł, zapłacą3,5 zł, czyli prawie o połowę mniej.

 

Skanska wyremontuje krajową jedynkę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę naprzebudowę drogi krajowej nr 1, na odcinku Pruszcz Gdański –Pszczółki. Modernizację 11,1 km pomorskiego fragmentu krajowej jedynkiprzeprowadzi firma Skanska S.A.

 

Łódź: Rozpoczął się remont wiaduktu

Firma Skanska rozpoczęła prace związane z przebudową wiaduktu na al. JanaPawła II w Łodzi, który znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 1.Remont ma na celu zwiększenie nośności obiektu do 50 ton. Prace będąkosztować ponad 15 mln zł i potrwają do stycznia 2010 roku.

 

Nowy most na krajowej jedynce

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 46)w Częstochowie wybudowano nowy most. Realizacja tego zadania kosztowała ponad8 mln zł i umożliwi rozpoczęcie remontu pozostałych obiektówznajdujących się w tym miejscu.

 

Toruń: Jest pozwolenie na budowę mostu

W dniu wczorajszym (4 marca 2009 roku), prezydent Torunia odebrał z rąkwojewody kujawsko-pomorskiego decyzję o pozwoleniu na budowę mostu drogowegoprzez Wisłę, który znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 1. Terazmiasto może ogłosić przetarg na wybór wykonawcy.

 

Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Od najbliższej środy (30.09.2009) na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu nakierowców czekają poważne utrudnienia. Rozpoczyna się remont 2,5kilometrowego odcinka trasy między ulicą Gałczyńskiego a północnągranicą miasta. Prace mają zakończyć się 30-go listopada a ich koszt toblisko 3,8 miliona złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017