Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

10 X

. Znaleziono 1306 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1306 wszystkich):

Nowe obejście krajowej "10"

Rusza budowa obwodnicy m. Kobylanka, Morzyczyn, Zieleniewo w ciągu drogikrajowej Nr 10 Szczecin - Bydgoszcz o długości 10 km. GDDKiA podpisała wczwartek, 30 czerwca br. umowę z wykonawcą - firmą NCC Aktiebolag na kwotęponad 86,7 mln zł.

 

Inwestycje pod ekspresową 10

Południowa obwodnica Torunia nabiera kształtów. Budowany, 12 km odcinekzostanie włączony w ciąg przyszłej drogi ekspresowej S-10 Szczecin -Bydgoszcz - Toruń - Płońsk Ponadto na potrzeby przyszłej"ekspresówki" remontowany jest 8 km odcinek Przyłubie -MałaNieszawka i modernizowane skrzyżowanie w miejscowości Lisi Ogon.

 

S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

Rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku od Bydgoszczy domiejscowości Stryszek. Kontrakt o wartości ponad 60 mln zł netto zostałpodpisany pomiędzy GDDKiA a wykonawcą, firmą Budimex Dromex.

 

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Sprawniej przez granicę

Wcześniej niż przewidywał kontrakt zostały zakończone prace przyprzebudowie drogi krajowej nr 13 w rejonie dawnego przejścia granicznego wRosówku. Pierwotnie prace miały zakończyć się w połowie listopada,ale wykonawcy dołożyli starań i kierowcy mogą już bez przeszkódpokonywać granicę. Trwa rozpoczęta w wrześniu tego roku przebudowa DK nr 10na granicy w Lubieszynie. Przez to dawne przejście graniczne powinniśmywygodnie przejechać we wrześniu przyszłego roku.

 

Rok na projekt ekspresowej obwodnicy Wałcza

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla obwodnicy Wałcza wciągu drogi krajowej Nr 10. W ramach tej umowy firma WPB Zabrze opracuje pełenkomplet dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy drogi. Projektantbędzie miał na to rok. Budowa obwodnicy Wałcza planowana jest w latach2014-2020.

 

10 km świętokrzyskich dróg z nową nawierzchnią

Pięć odcinków dróg krajowych na terenie województwaświętokrzyskiego będzie miało nową nawierzchnię. Kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przeprowadzi w kwietniuprzetargi na wyremontowanie fragmentów dróg krajowych o łącznejdługości ponad 10 kilometrów.

 

Będą utrudnienia na krajówkach w kujawsko-pomorskim

Wkrótce przebudową i remontami objęte zostaną m.in. drogi krajowe nr10 i DK25 w  województwie kujawsko-pomorskim. Kierowcy musza liczyćsię z utrudnieniami.

 

Remonty krajówek w kujawsko-pomorskim

Ruszyły prace na drogach krajowych województwa kujawsko-pomorskiego.Inwestycje wpłyną na poprawę bezpieczeństwa m.in. na drogach krajowych nr10, 15, 25 i 91.

 

Bezpieczniej na drodze nr 74 w świętokrzyskim

Kierowcy mogą bezpiecznie wjechać na drogę krajową nr 74 z drógpodporządkowanych w Mniowie. Od dzisiaj działa tam nowa sygnalizacjaświetlna. Zmieniona została także organizacja ruchu w obrębie 7 skrzyżowańz drogą nr 74 na kilkukilometrowym odcinku Rozgół - Mniów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 10".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017