Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

11 X

. Znaleziono 515 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 11

Spróbuj też wyszukać: droga nr 11 kamerki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 515 wszystkich):

Ekspresowo do Kórnika

Jak zapewnia poznański oddział GDDKiA, najpóźniej w kwietniu br. rozpoczniesię modernizacja odcinka drogi krajowej nr 11 między Krzesinami a Kórnikiem.Inwestycja realizowana będzie przez dwa lata, tak aby pod koniec 2007 rokutrasa stała się pierwszą w Wielkopolsce dwujezdniową drogą ekspresową, zpięcioma bezkolizyjnymi, dwupoziomowymi skrzyżowaniami.

 

Trasa Północna Zielonej Góry

Oddana obwodnica Wilkanowa jest kolejnym fragmentem obejścia Zielonej Góry.Fragmentem o tyle istotnym, gdyż domykający istniejącą już TrasęPółnocno-Zachodnią w Zielonej Górze tworząc pełną obwodnicę miasta, a coza tym idzie, pozwalając na jego całkowite ominięcie przez ruch tranzytowy.

 

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Pogoda pomoże S11?

Przebudowa 14 kilometrów drogi krajowej nr 11 od węzła autostradowegoPoznań-Krzesiny do Kórnika na drogę ekspresową S11. Prace rozpoczęte wkwietniu zakończą się w czerwcu 2007 r. Tegoroczny sezon budowlany dobiegniekońca z chwilą nadejścia solidniejszych mrozów. Od przebiegu pogody zależy,czy w tym sezonie budowlanym dwa 2,5 km odcinki S11 zostaną w całości oddanedo użytku.

 

Plany dla ekspresowej "11" na wybrzeżu

Trwają prace projektowe nad dostosowaniem drogi krajowej nr 11 do parametrówdrogi ekspresowej na odcinkach: Koszalin-Kołobrzeg oraz od Koszalina do granicwojewództwa.

 

Koniec objazdu ale nie utrudnień

W dniu 20 grudnia przywrócono ruch na drodze krajowej nr 7 na odcinku NowyDwór Gdański - Kazimierzowo. Tym samym zakończył się trwający od 29czerwca br. objazd przez Marzęcino i Kępki. Na pozostałych odcinkach krajowejsiódemki Nowy Dwór Gdański R11; Jazowa prace są kontynuowane.

 

10 mln dla obwodnicy Ostrowa

Ostrów Wielkopolski otrzyma 10 mln zł z budżetu państwa na budowęobwodnicy. Za dofinansowaniem głosowali wszyscy parlamentarzyści z regionu.Dzięki inwestycji zmieni się przebieg dróg krajowych nr 11, 25 i 36,które obecnie biegną przez centrum miasta co powoduje mieszanie sięruchu lokalnego z ruchem tranzytowym.

 

Obwodnica dla Ostrowa Wielkopolskiego

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał umowę na budowę I etapu obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Ponad 6km trasa, mająca znaleźć się w ciągu drogi krajowej nr 11, zostaniewybudowana do końca 2009 roku.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Ostrowa

Na początku czerwca bieżącego roku rozpoczęła się budowa obwodnicy OstrowaWielkopolskiego, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 11.Pierwszy etap trasy powstanie do końca przyszłego roku.

 

Wielkopolska trasa S11 gotowa

W latach 2006 - 2009 przebudowana została jedna z największych wielkopolskicharterii – droga krajowa nr 11. Trasa łączy Pomorze ze Śląskiem. Robotybyły podzielone na trzy etapy. Ich łączna wartość wyniosła ponad 331 mlnzł brutto.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 11".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017