Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

15 X

. Znaleziono 939 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 939 wszystkich):

Wątek na forum: Znamy lokację toruńskiego mostu

nie wiem ktory juz czas czytam ze droga nr 15 biegnie z berlina do kaliningradu i jeszcze przez mazury!!!. jak czytam takie bzdury to dochodze do wniosku ze polscy dziennikarze to DEBILE!!!!!! wystarczy spojrzec w 1 lepszy atlas i zobaczyc jak jest na prawde. ciekawe kto o zdrowych zmysla...

 

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Droga nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska

"Przebudowa drogi krajowej nr 68 - odcinek Kukuryki - Wólka Dobryńskawraz z dobudową pasa postojowego dł. 5.19 km" to jeden z najważniejszychprojektów realizowanych na Lubelszczyźnie. Do dnia dzisiejszego zakończonoprace obejmujące ponad 55% całego zadania. Przewidywany termin zakończeniakontraktu to koniec grudnia 2006 roku.

 

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Utrudnienia na małopolskich drogach

Kierowcy poruszający się po drogach krajowych na terenie województwamałopolskiego napotkają liczne utrudnienia w ruchu drogowym. Powodem jesttrwający właśnie okres wzmożonych prac remontowych na głównychdrogach.

 

Połączą DK15 z autostradą A1

Rozpoczęły się prace na drodze łączącej węzeł "Turzno"autostrady A1 z droga krajową nr 15 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Czasowo wyłączą DW nr 250 z ruchu

Przez dziewięć dni stycznia panować będą utrudnienia na drodzewojewódzkiej nr 250. Związane będą one ze szkoleniami na pobliskimpoligonie.

 

Wyremontują drogę do Koszalina

Wznowiono prace drogowe na odcinku DW167 Koszalin - do skrzyżowania z drogą nr168 czyli do zjazdu na Zegrze Pomorskie. Kierowców czekają dużeutrudnienia w ruchu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 15".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017