Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

16 X

. Znaleziono 268 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 268 wszystkich):

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Harmonogramy dla północnej „16” i „7”

Krajowe „16” i „7” będą rozbudowywane, zapewniływładze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podczas spotkania zWojewodą Warmińsko-Mazurskim.

 

Kręgosłup Warmii i Mazur za 3 mld zł

Modernizacja drogi nr 16 określanej mianem kręgosłupa Warmii i Mazur wyniesie3 mld złotych. Ta strategiczna inwestycja na trasie Grudziądz – Iława– Olsztyn – Ełk powinna być podjęta w latach 2007-2013 –apelują drogowcy oraz władze wojewódzkie i powiatowe.

 

Przebudowa 'szesnastki' 2007-2013

Krajowa droga numer 16 (woj. warmińsko – mazurskie) będziezmodernizowana w latach 2007-2013 i nadal znajduje się na liście rezerwowejProgramu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Ekspresowa Szesnastka

W Olsztynie zawiązało się stowarzyszenie „Szesnastka”. Łączyono samorządy wszystkich gmin leżących wzdłuż drogi krajowej nr 16 wewspólnym działaniu na rzecz przekształcenia jej w drogę ekspresową.

 

Plany modernizacji „szesnastki”

Olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradplanuje modernizację kolejnego odcinka drogi krajowej nr 16. Drogowcy sąprzygotowani do remontu 18 km drogi z Barczewa do Biskupca.

 

Dwujezdniowa droga przez Mazury?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozbudowę drogikrajowej nr 16 na odcinku Mrągowo – Orzysz. Nowa dwujezdniowa drogajeszcze nie istnieje, a już może powstać konflikt. Powodem jest możliwośćprzebiegu trasy przez cenne przyrodniczo obszary.

 

Trwają prace na krajowej szesnastce

Od września ubiegłego roku trwa przebudowa drogi krajowej nr 16 Barczewo– Biskupiec. Do tej pory drogowcy przeprowadzili prace przygotowawcze irozpoczęli roboty ziemne. Powstają także obiekty inżynierskie. Trasa ma byćgotowa już w listopadzie 2010 roku.

 

Ruszyły przetargi na budowę siódemki i szesnastki

Ruszyły przetargi na budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S-7(Miłomłyn-Ostróda Północ i Ostróda Południe-Olsztynek)oraz fragmentu drogi krajowej nr 16 z Biskupca do Borek Wielkich w woj.warmińsko-mazurskim. Do końca 2009 roku olsztyński oddział GDDKiA planujejeszcze ogłosić przetargi na budowę odcinka drogi ekspresowej S-7 Nidzica– Napierki oraz budowę obwodnicy Ełku w ciągu drogi krajowej nr 16.

 

Kilkadziesiąt wariantów dla szesnastki

Olsztyński Oddział GDDKiA zakończył właśnie inwentaryzację przyrodnicządla zadania przebudowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Sorkwity-Orzysz-Ełk. Jejwyniki będą stanowiły podstawę dalszych prac nad przygotowaniem przebudowydrogi. 17 lutego odbędzie się spotkanie z ekologami w tej sprawie. W sumie doanalizy jest ponad 40 wariantów przebiegu trasy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 16".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017