Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

20 X

. Znaleziono 676 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 20

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 676 wszystkich):

Wątek na forum: Utrudnienia na małopolskich drogach

Dla mnie utrudnieniem jest brak namalowanych białych linii na od dawna wyremontowanym odcinku między Oświecimiem a Chrzanowem droga nr 933 w kierunku A4 Czytałem kiedys,że od razu na świeżym asfalcie nie mozna malować takowych linni ale ta sytuacja trwa już od lata tego roku.Podobnie jest chyba n...

 

DK 20 do remontu

Firma Skanska podpisała kontrakt na modernizację 10,4 km odcinka drogikrajowej nr 20 z Kłobuczyna do Egiertowa. Prace remontowe na tym odcinkupomorskiej drogi mają potrwać do drugiej połowy sierpnia bieżącego roku ibędą kosztować ponad 21 mln zł.

 

Nowe radary na drogach krajowych nr 7 i 9

W ramach programu „Bezpiecznych Osiem”, realizowane będądziałania mające zwiększyć poziom bezpieczeństwa m.in. na dwóchważnych świętokrzyskich drogach krajowych. Pojawią się na nich nowefotoradary, ale będą także przebudowywane skrzyżowania.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Droga nr 374 w Strzegomiu gotowa

21 sierpnia oddano do użytku wyremontowaną drogę wojewódzką nr 374 naodcinku Strzegom – Stanowice. Był to II etap zadania rozpoczętego wubiegłym roku.

 

Wymagająca obwodnica Ełku

Budowa obwodnicy Ełku na drodze nr 65 (warmińsko-mazurskie) wymagacierpliwości kierowców i mieszkańców. Będą duże utrudnieniaruchu. Za to później - bezkolizyjny przejazd. Droga będzie na sporymodcinku miała dwie jezdnie.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Jak ominąć Bobolice w drodze nad morze

Przez miejscowość Bobolice położoną we wschodniej cześciwojewództwa zachodniopomorskiego przebiega droga krajowa nr 11 będącanajkrótszą trasą prowadzącą na środkowe wybrzeże z południaPolski. Z „jedenastką” krzyżuje się tam droga krajowa nr 25obsługująca ruch nad morze z kierunku Bydgoszczy i dalej Warszawy. Do tegodochodzą również skrzyżowania z drogami wojewódzkimi nr 171 i205. Z powodu wzmożonego ruch turystyczny podczas wakacyjnych weekendówmogą w tej miejscowości tworzyć się korki.

 

Remonty krajówek w woj. pomorskim

W tym roku odcinki pomorskich dróg krajowych nr 20, 21, 22 i 55 zyskałyodnowiona nawierzchnię. Jak zapowiada GDDKiA wyremontowanych odcinkówjeszcze przybędzie. Wszystko to dzięki pozyskaniu przez gdański OddziałGDDKiA dodatkowych środków na remonty. Lista odcinków drógkrajowych w województwie pomorskim poddanych odnowie w 2012 roku maszansę zwiększyć się do 54 kilometrów.

 

Dwa fragmenty DK20 do remontu

Niebawem ruszą remonty kolejnych odcinków dróg krajowych wwojewództwie zachodniopomorskim. GDDKiA ogłosi przetargi na dwafragmenty drogi krajowej nr 20.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 20".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017