Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

20 X

. Znaleziono 612 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 20

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 612 wszystkich):

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

DK 20 do remontu

Firma Skanska podpisała kontrakt na modernizację 10,4 km odcinka drogikrajowej nr 20 z Kłobuczyna do Egiertowa. Prace remontowe na tym odcinkupomorskiej drogi mają potrwać do drugiej połowy sierpnia bieżącego roku ibędą kosztować ponad 21 mln zł.

 

Droga nr 374 w Strzegomiu gotowa

21 sierpnia oddano do użytku wyremontowaną drogę wojewódzką nr 374 naodcinku Strzegom – Stanowice. Był to II etap zadania rozpoczętego wubiegłym roku.

 

Droga wojewódzka nr 455 otwarta po powodzi

Od poniedziałkowego popołudnia kierowcy znów będą moglipodróżować drogą wojewódzką nr 455 z Jelcza-Laskowic doStarego Otoku (województwo dolnośląskie).

 

Wymagająca obwodnica Ełku

Budowa obwodnicy Ełku na drodze nr 65 (warmińsko-mazurskie) wymagacierpliwości kierowców i mieszkańców. Będą duże utrudnieniaruchu. Za to później - bezkolizyjny przejazd. Droga będzie na sporymodcinku miała dwie jezdnie.

 

Remonty krajówek w woj. pomorskim

W tym roku odcinki pomorskich dróg krajowych nr 20, 21, 22 i 55 zyskałyodnowiona nawierzchnię. Jak zapowiada GDDKiA wyremontowanych odcinkówjeszcze przybędzie. Wszystko to dzięki pozyskaniu przez gdański OddziałGDDKiA dodatkowych środków na remonty. Lista odcinków drógkrajowych w województwie pomorskim poddanych odnowie w 2012 roku maszansę zwiększyć się do 54 kilometrów.

 

Trasa Brody - Opatów i obwodnica Ostrowca w zgodzie ze środowiskiem

Znany jest już wariant przebiegu dwujezdniowej drogi nr 42 i 9 na odcinku Brody– Opatów wraz z obwodnicą Ostrowca Świętokrzyskiego. Decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia wydał RegionalnyDyrektor Ochrony Środowiska na wniosek Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych Autostrad.

 

Dwa fragmenty DK20 do remontu

Niebawem ruszą remonty kolejnych odcinków dróg krajowych wwojewództwie zachodniopomorskim. GDDKiA ogłosi przetargi na dwafragmenty drogi krajowej nr 20.

 

Jest umowa na pierwszy odcinek obwodnicy Olsztyna

GDDKiA podpisała umowę na budowę pierwszego odcinka południowej obwodnicyOlsztyna w ciągu drogi krajowej nr 16, łączącego węzły OlsztynZachód i Olsztyn Południe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 20".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017