Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

216 X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 216

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

100 mln na pomorskie drogi

W 2005 roku kosztem blisko 100 mln złotych rozpoczęła się realizacja dwóchnajwiększych inwestycji w historii samorządu województwa pomorskiego. Obaprojekty obejmujące modernizację i przebudowę około 18 km dróg wojewódzkich i powiatowych uzyskały dofinansowanie ze środków europejskich.

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Supertest Ekonomii 2008

W tegorocznej, piątej już edycji Supertestu Ekonomii, któryprzeprowadzony zostanie 11 czerwca, zadebiutują dwie marki: rozpoczynającawłaśnie działalność na polskim rynku po krótkiej przerwie Mazda orazSeat. Łącznie na starcie stanie maksimum 10 samochodów.

 

Grójec: Gotowa ekspresowa obwodnica

19 września bieżącego roku oddano do użytku kolejny odcinek drogiekspresowej S7, który jednocześnie pełni funkcję ekspresowej obwodnicyGrójca. Przebudowa ponad 8 km odcinka drogi krajowej do parametrówtrasy szybkiego ruchu kosztowała około 216 mln zł

 

Gdynia: Którędy pobiegnie obwodnica?

W dniu dzisiejszym (25 lutego) odbędą się konsultacje społeczne związane zprojektem budowy Obwodnicy Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej.Planowany odcinek dwujezdniowej drogi będzie mieć 14,3 km długości ipołączy Gdynię z Redą.

 

Obwodnica Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej w kolejce po fundusze

Obwodnica Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej, zwana potocznieOPAT-em ma być przedłużeniem kończącej się obecnie w Gdyni-Chylonitrójmiejskiej obwodnicy i ma połączyć również Rumię i Redę,jednocześnie odciążając obecną drogę krajową nr 6 w kierunku Słupska.Ponadto ma zapewnić lepszy dojazd w kierunku Półwyspu Helskiego.Władzom województwa pomorskiego oraz lokalnym samorządom zależy, abyponad 14 kilometrowa trasa została zakwalifikowana jako droga krajowa. Tylkowtedy jej budowę będzie prowadziła za pieniądze z budżetu państwaGeneralna Dyrekcja Dróg i Autostrad. Szacowany koszt przedsięwzięcia toaż 1,1 mld zł.

 

Ponad 63 mln unijnego wsparcia na pomorskie drogi

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 216 i 240 oraz ulicy Jabłowskiejw Starogardzie Gdańskim, łączącej drogi wojewódzką nr 222 i krajowąnr 22 otrzyma dofinansowanie unijne.  

 

Remonty krajówek w kujawsko-pomorskim

Ruszyły prace na drogach krajowych województwa kujawsko-pomorskiego.Inwestycje wpłyną na poprawę bezpieczeństwa m.in. na drogach krajowych nr10, 15, 25 i 91.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 216".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017