Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

216 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 216

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Siedmiu na siódemkę Kraków-Myślenice

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na przebudowę drogi krajowejnr 7 Kraków – Chyże na odcinku Kraków – Myślenicewraz z poprawą odwodnienia w granicach istniejącego pasa drogowego. Pracemiałyby potrwać 2 lata.

 

Modernizacja Zakopianki Kraków - Myślenice

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kontrakt naroboty budowlane w ramach przebudowy drogi krajowej Nr 7 Kraków-Chyżnena odcinku Kraków-Myślenice wraz z poprawą odwodnienia w granicachistniejącego pasa drogowego. Prace na blisko 30 kilometrowym odcinku wyniosą231,72 mln złotych.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Supertest Ekonomii 2008

W tegorocznej, piątej już edycji Supertestu Ekonomii, któryprzeprowadzony zostanie 11 czerwca, zadebiutują dwie marki: rozpoczynającawłaśnie działalność na polskim rynku po krótkiej przerwie Mazda orazSeat. Łącznie na starcie stanie maksimum 10 samochodów.

 

Grójec: Gotowa ekspresowa obwodnica

19 września bieżącego roku oddano do użytku kolejny odcinek drogiekspresowej S7, który jednocześnie pełni funkcję ekspresowej obwodnicyGrójca. Przebudowa ponad 8 km odcinka drogi krajowej do parametrówtrasy szybkiego ruchu kosztowała około 216 mln zł

 

Gdynia: Którędy pobiegnie obwodnica?

W dniu dzisiejszym (25 lutego) odbędą się konsultacje społeczne związane zprojektem budowy Obwodnicy Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej.Planowany odcinek dwujezdniowej drogi będzie mieć 14,3 km długości ipołączy Gdynię z Redą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 216".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017