Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

22 X

. Znaleziono 715 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 22

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 715 wszystkich):

Węzeł Elbląg-Wschód

W połowie sierpnia zakończy się przebudowa węzła transportowegoElbląg-Wschód. Będzie on ważnym elementem modernizowanej infrastrukturydrogowej a wraz z nowobudowanym przejściem Grzechotki-Mamonowo II będziestanowił najkrótszą drogę z zachodu na wschód Europy.

 

Elbląg z nowym węzłem

Dzisiaj tj. 31 sierpnia w Elblągu nastąpi uroczyste otwarcie węzłatransportowego Elbląg - Wschód. Prace przy inwestycji o wartości około 6,5mln euro trwały półtora roku..

 

Droga nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska

"Przebudowa drogi krajowej nr 68 - odcinek Kukuryki - Wólka Dobryńskawraz z dobudową pasa postojowego dł. 5.19 km" to jeden z najważniejszychprojektów realizowanych na Lubelszczyźnie. Do dnia dzisiejszego zakończonoprace obejmujące ponad 55% całego zadania. Przewidywany termin zakończeniakontraktu to koniec grudnia 2006 roku.

 

Obwodnica Chojnic już gotowa

28 listopada bieżącego roku miało miejsce uroczyste oddanie do użytkuobwodnicy Chojnic w ciągu drogi krajowej nr 22. Budowa ponad 14 km fragmentutrasy trwała prawie dwa lata i kosztowała 201 mln zł. Dzięki inwestycjipoprawi się poziom bezpieczeństwa na tym odcinku.

 

Przebudowy na DK 22 pod Malborkiem

Gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradrozpoczyna inwestycje, które poprawią warunki jazdy w powieciemalborskim w ciągu drogi krajowej nr 22. Zmodernizowane zostaną trzynewralgiczne skrzyżowania w ramach programu Drogi Zaufania.

 

Berlinka do remontu

Po świętach rozpocznie się remont odcinka drogi krajowej nr 22, popularniezwanej berlinką, w powiecie malborskim (pomorskie).

 

Stryków ? miasto po drodze

Stryków, niewielkie miasteczko w województwie łódzkim, wostatnim czasie zyskało na znaczeniu. Głównie dzięki temu, żekrzyżują się tu główne drogi – autostrada A1 i autostrada A2.Dodatkowo w ostatnich dniach otwarto obwodnicę Strykowa w ciągu drogiwojewódzkiej nr 708. Dzięki temu niemal „wszystkie drogi prowadządo Strykowa”, a miasto rozkwita.

 

Dwa skrzyżowania w Gniszewie i Waćmierku do przebudowy

Rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowań na drodze krajowejnr 22 w Gniszewie i Waćmierku. W ramach inwestycji zostaną wykonane m.in. nowanawierzchnia, zatoki autobusowe, lewoskręty, chodniki, co przyczyni się dopoprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Krajówka w Czersku w przebudowie

Rozpoczyna się przebudowa drogi krajowej nr 22 w Czersku na dwóchodcinkach. Łącznie będzie to 1,3 km nowej drogi krajowej. Stanowi to II etapprzebudowy tej drogi.

 

Przebudują DK nr 22 między Czarlinem a Knybawą

Na Pomorzu rusza projektowanie przebudowy drogi krajowej nr 22 do przekroju 2+1. Pojawią się dwa pasy ruchu naprzemiennie z jednym, ułatwiające wyprzedzanie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 22".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017