Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

25 X

. Znaleziono 540 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 25

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 540 wszystkich):

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Epokowa inwestycja w Koninie

Nareszcie, po kilkuletnich staraniach w Koninie rozpocznie się budowa nowejprzeprawy mostowej przez Wartę. Budowa drugiego mostu będzie największąinwestycją w mieście zrealizowaną po drugiej wojnie światowej.

 

Za dwa lata będzie obwodnica Skalmierzyc

Po trwających kilka lat pertraktacjach z blisko 300 właścicielamigruntów, ruszyły prace przy budowie blisko 7,4-kilometrowej obwodnicy wwoj. wielkopolskim na drodze nr 25 Ostrów Wlkp. – Kalisz . MiastaSkalmierzyce i Nowe Skalmierzyce doczekają się obwodnicy za niespełna dwalata.

 

Konin: Nowy przebieg DK 25

Podczas spotkania w konińskim ratuszu, zaprezentowany został projekt drugiegoetapu nowego przebiegu drogi krajowej nr 25 przez Konin. 11,5 km trasa pozwoliusprawnić ruch między przemysłowymi dzielnicami miasta, a także zwiększypoziom bezpieczeństwa ruchu.

 

Konin: Obwodnica oddana do użytku

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu obwodnicy Konina. Budowa 1,75 km drogowe obejścia wciągu drogi krajowej nr 25 trwało aż blisko dwa lata.

 

Ostrów: 20 mln na remonty dróg

W 2009 roku Ostrów Wielkopolski będzie mieć 20 mln zł na budowę iremonty dróg. 15 mln zł przeznaczyły na ten cel władze miejskie, areszta przechodzi z ubiegłego roku. Wśród inwestycji znajdzie sięm.in. przebudowa ulicy w ciągu drogi krajowej nr 25 przebiegającej przezmiasto.

 

Powstanie rondo w Koronowie

W Koronowie rozpoczęły się prace przy budowie długo wyczekiwanego przezkierowców i mieszkańców ronda. Dzięki inwestycji dojazd nadZalew Koronowski i przejazd drogą krajową nr 25 staną się teraz bardziejbezpieczne. Wykonawcą robót jest firma Skanska. Prace zakończą się wlipcu tego roku a koszt inwestycji to prawie 2,5 mln. zł.

 

Jak ominąć Bobolice w drodze nad morze

Przez miejscowość Bobolice położoną we wschodniej cześciwojewództwa zachodniopomorskiego przebiega droga krajowa nr 11 będącanajkrótszą trasą prowadzącą na środkowe wybrzeże z południaPolski. Z „jedenastką” krzyżuje się tam droga krajowa nr 25obsługująca ruch nad morze z kierunku Bydgoszczy i dalej Warszawy. Do tegodochodzą również skrzyżowania z drogami wojewódzkimi nr 171 i205. Z powodu wzmożonego ruch turystyczny podczas wakacyjnych weekendówmogą w tej miejscowości tworzyć się korki.

 

Końcówka remontu na DK 25

Na drodze krajowej nr 25 w województwie kujawsko-pomorskim jeszcze dojutra potrwa remont, w ramach którego wymieniona zostanie nawierzchnia naodcinku od Złotnik Kujawskich do Jaksic.

 

Kolejny remont na krajowej 25

W tym tygodniu ruszyły kolejne prace remontowe na drodze krajowej nr 25 wwojewództwie kujawsko-pomorskim na odcinku Stryszek - Brzoza. Utrudnieniadla kierowców potrwają do połowy listopada.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 25".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017