Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

3 X

. Znaleziono 451 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 3

Spróbuj też wyszukać: dolnośląskie krajowa nr 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 451 wszystkich):

S-3 do Lubawki

O tym jak ważne jest połączenie portów morskich z południem Polski nietrzeba nikogo przekonywać. Jeżeli spojrzymy na to jeszcze bardziej globalnieekspresowa droga S-3 będzie najkrótszym połączeniem Skandynawii w kierunkuPragi, a poruszając się dalej, poprzez Austrię, do portów basenu MorzaŚródziemnego.

 

Międzyrzecz - obwodnica

Obwodnica miasta Międzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągudrogi krajowej nr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Budowana będzie przez 20miesięcy a koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Bezpieczna trójka

W dniach 7 i 9 marca na całej długości drogi krajowej nr 3 policjanci zwojewództw lubuskiego , dolnośląskiego i zachodniopomorskiego prowadządziałania kontrolne pod nazwą Bezpieczna Trójka.

 

Dolny Śląsk: remonty na ‘trójce’

Do połowy sierpnia potrwają prace remontowe na drodze krajowej nr 3 międzyLubinem i Biedrzychową (woj.dolnośląskie). Natomiast prace na‘trójce’ w granicach miasta Polkowice potrwają do września.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Powstanie rondo na krajowej trójce

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg nabudowę nowego ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z drogamiwojewódzkimi nr 107 i 108 niedaleko wyspy Wolin. W tym miejscu,szczególnie w lecie często dochodzi do wypadków.

 

S-3 Szczecin - Gorzów gotowa na przyszłe wakacje

Jednym z priorytetów rozwoju sieci dróg w Polsce stała siębudowa drogi ekspresowej S-3 wyprowadzającej ruch tranzytowy z obecnie mocnoprzeciążonej drogi krajowej numer 3. Oddział GDDKiA w Szczecinie jakopierwszy rozpoczął budowę ekspresowej „trójki” na odcinkuSzczecin – Gorzów Wlkp. o długości ponad 81 km.

 

Węzeł i obwodnica na DK 3 czeka na przetarg

Pozwolenie na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowościTroszyn oraz Ostromice, w ciągu drogi krajowej nr 3 wydał wojewodazachodniopomorski. Decyzja otrzymała klauzulę natychmiastowej wykonalności,dzięki czemu GDDKiA może ogłosić przetarg na wykonanie inwestycji.

 

Most w Gołaszynie otwarty

W poniedziałek 28 września Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego wGorzowie Wlkp. wydał decyzję pozwolenia na użytkowanie mostu w Gołaszynie wciągu drogi krajowej nr 3. W godzinach popołudniowych podróżni mogliprzejechać po wyremontowanym obiekcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017