Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

4 X

. Znaleziono 420 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 4

Spróbuj też wyszukać: "droga nr 4" droga nr *4* droga nr "4"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 420 wszystkich):

Pierwsze unijne pieniądze na drogach Małopolski

Projekt remontu drogi nr 4 na odcinku Kraków - Targowisko jest pierwszymkontraktem na drogach małopolski współfinansowanym przez Unię Europejską.Wartość robót budowlano - montażowych to ponad 17,79 mln euro, z czego 75%zostanie dofinansowane z europejskiego funduszu ISPA.

 

Obwodnica Wojnicza

W ciągu najbliższego miesiąca rozpoczną się prace przy budowie obwodnicyWojnicza. Na tą inwestycję mieszkańcy gminy i podróżujący wzdłużkrajowej czwórki czekali od dawna. Prace potrwają do wiosny 2007 roku.

 

Łopaty poszły w ruch

Dzisiaj, 14 września w samo południe, odbyło się uroczyste rozpoczęciemodernizacji drogi krajowej nr 4 na odcinku Targowisko - Tarnów. Całkowitykoszt inwestycji wyniesie około 340 mln zł i potrwa 1,5 roku.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Zmiany na „czwórce” Targowisko – Tarnów

21 grudnia zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr4 pomiędzy Targowiskiem a Tarnowem, która jest modernizowana na odcinku odługości 34,5 km. Największe zmiany nastąpiły w okolicy Tarnowa.

 

330 mln zł na główną trasę Podkarpacia

Droga krajowa nr 4 jest obecnie wielkim placem budowy. Już za dwa lata zŁańcuta w kierunku zachodniej części kraju kierowcy będą moglipodróżować wysokiej jakości trasą. Obecnie remontowany jest odcinekTarnów-Targowisko pod Krakowem wraz z obwodnicą Wojnicza. Drogowcyprzymierzają się również do modernizacji odcinka Łańcut- Machowa naPodkarpaciu.

 

Rzeszów: remont Sikorskiego może ruszy w maju

Miasto Rzeszów rozstrzygnęło przetarg na przebudowę ul. Sikorskiego.Przebudowana zostanie cała ulica (2,7 km) - od skrzyżowania z al.Powstańców Warszawy do granic miasta i połączenia z drogą krajową nr4. Jest to największa realizowana obecnie inwestycja w mieście. Całkowitawartość projektu wynosi ponad 32,3 mln zł z czego dofinansowanie z UE ponad18,99 mln zł.

 

Przetarg na nadzór remontu DK 4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na nadzór nad realizacją przebudowy drogi krajowej nr4 na odcinku Machowa-Łańcut.

 

Wywłaszczenia pod drogi

Podkarpacki Urząd Wojewódzki poinformował, że rzeszowski oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wystąpił z wnioskiem owywłaszczenie nieruchomości pod budowę autostrady A-4 oraz drógkrajowych nr 4 i 19.

 

Kolejna umowa na remont DK 4

Podpisano umowę na modernizację ostatniej, czwartej części zadaniazwiązanego z przebudową drogi krajowej nr 4 na odcinku Machowa –Łańcut. Kontrakt obejmuje fragment krajowej czwórki z Rzeszowa doŁańcuta. Prace będą kosztować prawie 92 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017