Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

42 X

. Znaleziono 188 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 42

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 188 wszystkich):

Remont na krajowej 60-ce

W połowie kwietnia br. zostały rozpoczęte roboty związane z przebudowądrogi krajowej nr 60 na odcinku Raciąż - Glinojeck - Ciechanów. Praceobejmują odnowę nawierzchni z realizacją elementów bezpieczeństwa ruchudrogowego i remontem przepustów.

 

Przetarg na remont DK nr 42

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na modernizację blisko 4 km odcinka drogi krajowej nr 42 wKońskim wraz z remontem mostu w miejscowości Czerwony Most.

 

Obwodnica dla Wąchocka i Parszowa

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wydał pozytywnaopinię dotyczącą projektu budowy obwodnicy Parszowa i Wąchocka w ciągudrogi krajowej nr 42. Przybliża to budowę 12 km odcinka dwujezdniowej drogiklasy GP.

 

Rusza remont DK 42 w Końskich

Ponad 8 mln zł ma kosztować modernizacja drogi krajowej nr 42 w Końskich.Rozpoczynające się prace przy remoncie 4 km przejścia przez miasto potrwająwedług planów do końca lipca 2009 roku.

 

Utrudnienia na DK nr 42

Na kierowców czekają utrudnienia w organizacji ruchu na drodze krajowejnr 42 w Końskich (woj. świętokrzyskie). Zmiana organizacji ruchuobowiązywać będzie około miesiąca.

 

Przebudują ul. Katowicką w Kluczborku

Rusza przebudowa ul. Katowickiej w Kluczborku (droga krajowa Nr 45). W związkuz koniecznością rozebrania całej starej konstrukcji jezdni i wykonaniapraktycznie od nowa nowej drogi na długości około 3 km konieczne będziecałkowite zamknięcie tego odcinka drogi i wprowadzenie objazdów dlakierowców.

 

100 mln na poprawę bezpieczeństwa na opolskich krajówkach

Ponad 100 milionów złotych wyniosła w 2010 roku wartość działańpoprawiających warunki bezpieczeństwa na drogach krajowych województwaopolskiego.

 

Objazd DK 42 w Domaszowicach

W związku z remontem przejazdu kolejowego w Domaszowicach (woj. opolskie), odponiedziałku 12 września 2011 roku zamknięta została na tydzień drogakrajowa nr 42 przebiegająca przez tę miejscowość.

 

Trasa Brody - Opatów i obwodnica Ostrowca w zgodzie ze środowiskiem

Znany jest już wariant przebiegu dwujezdniowej drogi nr 42 i 9 na odcinku Brody– Opatów wraz z obwodnicą Ostrowca Świętokrzyskiego. Decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia wydał RegionalnyDyrektor Ochrony Środowiska na wniosek Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych Autostrad.

 

Ruszył remont mostu w Stykowie

Rozpoczęły się prace remontowe na moście w Stykowie w ciągu drogi krajowejnr 42. Od środy kierowcy, jadący tą drogą, muszą się liczyć zutrudnieniami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 42".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017