Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

5 X

. Znaleziono 523 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 5

Spróbuj też wyszukać: droga ekspresowa nr 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 523 wszystkich):

S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

Rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku od Bydgoszczy domiejscowości Stryszek. Kontrakt o wartości ponad 60 mln zł netto zostałpodpisany pomiędzy GDDKiA a wykonawcą, firmą Budimex Dromex.

 

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Leszno: ustalono przebieg ekspresowej ‘piątki’

Przedstawiciele samorządów Powiatu Leszczyńskiego i Miasta Leszna orazGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad uzgodnili przebieg drogiekspresowej nr 5 przez Leszno.

 

Wrocław: trasa na Poznań po remoncie

We Wrocławiu zakończył się remont głównej trasy wylotowej w kierunkuPoznania – drogi krajowej nr 5. ZDiK we Wrocławiu informuje, że od 25kwietnia znikną utrudnienia w ruchu na ulicy Żmigrodzkiej.

 

Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

Mimo, ze prace nad obwodnicą Gostynia (woj. wielkopolskie) trwają kilka latnadal nie wiadomo kiedy i gdzie powstanie. W centrum miasta przecinają siędwie ruchliwe trasy droga krajowa nr 12 oraz droga wojewódzka numer 434.Stąd bez ustaleń GDDKiA dla wytyczenia obejścia w ciągu DK 12 nie ma mowy okolejnym etapie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434.

 

Poznań: Już niedługo koniec prac na wiadukcie Górczyńskim

Zbliża się termin zakończenia prac budowlanych na 428 m wiadukcieGórczyńskim Zachodnim w Poznaniu. Nowy wiadukt powstaje w ramachprojektu związanego z przebudową obiektów w ciągu drógkrajowych nr 5 i 11 w Poznaniu.

 

Poznań: Kolejne wiadukty do remontu

Na początku czerwca bieżącego roku został oddany do użytku ostatni wiaduktremontowany w ramach unijnego projektu obejmującego obiekty w ciągudróg krajowych nr 5 i 11 w Poznaniu. To jednak nie koniecremontów, kolejne wiadukty będą modernizowane z budżetu miasta.

 

Utrudnienia na DK nr 42

Na kierowców czekają utrudnienia w organizacji ruchu na drodze krajowejnr 42 w Końskich (woj. świętokrzyskie). Zmiana organizacji ruchuobowiązywać będzie około miesiąca.

 

Wkrótce ominiemy centrum Trzebnicy

Trzebnica (woj. dolnośląskie) otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 2,5mln zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na połączenie dwóchdróg krajowych nr 5 i nr 15, a tym samym na wyprowadzenie z centrummiasta ruchu tranzytowego. Inwestycja wyniesie ponad 5 mln zł i zakończy siępod koniec 2009 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017