Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

6 X

. Znaleziono 343 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 6

Spróbuj też wyszukać: droga nr 6 nowogard droga krajowa nr 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 343 wszystkich):

Wokół Sławna nad morze

Rozpoczyna się budowa obwodnicy miasta Sławno w ciągu drogi krajowej nr 6.Dzięki 2,8 km miasto pozbędzie się uciążliwego ruchu oraz zyska naatrakcyjności inwestycyjnej.

 

Łopaty poszły w ruch

Dzisiaj, 14 września w samo południe, odbyło się uroczyste rozpoczęciemodernizacji drogi krajowej nr 4 na odcinku Targowisko - Tarnów. Całkowitykoszt inwestycji wyniesie około 340 mln zł i potrwa 1,5 roku.

 

Inwestycje na "szóstce"

Przebudowa drogi krajowej nr 6 na odcinku Goleniów - Nowogard wyniosła 91 mlnzł. Inwestycja realizowana w latach 2002-2005 to jeden z etapów przebudowykrajowej szóstki i stopniowego dostosowywania jej do parametrów trasyekspresowej.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Trasa Lęborska - ekspresowa szóstka

Odżyła koncepcja budowy Trasy Lęborskiej, czyli ekspresowej drogi nr 6łączącej Lębork z Gdańskiem. Mieszkańcy powiatów przez które miałabyprzebiegać prawie 60 km trasa zbierają podpisy za przyśpieszeniem jej budowy.Po zebraniu 20 tysięcy podpisów petycja zostanie skierowana do rządu, byprojekt był zapisany jako priorytetowy i realizowany ze środków unijnych.

 

Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Obwodnica Nowogardu w ciągu drogi nr 6 nie będzie drogą jednojezdniową, takjak początkowo planowano. GDDKiA po analizie kosztów podjęła decyzjęo budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej. Prace rozpoczną się w 2008 roku.

 

Roboty drogowe na szóstce do czerwca

Rozpoczęły się prace drogowe na drodze krajowej nr 6 na odcinku Lębork - aBożepole Wielkie. Już teraz kierowcy napotkają na spore utrudnienia w ruchuna remontowanym odcinku. Prace w pasie drogowym potrwają do 30 czerwca.

 

Projekt dla obwodnicy północnej Trójmiasta

Władze woj. pomorskiego i lokalnych samorządów podpisały porozumieniew sprawie przygotowania dokumentacji projektowej dla budowy ObwodnicyPółnocnej Aglomeracji Trójmiejskiej. Budowa północnejobwodnicy ma na celu stworzenie alternatywnego połączenia drogowego dlaobciążonej drogi krajowej nr 6.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Słupska

Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu budowy 16,3 kmobwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Prace budowlane warte blisko370 mln zł mają się zakończyć na jesieni 2010 roku.

 

Koszalin: Krajowa szóstka doczeka się remontu

Prawdopodobnie już w tym roku ruszą pierwsze prace związane z modernizacjąodcinka drogi krajowej nr 6, przebiegającej przez Koszalin. Kilka dni temuZarząd Dróg Miejskich w Koszalinie ogłosił przetarg na przebudowęulic Syrenki i Gdańskiej, które znajdują się w ciągu krajowejszóstki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017