Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

6 X

. Znaleziono 825 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 6

Spróbuj też wyszukać: droga nr 6 nowogard droga krajowa nr 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 825 wszystkich):

Wokół Sławna nad morze

Rozpoczyna się budowa obwodnicy miasta Sławno w ciągu drogi krajowej nr 6.Dzięki 2,8 km miasto pozbędzie się uciążliwego ruchu oraz zyska naatrakcyjności inwestycyjnej.

 

Przygraniczna szóstka

Przebudowa 4,2 km odcinka Redostowo - Nowogard jest III etapem inwestycji"Modernizacja drogi krajowej nr 6 na odcinku Goleniów - Nowogard".Dotychczas oddano odnowione odcinki Goleniów - Borzecin, Borzęcin - Redostowooraz wzmocniono nawierzchnię na pokrywającym się odcinku dróg krajowych nr 3i nr 6.

 

Nadmorska „szóstka”

Z początkiem lipca udostępniono kierowcom przebudowany odcinek drogi krajowejnr 6 pomiędzy Gościcinem a Wejherowem. Inwestycja o wartości 45 mln złwpłynie na poprawę warunków podróżowania wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

 

Droga Nr 4: Targowisko - Tarnów

9 sierpnia 2005 r. GDDKiA O/Kraków podpisała kontrakt na modernizacjękrajowej "czwórki" na trasie Targowisko - Tarnów wraz z rozbudowąodcinka Zgłobice - Tarnów oraz budową węzła w Tarnowie. Wartość kontraktuto: 75,6 mln euro brutto. Umowny czas realizacji inwestycji to 18 miesięcy.

 

Inwestycje na "szóstce"

Przebudowa drogi krajowej nr 6 na odcinku Goleniów - Nowogard wyniosła 91 mlnzł. Inwestycja realizowana w latach 2002-2005 to jeden z etapów przebudowykrajowej szóstki i stopniowego dostosowywania jej do parametrów trasyekspresowej.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Projekt dla obwodnicy północnej Trójmiasta

Władze woj. pomorskiego i lokalnych samorządów podpisały porozumieniew sprawie przygotowania dokumentacji projektowej dla budowy ObwodnicyPółnocnej Aglomeracji Trójmiejskiej. Budowa północnejobwodnicy ma na celu stworzenie alternatywnego połączenia drogowego dlaobciążonej drogi krajowej nr 6.

 

S6 na Pomorzu w zgodzie ze środowiskiem

Decyzja środowiskowa dla drogi S6 na odcinku Goleniów – Płoty– Kołobrzeg – Koszalin – początek obwodnicy Słupska (zwyłączeniem budowanej obecnie obwodnicy Nowogardu) jest ostateczna. To zieloneświatło dla dalszych przygotowań tej inwestycji. Droga krajowa nr 6 jestgłówną trasą spinającą Pomorze, łączy Szczecin z Gdańskiem.Docelowo krajowa szóstka ma być trasa ekspresową. Budowa trasy odługości około 180 km planowana jest po roku 2013.

 

Zmiany na DK nr 6 w Koszalinie

Od 7 sierpnia kierowcy poruszający się drogą krajową nr 6 w Koszalinie wciągu ul. Gdańskiej (na wjeździe do Koszalina od strony Gdańska) powinnispodziewać się czasowych utrudnień w ruchu drogowym.

 

Bezpieczniej na drodze nr 74 w świętokrzyskim

Kierowcy mogą bezpiecznie wjechać na drogę krajową nr 74 z drógpodporządkowanych w Mniowie. Od dzisiaj działa tam nowa sygnalizacjaświetlna. Zmieniona została także organizacja ruchu w obrębie 7 skrzyżowańz drogą nr 74 na kilkukilometrowym odcinku Rozgół - Mniów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017