Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

60 X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Remont na krajowej 60-ce

W połowie kwietnia br. zostały rozpoczęte roboty związane z przebudowądrogi krajowej nr 60 na odcinku Raciąż - Glinojeck - Ciechanów. Praceobejmują odnowę nawierzchni z realizacją elementów bezpieczeństwa ruchudrogowego i remontem przepustów.

 

S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

Rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku od Bydgoszczy domiejscowości Stryszek. Kontrakt o wartości ponad 60 mln zł netto zostałpodpisany pomiędzy GDDKiA a wykonawcą, firmą Budimex Dromex.

 

Nowa obwodnica na dziewiątce

Z końcem listopada została otwarta obwodnica Głogowa Małopolskiego w ciągudrogi krajowej nr 9. Zadanie o wartości ponad 60 mln zł realizowane byłoprzez ponad 18 miesięcy.

 

Trasa Lęborska - ekspresowa szóstka

Odżyła koncepcja budowy Trasy Lęborskiej, czyli ekspresowej drogi nr 6łączącej Lębork z Gdańskiem. Mieszkańcy powiatów przez które miałabyprzebiegać prawie 60 km trasa zbierają podpisy za przyśpieszeniem jej budowy.Po zebraniu 20 tysięcy podpisów petycja zostanie skierowana do rządu, byprojekt był zapisany jako priorytetowy i realizowany ze środków unijnych.

 

Raciąż będzie miał obwodnicę

Dobra wiadomość dla płocczan podróżujących w kierunku trasy nr 7 idalej na północ Polski. W tym roku drogowcy rozpoczną budowę obwodnicyRaciąża, największej miejscowości na trasie z Płocka do skrzyżowania zkrajową siódemką.

 

W 2009 r. obwodnice Gostynina i Płońska

W tym roku rozpoczną się dwie potężne inwestycje drogowe w regionie Płocka.Drogowcy przymierzają się do budowy obwodnic Gostynina w ciągu DK nr 60 a nakrajowej ‘siódemce’ rozbudują obwodnicę Płońska.

 

Remont wiaduktu w Ciechanowie

Rozpoczyna się remont wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 60 w Ciechanowie.Prace na wiadukcie łączącym ulice Płocką i Tatarską potrwają niemal dokońca roku.

 

Rozpoczęła się budowa obwodnicy Raciąża

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała orozpoczęciu prac związanych z budową obwodnicy Raciąża. Ponad 4,5 km trasaznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 60. Droga ma być gotowa już w 2010roku.

 

Obwodnica Raciąża przed terminem

Kierowcy mogą już ominąć Raciąż nowowybudowaną obwodnicą. Budowa 4,6 kmtrasy została oddana do ruchu dwa miesiące przed terminem zakończenia umowy.Budowa obwodnicy wyniosła  93 mln zł.

 

Obwodnica Gostynina otwarta

Kierowcy mogą już ominąć Gostynin jadąc nowo wybudowaną obwodnicą wciągu drogi krajowej nr 60. Budowa trasy o długości ok. 8, 8 km trwała 2lata. Koszt inwestycji wyniósł ponad 120 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 60".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017