Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

60 X

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Remont na krajowej 60-ce

W połowie kwietnia br. zostały rozpoczęte roboty związane z przebudowądrogi krajowej nr 60 na odcinku Raciąż - Glinojeck - Ciechanów. Praceobejmują odnowę nawierzchni z realizacją elementów bezpieczeństwa ruchudrogowego i remontem przepustów.

 

Obwodnica Kutna już otwarta

Mieszkańcy Kutna wreszcie odpoczną od uciążliwego ruchu samochodówciężarowych w centrum miasta. Również kierowcy podróżujący wtym regionie mogą liczyć na skrócenie czasu przejazdu dziękiwybudowanej wschodniej obwodnicy Kutna i odnowionej jezdni krajowejsześćdziesiątki.

 

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

Raciąż będzie miał obwodnicę

Dobra wiadomość dla płocczan podróżujących w kierunku trasy nr 7 idalej na północ Polski. W tym roku drogowcy rozpoczną budowę obwodnicyRaciąża, największej miejscowości na trasie z Płocka do skrzyżowania zkrajową siódemką.

 

W 2009 r. obwodnice Gostynina i Płońska

W tym roku rozpoczną się dwie potężne inwestycje drogowe w regionie Płocka.Drogowcy przymierzają się do budowy obwodnic Gostynina w ciągu DK nr 60 a nakrajowej ‘siódemce’ rozbudują obwodnicę Płońska.

 

Rozpoczęła się budowa obwodnicy Raciąża

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała orozpoczęciu prac związanych z budową obwodnicy Raciąża. Ponad 4,5 km trasaznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 60. Droga ma być gotowa już w 2010roku.

 

Obwodnica Gostynina otwarta

Kierowcy mogą już ominąć Gostynin jadąc nowo wybudowaną obwodnicą wciągu drogi krajowej nr 60. Budowa trasy o długości ok. 8, 8 km trwała 2lata. Koszt inwestycji wyniósł ponad 120 mln zł.

 

Nowe łódzkie węzły

Znane są już ostateczne nazwy węzłów drogowych na autostradach idrogach ekspresowych w województwie łódzkim. Łącznie naautostradach A1, A2 i drogach ekspresowych S8 i S14 w województwiełódzkim znajdzie się 60 węzłów drogowych.

 

Bezpieczniej na drodze nr 74 w świętokrzyskim

Kierowcy mogą bezpiecznie wjechać na drogę krajową nr 74 z drógpodporządkowanych w Mniowie. Od dzisiaj działa tam nowa sygnalizacjaświetlna. Zmieniona została także organizacja ruchu w obrębie 7 skrzyżowańz drogą nr 74 na kilkukilometrowym odcinku Rozgół - Mniów.

 

Bezpieczniej na świętokrzyskich drogach

Od kilku lat stopniowo maleje liczba wypadków na świętokrzyskichdrogach krajowych. W ubiegłym roku takich zdarzeń było o prawie połowęmniej niż dziesięć lat wcześniej. W tym samym czasie również oblisko połowę zredukowana została liczba ofiar. Drogowcy podkreślają, żema na to wpływ budowa nowoczesnych dróg.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 60".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017