Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

7 X

. Znaleziono 1091 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 7

Spróbuj też wyszukać: droga nr 7 swietokszyskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1091 wszystkich):

Węzeł Radzikowskiego

Wielopoziomowy Węzeł Radzikowskiego zlokalizowany na skrzyżowaniu drógkrajowych nr 7 i 79 w Modlniczce koło Krakowa otrzymał wyróżnienie wkonkursie "Budowa Roku 2004". Wykonawcą na zlecenie GDDKiA O/Krakówbyła MOTA-Engil Polska S.A.

 

Rozbudowa krajowej siódemki

W ciągu drogi krajowej nr 7 przybył nowy węzeł drogowo - kolejowy wraz zobwodnicą Skarżyska Kamiennej. Koszt budowy wyniósł 58 mln złotych izostał w całości pokryty ze środków budżetowych.

 

‘Pierwsza łopata’ pod węzeł Kielce

Dzisiaj wbito „pierwszą łopatę" pod budowę węzła drogowegoKielce-Północ. Węzeł „Północ" to ponadsiedmiokilometrowy odcinek dwujezdniowej trasy ekspresowej nr 7. Wartośćinwestycji to 220 mln zł. Ma ona być gotowa w czerwcu 2009 roku.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Węzeł Kielce na półmetku

Dobiegają końca prace przy czterech wiaduktach powstających w ramach węzłaKielce Północ. Inwestycja realizowana od lipca ubiegłego roku, u zbiegudróg krajowych nr 7 i 73, ma zostać w całości zrealizowana do końcaczerwca 2009 roku.

 

Nowe radary na drogach krajowych nr 7 i 9

W ramach programu „Bezpiecznych Osiem”, realizowane będądziałania mające zwiększyć poziom bezpieczeństwa m.in. na dwóchważnych świętokrzyskich drogach krajowych. Pojawią się na nich nowefotoradary, ale będą także przebudowywane skrzyżowania.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

Mniej ofiar na świętokrzyskich drogach

Na świętokrzyskich odcinkach dróg krajowych nr 7 i 9 liczba zabitych wwypadkach drogowych spadła prawie o jedną trzecią. To pierwsze efektydziałań kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w ramach programu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Objazd DK 7 przy Baranowskiej Górze

Od poniedziałku 6 lipca planowana jest zmiana organizacji ruchu na odcinkuSkarżysko – Występa drogi ekspresowej nr 7 w okolicy BaranowskiejGóry. W godzinach popołudniowych planowane jest zamknięciekilkusetmetrowego odcinka drogi nr 7. Objazd skierowany zostanie na specjalniewybudowaną tymczasową drogę po wschodniej stronie„siódemki”.

 

Będą utrudnia na "siódemce"

W związku z realizowaną budową drogi ekspresowej S7 od Jędrzejowa do granicywojewództw świętokrzyskiego i małopolskiego od poniedziałku zmienisię organizacja ruchu na drodze krajowej nr 7.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017