Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

8 X

. Znaleziono 380 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 8

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa nr 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 380 wszystkich):

Wyszków czeka

Otwarto oferty na budowę obwodnicy Wyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Doprzetargu stanęło 8 firm. Jeżeli wynik przetargu nie zostanie oprotestowanyprace budowlane ruszą już w pierwszym kwartale 2006 roku i potrwają 2 lata -informuje GDDKiA.

 

Inwestycje pod ekspresową ósemkę

W związku z planami, aby do 2013 r. droga krajowa nr 8 Wrocław - Warszawa -Białystok spełniała standardy drogi ekspresowej, w województwie podlaskimrealizowane i planowane są inwestycje na najbardziej eksploatowanych jejodcinkach.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Trasa Generalska w Białymstoku

Białystok przymierza się do przedłużenia drogi ekspresowej nr 8 w granicachmiasta. Budowa tzw. Trasy Generalskiej będzie ważnym elementem modernizacjiukładu drogowego w mieście, umożliwiającym połączenie drogi krajowej nr 8,prowadzącej do przejścia drogowego w Budzisku z drogą krajową nr 19 doLublina oraz drogą krajową nr 65 - w kierunku przejścia drogowego wBobrownikach. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 442 mln zł.

 

Decyzje dla warszawskich inwestycji

Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski wydał decyzje dotyczące dwóchważnych dla stolicy inwestycji. Przybliży to budowę drogi ekspresowej S2Pułwaska – Lotnisko - Marynarska oraz modernizację drogi krajowej nr 8na odcinku Al. Prymasa Tysiąclecia - ul.Piłsudskiego.

 

„Zaprojektują i Zbudują” S8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniukolejnych umów w nowym systemie Zaprojektuj i Zbuduj. Dwa nowe kontraktydotyczą dostosowania drogi krajowej nr 8 do parametrów trasy ekspresowejS8.

 

Ósemka do remontu

Już w lipcu ma ruszyć remont drogi krajowej nr 8 z Białegostoku do Katrynki.W ciągu dwóch lat powstanie dwujezdniowa droga o długości 6,4 km. Jestto największa w tym roku modernizacja drogi krajowej na Podlasiu.

 

Kładka zamiast obwodnicy?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała budowękładki dla pieszych nad drogą krajowa nr 8 w Augustowie. Mieszkańcy obawiająsię jednak, że może to opóźnić budowę obwodnicy miasta,której nie zastąpi warta prawie 6 mln zł kładka.

 

Plan prac drogowych na Podlasiu

W tym roku na Podlasiu największe inwestycje drogowe realizowane były nadwóch krajówkach: na "ósemce” i "66”.W przyszłym roku najpoważniejsze prace będą prowadzone na drodze krajowej nr8.

 

Pozwolenie na węzeł w Radziejowicach

Wojewoda Mazowiecki podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę dla inwestycjipolegającej na budowie węzła drogowego w ciągu drogi krajowej nr 8 naprzecięciu z drogą wojewódzką nr 579. Przedsięwzięcie jest jednym zetapów dostosowania drogi krajowej nr 8 do parametrów trasyekspresowej na odcinku Warszawa – granica woj. mazowieckiego. Obecnie trwaprocedura przetargu ograniczonego na wybór wykonawcy robót.Planowany termin realizacji robót czerwiec 2010r – maj 2012r.Szacowana wartość robót: 120 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017