Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

8 X

. Znaleziono 895 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 8

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa nr 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 895 wszystkich):

Remont na krajowej "50"

Modernizacja odcinka Grójec - Mińsk Mazowiecki w ciągu drogi krajowej nr 50wyniesie 74,4 mln euro. Inwestycja współfinansowana przez Fundusz Spójnościzakończy się pod koniec 2006 roku i będzie m.in. pełnić funkcjętranzytowej obwodnicy Warszawy.

 

Kolejny odcinek krajowej 8

14 lipca odbyło się uroczyste zakończenie remontu drogi krajowej Nr 8, naodcinku od końca obwodnicy Ostrów Mazowiecka do granicy woj.podlaskiego. Generalnym wykonawcą prac o wartości 12,7 mln zł była firmaSkanska S.A.

 

S-8 wrocławska wylotówka

Kierowcy stojący w korkach na trasie wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawymuszą uzbroić się w cierpliwość. Budowa obwodnicy Oleśnicy oraz dalszaprzebudowa "wąskich gardeł" na krajowej ósemce zakończy się wprzyszłym roku.

 

Inwestycje pod ekspresową ósemkę

W związku z planami, aby do 2013 r. droga krajowa nr 8 Wrocław - Warszawa -Białystok spełniała standardy drogi ekspresowej, w województwie podlaskimrealizowane i planowane są inwestycje na najbardziej eksploatowanych jejodcinkach.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Trasa Generalska w Białymstoku

Białystok przymierza się do przedłużenia drogi ekspresowej nr 8 w granicachmiasta. Budowa tzw. Trasy Generalskiej będzie ważnym elementem modernizacjiukładu drogowego w mieście, umożliwiającym połączenie drogi krajowej nr 8,prowadzącej do przejścia drogowego w Budzisku z drogą krajową nr 19 doLublina oraz drogą krajową nr 65 - w kierunku przejścia drogowego wBobrownikach. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 442 mln zł.

 

Ósemka do remontu

Już w lipcu ma ruszyć remont drogi krajowej nr 8 z Białegostoku do Katrynki.W ciągu dwóch lat powstanie dwujezdniowa droga o długości 6,4 km. Jestto największa w tym roku modernizacja drogi krajowej na Podlasiu.

 

Pozwolenie na węzeł w Radziejowicach

Wojewoda Mazowiecki podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę dla inwestycjipolegającej na budowie węzła drogowego w ciągu drogi krajowej nr 8 naprzecięciu z drogą wojewódzką nr 579. Przedsięwzięcie jest jednym zetapów dostosowania drogi krajowej nr 8 do parametrów trasyekspresowej na odcinku Warszawa – granica woj. mazowieckiego. Obecnie trwaprocedura przetargu ograniczonego na wybór wykonawcy robót.Planowany termin realizacji robót czerwiec 2010r – maj 2012r.Szacowana wartość robót: 120 mln zł.

 

Obwodnica Augustowa coraz bliżej

W połowie listopada będzie gotowy tzw. łącznik spinający budowanąobwodnicę Augustowa z istniejącą drogą krajową nr 8 na wysokości jejskrzyżowania z drogą powiatową łączącą Płociczno i Poddubówek.

 

Nie będzie S8 do granicy z Czechami, będzie droga 2+1

Mimo licznych protestów Dolnoślązaków, mimo licznychwypadków śmiertelnych, droga krajowa nr 8 w kierunku granicy czeskiejnie zostanie przebudowana do standardów ekspresówki. Ma zostaćjedynie zmodernizowana, by była bezpieczniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017