Wyszukiwałeś:

droga X

s1 X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s1

Spróbuj też wyszukać: droga s1 katowice -warszawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

S1 pod kontrolą

Informacja o stanie robót przy budowie drogi ekspresowej S1 z Pyrzowic doPodwarpia była jednym z punktów posiedzenia Regionalnego KomitetuMonitorującego Programy Phare SSG. Trasa S1 ma ogromne znaczenie dlarozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta coraz więcejosób.

 

Dodatkowe prace na S1

W ramach budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko Biała - Skoczów - CieszynGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zleciła osobnym kontraktemzarządzanie i nadzór nad realizacją zadań dodatkowych przy projekcie.

 

S-1 z kłopotami

Niestety, budowa drogi ekspresowej S1 nie przebiega bez kłopotów. GDDKiAzmuszona była podpisać kontrakt z nowym wykonawcą na roboty budowlane wramach projektu budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko-Biała - Skoczów -Cieszyn.

 

S1 do lotniska w Pyrzowicach

Dzisiaj minister transportu Jerzy Polaczek otworzył drogę ekspresową S-1łączącą Pyrzowice oraz Podwarpie. Droga ta znacząco skróci i ułatwidojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice, co ma ogromne znaczeniedla rozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta corazwięcej osób. Budowa około 12,5 km drogi pochłonęła 200 mln zł.

 

Obwodnica na S1

Poprawiają się warunki podróżowania na trasie z Bielska-Białej do Cieszyna.Wczoraj tj. 18 grudnia na drodze ekspresowej S-1 oddano do użytku obwodnicęGrodźca. W kolejce czeka też obwodnica Skoczowa – niestety z powoduniezakończonych robót i konieczności wyboru nowego wykonawcy pojedziemy niąnajwcześniej w przyszłym roku.

 

Sosnowiec: połączenie z drogą S1

W środę 3 stycznia w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu podpisana została umowaobejmująca budowę zjazdu i wjazdu na drogę S-1 z kierunku Bielsko –Warszawa.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

Wariant dla S1

Przebieg projektowanej drogi ekspresowej S1 był tematem spotkania wojewodyśląskiego i małopolskiego. Projektowany odcinek S1 będzie przebiegałmiędzy dwoma województwami między węzłem Kosztowy II w Mysłowicach awęzłem Suchy Potok w Bielsku-Białej.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017