Wyszukiwałeś:

droga X

s16 X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s16

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Harmonogramy dla północnej „16” i „7”

Krajowe „16” i „7” będą rozbudowywane, zapewniływładze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podczas spotkania zWojewodą Warmińsko-Mazurskim.

 

Ekspresowa Szesnastka

W Olsztynie zawiązało się stowarzyszenie „Szesnastka”. Łączyono samorządy wszystkich gmin leżących wzdłuż drogi krajowej nr 16 wewspólnym działaniu na rzecz przekształcenia jej w drogę ekspresową.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

S16 bliżej Grudziądza

W Gierzwałdzie koło Olsztyna miało miejsce walne zgromadzenieczłonków Stowarzyszenia Szesnastka, walczącego o przekształceniekrajowej szesnastki w drogę ekspresową. Podczas spotkania złożono wniosek owydłużenie planowanej trasy do Ostródy.

 

Walczą o czteropasmową szesnastkę

Trwają starania by drogę krajową nr 16 wpisać do rządowego rozporządzeniasieci autostrad i dróg ekspresowych. W tym celu „Stowarzyszenie16" zorganizowało spotkanie w Grudziądzu. Uczestniczyli w nimprzedstawiciele województwa kujawsko-pomorskiego iwarmińsko-mazurskiego.  Zamierzeniem tego spotkania było utworzeniekoalicji, która mogłaby wymóc na rządzie zmianę decyzji. To wefekcie pozwoliłoby na wybudowanie w kilkuletniej perspektywie drogiekspresowej.

 

Ruszyły przetargi na budowę siódemki i szesnastki

Ruszyły przetargi na budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S-7(Miłomłyn-Ostróda Północ i Ostróda Południe-Olsztynek)oraz fragmentu drogi krajowej nr 16 z Biskupca do Borek Wielkich w woj.warmińsko-mazurskim. Do końca 2009 roku olsztyński oddział GDDKiA planujejeszcze ogłosić przetargi na budowę odcinka drogi ekspresowej S-7 Nidzica– Napierki oraz budowę obwodnicy Ełku w ciągu drogi krajowej nr 16.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s16".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017