Wyszukiwałeś:

droga X

s16 X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

Rzadko przychodzi mi chwalić drogową administrację, ale patrząc na zapóźnienie drogowe Warmii i Mazur oraz na inne regiony to Olsztyński GDDKiA wygląda na najbardziej efektywny ze wszystkich 16 oddziałów. Kluczowa S7 praktycznie cała powinna być gotowa na EURO2012, DK16 będzie porządnie zmo...

 

Harmonogramy dla północnej „16” i „7”

Krajowe „16” i „7” będą rozbudowywane, zapewniływładze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podczas spotkania zWojewodą Warmińsko-Mazurskim.

 

Ekspresowa Szesnastka

W Olsztynie zawiązało się stowarzyszenie „Szesnastka”. Łączyono samorządy wszystkich gmin leżących wzdłuż drogi krajowej nr 16 wewspólnym działaniu na rzecz przekształcenia jej w drogę ekspresową.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

S16 bliżej Grudziądza

W Gierzwałdzie koło Olsztyna miało miejsce walne zgromadzenieczłonków Stowarzyszenia Szesnastka, walczącego o przekształceniekrajowej szesnastki w drogę ekspresową. Podczas spotkania złożono wniosek owydłużenie planowanej trasy do Ostródy.

 

Walczą o czteropasmową szesnastkę

Trwają starania by drogę krajową nr 16 wpisać do rządowego rozporządzeniasieci autostrad i dróg ekspresowych. W tym celu „Stowarzyszenie16" zorganizowało spotkanie w Grudziądzu. Uczestniczyli w nimprzedstawiciele województwa kujawsko-pomorskiego iwarmińsko-mazurskiego.  Zamierzeniem tego spotkania było utworzeniekoalicji, która mogłaby wymóc na rządzie zmianę decyzji. To wefekcie pozwoliłoby na wybudowanie w kilkuletniej perspektywie drogiekspresowej.

 

Wątek na forum: Dwanaście firm chce projektować południową obwodnicę Olsztyna

Droga będzie spełniać wszystkie parametry [S]. A czemu jej tak nie oznacza niestety nie mogę zrozumieć. ~Kuba

 

S52 i S16 - nowe drogi ekspresowe W Polsce

Rząd podjął decyzję o poszerzeniu sieci dróg ekspresowych w naszymkraju. Na razie decyzja widnieje tylko na papierze, ale w najbliższych latachbędziemy mogli poruszać się po ponad 5600 km "ekspresówek" wPolsce.

 

Wątek na forum: S52 i S16 - nowe drogi ekspresowe W Polsce

Póki co w Polsce mamyok. 1500 km dróg ekspresowych. Przez ostatnie pół roku podpisano umowy na budowę mniej niż 200 km tych dróg. Po poprzedniej ekipie przejęto 800 km dróg w budowie. W sumie to będzie około 1000 km. Nie ma co marzyć żeby w kilka lat dało się wybudować dodatkowych 3000 km dróg ek...

 

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

Drogowcy rozstrzygnęli przetarg na wykonanie koncepcji programowej drogiekspresowej S16 na odcinku Borki Wielkie - Mrągowo wraz z obwodnicą Mrągowa wciągu drogi krajowej nr 59. Wygrała firma Transprojekt Gdański Sp. z o.o. zceną 3,3 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s16".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017