Wyszukiwałeś:

droga X

s3 X

. Znaleziono 376 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s3

Spróbuj też wyszukać: droga s3 oddana A2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 376 wszystkich):

S3 - Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy

Porozumienie w sprawie utworzenia Środkowoeuropejskiego KorytarzaTransportowego ( w Polsce droga S3) podpisały województwadolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie oraz regiony Szwecji, Czech iSłowacji.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Wiecznie spóźniona ale priorytetowa S3

O budowie północno-południowej arterii - drogi ekspresowej S3-mówi się od kilkunastu lat, jednak prace przy realizacji inwestycji sąopóźnione. Największe opóźnienia dotyczą południowego(dolnośląskiego) odcinka trasy. Początkowo planowano go ukończyć w 2011 r.Zgodnie z założeniami miała to być najkrótsza droga z Pragi ipołudniowej Europy do Wrocławia, gdzie rozgrywane będą mistrzostwa Europy wpiłce nożnej. Jednak i ten termin okazał się zbyt wyśrubowany… bozakończenie budowy całej drogi ekspresowej S3 to co najmniej perspektywa roku2015. 

 

Nowa droga ekspresowa S3 Pyrzyce - Myślibórz

W piątek, 22 października zostanie uroczyście otwarty odcinek od węzłaPyrzyce do węzła Myślibórz drogi ekspresowej S3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy S3 między Szczecinem, a Gorzowem Wielkopolskim.Otwierany odcinek ma długość 26,7 kilometra, stanowi przedłużenie otwartego26 maja tego roku odcinka od węzła Klucz do węzła Pyrzyce. Trwają jeszczeostatnie prace na terenie województwa lubuskiego, odcinkiem od węzłaMyślibórz do Gorzowa Wielkopolskiego powinniśmy pojechać jeszcze przedkońcem tego roku.

 

Do Gorzowa "po nowemu" - znaleźć dojazd do S3

Od piątku 22 października 2010 kierowcy mogą korzystać z odcinka Pyrzyce -Myślibórz drogi ekspresowej S3. Długość S3 na południe od Szczecinazwiększyła się do 55 kilometrów, oznacza to, że jest to najdłuższyistniejący ciąg drogi ekspresowej w kraju. Nowa trasa zastąpiła dawnądrogą krajową nr 3 od Szczecina poprzez Pyrzyce i Lipiany do Renic. S3przebiega nowym śladem, w oderwaniu od starej trasy.

 

S3 – priorytet z kilkunastoletnim poślizgiem

Budowa drogi ekspresowej S3 jest w planach już kilkanaście lat, jednak nadalnie wiadomo kiedy wreszcie trasa połączy północ i południe kraju.Problem dotyczy „priorytetowej inwestycji” jaką od lat jest budowaS3 na odcinkach Nowa Sól - Legnica - Lubawka oraz obwodnicy Bolkowa.Inwestycja miała zakończyć się za dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jestfinansowo, dokumentacyjnie, koncepcyjnie i projektowo. Jednak z opublikowanegorządowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 wynika, żejej budowę trzeba znowu przełożyć na później.

 

Wbito łopate pod S3 Gorzów - Międzyrzecz

21 lipca 2011 oficjalnie rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S3 naodcinku od Gorzowa Wlkp. do Międzyrzecza. Droga ma zostać wybudowana i oddanado ruchu jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Od roku trwa również budowaS3 na odcinku od Międzyrzecza do Sulechowa o długości 43 km, któraukończona zostanie w połowie 2013 roku.

 

Perspektywy dla S3 od morza do Czech

Według rządowych harmonogramów, dopiero w 2020 roku ma powstać caładroga ekspresowa S3 łącząca na północy Świnoujście z Lubawką przygranicy z Czechami. O planach jej budowy mówi się od kilkunastu lat.Obecnie w budowie jest odcinek w województwie lubuskim. Największeopóźnienia dotyczą odcinka na Dolnym Śląsku. Tu z powodu brakupieniędzy prace zatrzymały się na etapie opracowania projektów.

 

Nowe kilometry w sieci dróg ekspresowych

Na drogowej mapie Polski przybyły nowe kilometry drógekspresowych.  W tym miesiącu do ruchu oddano odcinki drogi ekspresowej S3w województwie lubuskim, S17 na Lubelszczyźnie. W sumie łącznadługość dróg ekspresowych w Polsce wynosi teraz ponad 1133 km.

 

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Kilka dni temu podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowejS3. Pomiędzy Sulechowem a Zieloną Górą zostanie dobudowana drugajezdnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017