Wyszukiwałeś:

droga X

s5 X

. Znaleziono 308 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s5

Spróbuj też wyszukać: narada dragados

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 308 wszystkich):

S5 - autostradowy łącznik

Minister transportu zapewnił o finansowaniu dla drogi ekspresowej S5 międzywęzłem Nowe Marzy (węzeł autostrady A1) a węzłem Poznańskim autostradyA2. Droga ekspresowa S5 ma stanowić połączenie aglomeracji Poznania iWrocławia, a także pomiędzy autostradami A2 i A4.

 

Apetyt na ekspresowe

Wojewoda Wielkopolski złożył wniosek do ministra transportu o włączeniedrogi S10 od Szczecina do Piły i drogi S11 od Piły przez Poznań, Środę,Jarocin, Pleszew, Ostrów, Kępno, Kluczbork, Lubliniec, TarnowskieGóry do Katowic do Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T. Wojewodaw swoim wniosku uwzględnił także drogę S5 Poznań-Wrocław.

 

Wrocław – Poznań: S5 czy wariant awaryjny?

GDDKiA wybrała wariant przebiegu drogi S5 na odcinku Wrocław-Korzeńsko. Teraztrzeba zrobić wszystko by zdążyć przed EURO 2012 a pracy mnóstwo.Dlatego w razie niepowodzenia szykowana jest trasa awaryjna…

 

Problemy z budową S5

Do mistrzostw Euro 2012 nie uda się wybudować w całości trasy S5 z Poznaniado Gniezna - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Drogowcy nie widzązagrożenia dla realizacji inwestycji w terminie.

 

Archeolodzy na przyszłej drodze S5

Trwają rozpoznawcze badania archeologiczne na przyszłej drodze S5 wwojewództwie kujawsko-pomorskim. Prace są konieczne przed realizacjąinwestycji.

 

Widoczne postępy na drodze S5 Wrocław-Korzeńsko

Droga ekspresowa S5, która ma połączyć województwadolnośląskie i wielkopolskie, powoli zaczyna nabierać kształtów.Kończą się prace projektowe i ruszyły prace budowlane na odcinkudolnośląskim.

 

Są oferty na 5 kolejnych odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Bydgoski oddział GDDKiA otworzył oferty na pięć kolejnych fragmentówprzyszłej drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Postęp prac na S5 pod Wrocławiem. Są zmiany w ruchu

Prace budowlane na dolnośląskim odcinku drogi ekspresowej S5 postępujązgodnie z planem. Kierowców czekają obecnie utrudnienia przy budowiewęzła Kryniczno oraz Wrocław Południe, który połączy przyszłą S5z Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Jest umowa na S5 od autostrady A2

Poznański oddział GDDKiA podpisał umowę na realizację drogi ekspresowej S5od węzła Poznań Zachód na przecięciu z autostradą A2 do węzłaWronczyn.

 

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe - podpisano umowę

GDDKiA podpisała umowę na zaprojektowanie i budowę kolejnego odcinka drogiekspresowej S5 pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem, od Wronczyna do KościanPołudnie. Zobacz, kiedy powstanie nowa droga i ile będzie kosztowała jejbudowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017