Wyszukiwałeś:

droga X

s5 X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s5

Spróbuj też wyszukać: narada dragados

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Są pieniądze na A1 i S5, brakuje na most

Autostrada A1 i droga ekspresowa S5 - to najważniejsze inwestycje drogowe wwoj. kujawsko-pomorskim, które powstaną w najbliższych latach zunijnego Programu Infrastruktura i Środowisko. Na liście rekomendowanej przezrząd zabrakło niestety oczekiwanej przez mieszkańców Torunia budowymostu przez Wisłę.

 

Porozumienie w sprawie S5

Wszystko wskazuje na to, że przebieg ekspresowej trasy S5 w całej Wielkopolscezostał już ustalony. Ma to ogromne znaczenie w perspektywie przyspieszonejbudowy ekspresówki łączącej Poznań z Wrocławiem.

 

Budowa S5 i S11 przed Euro2012?

Sejmik Województwa Wielkopolskiego zwrócił się do rządu owsparcie działań zmierzających do budowy w latach 2007-2011 drógekspresowych S5 Gdańsk (Nowe Marzy)-Poznań-Wrocław oraz S11Kołobrzeg-Poznań-Katowice (Pyrzowice) w związku z organizacją MistrzostwEuropy 2012.

 

Ekspresowo z Wrocławia do Poznania

Losy drogi ekspresowej S5 łączącej Wrocław i Poznań były jeszcze doniedawna niepewne. Projekt budowy trasy przez długi czas był wyłącznie narezerwowej liście programu budowy dróg. Realizacja tej inwestycji do2012 roku była mało prawdopodobna, ale teraz wiadomo, że droga jednakpowstanie.

 

Nowy most na Odrze?

Samorządowcy planują budowę nowego mostu na Odrze w okolicach Brzegu Dolnego.W ramach projektu miałaby powstać także droga łącząca autostradę A-4 zdrogą ekspresową S5. Docelowo inwestycja miałaby m.in. ułatwić komunikacjęmiędzy Brzegiem a Wrocławiem.

 

Bydgoszcz będzie walczyć o S5

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy droga ekspresowa S5 pobiegnie przez Bydgoszcz,ale władze miasta zapowiadają walkę o budowę drogi w najbardziej optymalnymdla miasta wariancie. W tym celu została zorganizowana konferencja prasowa.

 

S5 – tylko na papierze?

Wraz z upływem czasu coraz mniej realna staje się budowa jednej zpriorytetowych tras – drogi ekspresowej S5. W tym momencie możnauogólnić, że ta droga istnieje tylko w planach, a jej powstanie przedEuro 2012 jest mocno zagrożone. Na części odcinków pojawiły sięopóźnienia, a aktualny etap realizacji większości z nich touzyskiwanie decyzji środowiskowych.

 

Białe Błota: Powstaje węzeł S5/S10

W związku z budową drogi ekspresowej S5/S10 na odcinku węzeł Stryszek– węzeł Białe Błota, drogowcy wprowadzają nową organizację ruchu.Na skrzyżowaniu istniejących dróg krajowych nr 5 i 10 oraz drogiwojewódzkiej nr 223 powstało nietypowe rondo.

 

Wrocław – Poznań: S5 czy wariant awaryjny?

GDDKiA wybrała wariant przebiegu drogi S5 na odcinku Wrocław-Korzeńsko. Teraztrzeba zrobić wszystko by zdążyć przed EURO 2012 a pracy mnóstwo.Dlatego w razie niepowodzenia szykowana jest trasa awaryjna…

 

Taksówkarze za S5 przez Bydgoszcz

Bydgoscy taksówkarze wyrazili poparcie dla budowy trasy ekspresowej S5przez miasto. Podobnego zdania są bydgoscy przedsiębiorcy. Wielumieszkańców jednak sprzeciwia sie tej inwestycji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017