Wyszukiwałeś:

droga X

s8 X

. Znaleziono 158 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 158 wszystkich):

Spotkanie w sprawie S8

Wczoraj minister transportu Jerzy Polaczek spotkał się z przedstawicielamisamorządów z terenu woj. łódzkiego. Tematem spotkania była budowa drogiekspresowej S8 na jej odcinku przez woj. łódzkie.

 

Połączyli S8

Samorządowcy z województw łódzkiego i wielkopolskiegozdecydowali, że aby połączyć S8 na granicy województw poprowadzi siętrasę na północ od Wieruszowa (woj. łódzkie). To propozycjarozwiązania do którego ustosunkuje się GDDKiA.

 

S8 przejdzie przez Piotrków Trubynalski

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad zakończył merytorycznąocenę wariantów przebiegu odcinka drogi S8 przez terenwojewództwa łódzkiego. Decyzja - droga ekspresowa S8 będzieprzebiegała trasą Wrocław-Syców-Kępno-PiotrkówTrybunalski-Warszawa.

 

GDDKiA: Dlaczego S8 przez Bełchatów?

Zarzuty złamania prawa i działania wbrew Rozporządzeniu RadyMinistrów, wniosek do prokuratury i blokady dróg to wynik decyzjiGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która postanowiła(1 czerwca 2007 r.), by droga ekspresowa S8 przebiegała na tereniewojewództwa łódzkiego przez Piotrków i Bełchatów,a nie Łódź, Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz.

 

Warszawa: Podpisano kontrakt na S8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym, 22 stycznia 2008, została podpisana umowa na budowę drogiekspresowej S8 na ponad 10 km odcinku od węzła Konotopa do węzła PrymasaTysiąclecia w Warszawie.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

S8 jednak przez Łódź?

Wszystko wskazuje na to, że Łódź wygrała walkę i planowana drogaekspresowa S8 pobiegnie jednak przez to miasto. Ten wariant drogi potwierdziłMinister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk, który na początku lutegobieżącego roku gościł w Łodzi.

 

Droga i ekspresowa – S8 przez Warszawę

Trwa realizacja jednej z najbardziej wyczekiwanych w stolicy inwestycji, drogiekspresowej S8 na odcinku Konotopa – Prymasa Tysiąclecia. Jest to jedno znajwiększych i najdroższych przedsięwzięć drogowych w Warszawie. Do tejpory trwały prace przygotowawcze, jednak teraz kierowcy na własnejskórze odczują postęp robót budowlanych.

 

S8 – konsultacje w Radziejowicach

Odbyła się otwarta dla społeczeństwa rozprawa administracyjna w związku zrozbudową drogi krajowej nr 8 na odcinku „Węzeł Radziejowice” .Rozprawa była drugim etapem konsultacji społecznych w związku z realizowanąinwestycją przed wydaniem pozwolenia na budowę.

 

Zielone światło dla łącznika autostrady A4 z ekspresową S8

16 listopada został wmurowany akt erekcyjny pod budowę wschodniej obwodnicyWrocławia na trasie Bielany – Łany – Długołęka . Długośćcałej trasy, która docelowo ma połączyć autostradę A4 z drogą naWarszawę S8, liczy 38 km. Aktualnie budowany odcinek ma ponad 5,5 km, a jegorealizacja wyniesie ponad 215 milionów zł. Będzie on częścią drogiwojewódzkiej. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na zimę 2013 rokujednak wykonawca chce zakończyć budowę przed rozpoczęciem Euro 2012.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017