Wyszukiwałeś:

droga X

s8 X

. Znaleziono 518 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 518 wszystkich):

Spotkanie w sprawie S8

Wczoraj minister transportu Jerzy Polaczek spotkał się z przedstawicielamisamorządów z terenu woj. łódzkiego. Tematem spotkania była budowa drogiekspresowej S8 na jej odcinku przez woj. łódzkie.

 

S8 przejdzie przez Piotrków Trubynalski

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad zakończył merytorycznąocenę wariantów przebiegu odcinka drogi S8 przez terenwojewództwa łódzkiego. Decyzja - droga ekspresowa S8 będzieprzebiegała trasą Wrocław-Syców-Kępno-PiotrkówTrybunalski-Warszawa.

 

Pozwolenie na budowę S8 w Warszawie

Zezwolenie na budowę drogi ekspresowej S8 w Warszawie wydał wojewodamazowiecki. Inwestycja dotyczy 650 - metrowego warszawskiego fragmentu drogi S8na odcinku Salomea – Wolica. Koszt inwestycji to ok. 307 mln zł.

 

Kasa z UE zasili budowę S8 Wrocław – Syców

Budowa drogi ekspresowej S8 na odcinku Wrocław (Psie Pole) – Sycówzostanie dofinansowana z pieniędzy unijnych. Całkowita wartość projektuwynosi ponad 1 185 mln złotych. Projekt uzyskał dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości blisko899 mln zł.

 

S8 z Wrocławia do Oleśnicy otwarta!

Kierowcy mogą korzystać z 22-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S8 zWrocławia do Oleśnicy. Dzięki nowej trasie ekspresowej, która jestkontynuacją Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8 znacznie skróci sięczas przejazdu między Oleśnicą a stolicą Regionu i odciążony zostaniepółnocno-wschodni wjazd do miasta. Cały dolnośląski odcinek trasy S8z Wrocławia do Sycowa w niedalekiej przyszłości stanie się częściąbudowanej już w całości drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy.

 

Powstają nowe odcinki S8 Wrocław - Łódź - Warszawa

Powstają kolejne odcinki ekspresowej trasy S8 z Wrocławia do Warszawy. Wubiegłym roku przybyły: ponad 80-kilometrowy odcinek prowadzący z PiotrkowaTrybunalskiego do granicy z woj. mazowieckim oraz około 60-kilometrowy odcinekz Wrocławia do Sycowa. Pod koniec stycznia br. półmetek osiągnęłyprace na odcinku Walichnowy – Łódź. To aktualnie największatrwająca w Łódzkiem inwestycja, której wartość przekracza 5miliardów złotych.

 

Wykonawca ekranów na S8 wybrany

2 lipca 2014 została podpisana umowa z firmą "Via Polonia" zPoznania, która zajmie się budową ekranów na drodze S8 naodcinku Jeżewo - Białystok. Prace mają zakończyć sie w październiku br.

 

Podlaska S8 cała w budowie

Wszystkie odcinki drogi ekspresowej S8 w województwie podlaskim niebawembędą już w budowie. Wczoraj podpisano umowę na realizację ostatniegofragmentu tej drogi od granicy województwa do obwodnicy Zambrowa.

 

Wątek na forum: Z "ósemki" zrobią S8

Bardzo dobrze. Wprawdzie na odcinku Warszawa-Piotrków przebudowa DK8 na S8 rozpoczęta została jak zwykle nie od tego końca, co trzeba (najpierw powinna być zbudowana droga S8 Warszawa-Paszków, potem przebudowa DK8 na S8 Paszków-Radziejowice, a na końcu przebudowa DK8 na S8 Radziejowice-Piotrków),...

 

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców poruszających się wnajbliższych dniach drogą ekspresową S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia. Naodcinku pomiędzy Łodzią a Wieluniem uruchomiono pierwszą stację benzynową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017