Wyszukiwałeś:

droga X

wojewodzka X

. Znaleziono 1302 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga wojewodzka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1302 wszystkich):

Przebudowana droga do granicy

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zakończył przebudowędrogi wojewódzkiej nr 653 na odcinku od granicy województwa do Bakałarzewa.Wartość projektu wyniosła ponad 7 mln zł.

 

40 km lepszych dróg na Podkarpaciu

Zakończyła się modernizacja ponad 40 km dróg na Podkarpaciu:29-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 877 Leżajsk - Łańcut i 12,6km dróg powiatowych. Wykonawca prac była firma Skanska.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Droga wojewódzka nr 455 otwarta po powodzi

Od poniedziałkowego popołudnia kierowcy znów będą moglipodróżować drogą wojewódzką nr 455 z Jelcza-Laskowic doStarego Otoku (województwo dolnośląskie).

 

Dolnośląskie: droga wojewódzka nr 296 do remontu

Remont drogi wojewódzkiej nr 296 będzie kosztował prawie 10,5 mln zł.Utrudnienia potrwają do 15 października 2010 r. Droga wojewódzka nr 296nie będzie zamknięta, będą jednak utrudnienia związane z pracami.Modernizację przejdzie odcinek o łącznej długości 12,1 km.  

 

Na drodze wojewódzkiej nr 352 praca wre

Mieszkańcy powiatu zgorzeleckiego (woj. dolnośląskie) w ciągu kilkunajbliższych miesięcy będą mogli poruszać się po zupełnie nowej ibezpiecznej nawierzchni jezdni. Mowa o remontowanej drodze wojewódzkiejnr 352 na odcinku Radomierzyce-Zatonie.

 

Wątek na forum: Trwają prace na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim

"Nie chcemy by odnowiona nawierzchnia została zniszczona przez ciężki sprzęt budowlany obsługujący budowę autostrady A-1" - żart czy powaga?! Czy to oznacza, że droga WOJEWÓDZKA nie będzie przystosowana dla pojazdów o nacisku na oś 10T?! Dziasiaj w całej Polsce dostosowuje się drogi woj...

 

Droga wojewódzka 884 oddana do użytku

Po dwóch latach remontu oddano do użytku drogę wojewódzką DW884 Przemyśl-Domaradz. Wyremontowana kosztem 99,5 mln zł drogawojewódzka nr 884 ma długość ponad 64 km.

 

Rok na drogach wojewodzkich kujawsko-pomorskiego

Koniec modernizacji DW nr 534, kilka ważnych remontów i kosztowna zima– tak najkrócej można podsumować mijający, 2011 rok na drogachwojewódzkich na Kujawach i Pomorzu.

 

Zmiany w drogach wojewódzkich przy nowym odcinku A1

Przy okazji niedawnego otwarcia autostrady A1 na odcinku pomiędzy Czerniewicamia Włocławkiem zmianie uległa również organizacja ruchu naprzebiegających w pobliżu drogach wojewódzkich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga wojewodzka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017