Wyszukiwałeś:

droga

. Znaleziono 13294 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 7 droga s5 e 35 18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13294 wszystkich):

Pierwsze unijne pieniądze na drogach Małopolski

Projekt remontu drogi nr 4 na odcinku Kraków - Targowisko jest pierwszymkontraktem na drogach małopolski współfinansowanym przez Unię Europejską.Wartość robót budowlano - montażowych to ponad 17,79 mln euro, z czego 75%zostanie dofinansowane z europejskiego funduszu ISPA.

 

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Podsumowanie bezpieczeństwa na drogach w 2007 r.

26 marca bieżącego roku miało miejsce posiedzenie Krajowej RadyBezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tematem spotkania było podsumowanie roku 2007pod względem bezpieczeństwa na drogach. Rozmawiano także o realizowanychprogramach mających zmniejszyć poziom zagrożeń.

 

Podglądają kierowców na drogach krajowych

Na świętokrzyskim odcinku drogi krajowej nr 74 pojawiła się nowa kamerarejestrująca sytuację na drodze. Jest to jedno z wielu urządzeń dziękiktórym poprzez stronę internetową Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad można sprawdzić warunki drogowe na najważniejszychtrasach.

 

Mniej wypadków na drogach krajowych

Statystyki nie oddają całości problemu, ale na ich podstawie widać, żeprogram Drogi Zaufania Bezpiecznych Osiem przynosi efekty. Dzięki inwestycjomprowadzonym na drogach i kampanii mającej wpłynąć na zachowaniakierowców, spadła liczba wypadków na głównych drogachkrajowych.

 

Coraz bezpieczniej na drogach krajowych

Mniej ofiar śmiertelnych na drogach krajowych, w tym przede wszystkim naósemce, to efekt prowadzonego od ponad dwóch lat programu GDDKiAna rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tylko w 2007 roku liczba ofiarśmiertelnych na drodze krajowej nr 8 zmniejszyła się o 28 procent i ciąglespada.

 

Popowodziowe utrudnienia na drogach Dolnego Śląska

Kierowcy w dalszym ciągu mogą napotkać na popowodziowe utrudnienia na drogachwojewódzkich Dolnego Śląska. Nieprzejezdne są m.in. odcinkidróg wojewódzkich nr 455 i 324.

 

Uwaga na zwierzęta na drodze

Drogowcy z olsztyńskiego oddziału GDDKiA myślą nad rozwiązaniami,które pozwolą na zmniejszenie ilości kolizji z dzikimi zwierzętami nadrodze krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Do kolizji samochodów zezwierzętami na oddanej przed niemal dwoma laty ośmiokilometrowej trasie zeSpręcowa do Barcikowa dochodzi coraz częściej. Stara droga nr 51 była wąskai kręta, prędkość jaką rozwijały na niej samochody była niewielka i dokolizji z dzikimi zwierzętami dochodziło rzadko. Obecnie, na niektórychodcinkach prowadzącej do granicy z Rosją drogi potrzebne są dodatkoweprzejścia dla dużych zwierząt.

 

Nową drogą S74 z Kielc do Cedzyny

Nowy wylot drogi ekspresowej S74 z Kielc do Cedzyny  w kierunku Lublina iRzeszowa ma blisko 7 kilometrów (w granicach miasta - 2,7 km, pozagranicami Kielc – 4,1 km). Przedsięwzięcie zakładało  budowęwęzła z tunelem w ciągu kieleckiej ulicy Świętokrzyskiej czyli drogi 74 podAleją Solidarności czyli pod drogą krajową 73. W ramach inwestycji powstałarównież nowa dwujezdniowa droga będąca przedłużeniem ulicyŚwiętokrzyskiej w kierunku Cedzyny.

 

Bezpieczniej na świętokrzyskich drogach

Od kilku lat stopniowo maleje liczba wypadków na świętokrzyskichdrogach krajowych. W ubiegłym roku takich zdarzeń było o prawie połowęmniej niż dziesięć lat wcześniej. W tym samym czasie również oblisko połowę zredukowana została liczba ofiar. Drogowcy podkreślają, żema na to wpływ budowa nowoczesnych dróg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017