Wyszukiwałeś:

drogi X

ekspresowe X

. Znaleziono 2522 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi ekspresowe

Spróbuj też wyszukać: drogi krajowe s 11 mature land

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2522 wszystkich):

Ekspresowa ósemka Radzymin - Wyszków

Otwarto oferty w przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S8Radzymin-Wyszków. Inwestycją na 17 km odcinku zainteresowane jest pięćspółek.

 

Ekspresowo wokół Grójca

GDDKiA podpisała umowę na rozbudowę ponad 8 km drogi krajowej nr 7 doparametrów drogi ekspresowej, na odcinku obwodnicy Grójca.

 

Ekspresową do Żywca

8 stycznia oddano do ruchu trzy odcinki drogi ekspresowej S-69 realizowane wramach I etapu inwestycji drogowej Żywiec - Zwardoń. Długość obecnieoddawanych odcinków to 10,5 km wybudowanej drogi ekspresowej oraz 3,3 kmdróg przebudowanych i przystosowanych do przeniesienia ruchu ciężkiego.

 

Ekspresowo na Okęcie

7,5 km trasa ekspresowa na lotnisko Okęcie ma być gotowa przed Euro 2012. Wramach inwestycji powstaną dwa odcinki drogi ekspresowej, które utworząliterę „L". Będzie to pięciokilometrowy fragment Trasy N-S od ul.Marynarskiej w stronę portu lotniczego Okęcie oraz dwukilometrowy odcinekpołudniowej obwodnicy Warszawy od lotniska do Puławskiej. Pierwsze prace mająsię zacząć we wrześniu.

 

Ekspresowa S8 na Podlasiu - ruszyły roboty na kolejnym odcinku

W dniu 20 października, rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S8 na24,5-kilometrowym odcinku Jeżewo-Białystok. Budowany odcinekJeżewo-Białystok to najdłuższy fragment „ekspresówki” naPodlasiu, ale nie jedyny. Od blisko roku w budowie  jest 11- kilometrowaobwodnica Zambrowa - również w standardzie dwujezdniowej drogiekspresowej. Oba odcinki, w sumie 35 km,  będą gotowe w 2012 roku –odpowiednio obwodnica Zambrowa wiosną,  odcinek Jeżewo Białystok –pod koniec lata. Roboty budowlane na odcinku Jeżewo - Białystok będąkosztowały 675 mln. zł,  na obwodnicy Zambrowa 325 mln zł.

 

Ekspresowa S17 Sielce – Bogucin na start

W kwietniu ruszą prace przy budowie drogi ekspresowej S17 na Lubelszczyźnie.Podpisano umowę na realizację 23 kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S17pomiędzy węzłami Sielce i Bogucin (woj. lubelskie). Koszt robótwyniesie nieco ponad 624 mln zł. Prace na budowie kolejnego fragmentu drogiekspresowej S17 Kurów – Lublin – Piaski ruszą w kwietniu.

 

Ekspresowe inwestycje na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczyły się na 108 km dróg krajowych, zczego 81,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.

 

Kolejne drogi ekspresowe z dofinansowaniem unijnym

Ponad 760 mln zł dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura iŚrodowisko trafi budowę dróg ekspresowych. 21 września 2012 rokuzawarte zostały umowy o dofinansowanie dla projektów „PrzebudowaDK 12/74 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Kielce -Cedzyna" oraz „Budowa drogi ekspresowej S8, odcinek Syców -Kępno - Wieruszów - Walichnowy".

 

Nowe przetargi na drogi ekspresowe

Kolejne przetargi na budowę ponad 66 km nowych dróg ekspresowychogłosiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dzięki temuprzybędą trzy kolejne odcinki drogi S3 w województwie lubuskim orazodcinki drogi ekspresowej S7 w województwach warmińsko-mazurskim imałopolskim. W sumie od początku roku GDDKiA ogłosiła już 16przetargów na 189 km nowych dróg ekspresowych.

 

Budimex podsumowuje budowę drogi ekspresowej S3

17 czerwca 2013 roku, zgodnie z kontraktowym terminem, Budimex zakończyłbudowę 18,5- kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S3 od węzła MiędzyrzeczPołudnie do węzła Sulechów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi ekspresowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017