Wyszukiwałeś:

drogi X

ekspresowe X

. Znaleziono 354 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi ekspresowe

Spróbuj też wyszukać: drogi krajowe s 11 mature land

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 354 wszystkich):

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Wspólna inicjatywa - drogi, kolej, lotnisko

Przedstawiciele województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiegochcą budowy lotniska między Warszawą i Łodzią, budowy szybkiej kolei oraztrzech dróg ekspresowych.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Kluczowe projekty drogowe na Dolnym Śląsku

Dolnośląskie władze szykują się do poważnych inwestycji z wykorzystaniemfunduszy unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata2007-2013. Do 2013 roku na Dolnym Śląsku mają powstać m.in. dwie trasyekspresowe S3 i S5.

 

Jest wykonawca ‘siódemki’ Grójec – Białobrzegi

GDDKiA wyłoniła wykonawcę inwestycji na drodze krajowej nr 7 Grójec -Białobrzegi. Przebudowę 17-kilometrowego odcinka wykonawca wycenił na ponad494 mln zł. Była to najniższa zaoferowana cena. GDDKiA zamierzałaprzeznaczyć na sfinansowanie inwestycji 460 mln zł.

 

Nowe dolnośląskie drogi przed 2012?

Wiele ostatnio słychać o przyspieszeniu terminów budowy drógkrajowych w związku z Euro 2012. W województwie dolnośląskim w budowiejest obecnie autostrada A4, a już niebawem powinna ruszyć AutostradowaObwodnica Wrocławia oraz drogi ekspresowe S3 i S8. W kolejce czeka też krajowa„piątka”.

 

‘Pierwsza łopata’ pod węzeł Kielce

Dzisiaj wbito „pierwszą łopatę" pod budowę węzła drogowegoKielce-Północ. Węzeł „Północ" to ponadsiedmiokilometrowy odcinek dwujezdniowej trasy ekspresowej nr 7. Wartośćinwestycji to 220 mln zł. Ma ona być gotowa w czerwcu 2009 roku.

 

164 mld zł na drogi do 2015 r.

Ministerstwo Transportu opracowało projekt "Programu Budowy DrógKrajowych na lata 2007- 2015". Łączne wydatki na cały programobejmujący przygotowanie (wykup gruntów, projekty budowlane, itp.),budowę oraz utrzymanie istniejącej i nowopowstającej sieci dróg wlatach 2007 - 2015 szacowane są na poziomie ok. 164 mld zł, w tym 22,5 mld złna zadania dodatkowe wynikające z decyzji o przyznaniu EURO 2012.

 

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

Sztafeta dla nowych możliwości transportowych Polski i Europy

W dniach 29.09.2009 – 01.10.2009 odbyła się międzyregionalna sztafetapromująca inicjatywę Środkowoeuropejskiego Korytarza TransportowegoCETC-ROUTE65. To wyraz poparcia mieszkańców i przedstawicieli władzlokalnych dla inicjatywy regionów – utworzenia Korytarza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi ekspresowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017