Wyszukiwałeś:

drogi X

ekstremalne X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi ekstremalne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy most w Toruniu na liście rezerwowej

Sobecka jako ekspert od Mostów? haha.. dobre... Przecież ona się na niczym nie zna... oprócz kalendarzyka małżeńskiego... Toruń niech pomyśli, jak obwodnicę południową połączyć z miastem, zbudować drugą nitkę i poprowadzić ekspresówkę do Bydgoszczy. Ma to więcej sensu, niż poroniony, ekst...

 

Jak jeździć zimą?

Zimowe warunki na drogach to prawdziwe wyzwanie zarówno dla auta, jak idla samego kierowcy. Odpowiednie przygotowanie tego pierwszego może w dużymstopniu ułatwić poruszanie się w trudnych sytuacjach, jednak bezumiejętności praktycznych w wielu ekstremalnych momentach może to sięokazać za mało.

 

"Jazda zimą wymaga cierpliwości i praktyki"

Przedstawiamy wam wywiad z Regis Ossantem, testerem opon w Centrum InnowacjiGoodyeara w Luksemburgu. Ossant należy do zespołu testującego Goodyear,składającego się z ponad 240 kierowców, inżynierów itechników. Ma sześcioletnie doświadczenie w dziedzinie testowania opon,podczas których zwiedził kawałek świata. Oto co powiedział.

 

Budujcie drogi, zamiast zmieniać przepisy!

Polacy woleli by mieć nowe drogi, niż przepisy drogowe – wynika zankiety przeprowadzonej przez Dziennik.pl oraz ProfiAuto. Nowe przepisy,które wchodzą w życie 1 stycznia 2011 r. krytykują też ekspercimotoryzacji.

 

Mamy wybitne drogi!

Owszem, mamy, ale w porównaniu z Pakistanem. W serwisie YouTubeznaleźliśmy bardzo ciekawy dokument.

 

Rosną mosty na DK 28

Na drodze krajowej nr 28 budowane jest w tej chwili 5 mostów,które zostaną ukończone w roku 2012. W całej Małopolsce na drogachkrajowych powstanie w 2012 roku 18 nowych mostów.

 

Wątek na forum: Powrót na szczyt

Bardzo częste w ostatnich latach ekstremalne warunki pogodowe zwłaszcza w zimie, których częstotliwość w najbliższych latach będzie sie nasilać, skłaniają wieloletnich, doświadczonych kierowców prywatnych aut osobowych do myślenia o zakupie auta z dołączanym napędem drugiej osi (4x4). Ta grupa ...

 

Nowe kilometry dróg jeszcze przed 1 listopada

Drogowcy czynią starania, aby przed 1 listopada br. udostępnić kierowcom noweodcinki dróg. Chodzi o 35-kilometrowy fragment autostrady A4Tarnów - Dębica i około 40 km odcinek drogi ekspresowej S8 wwojewództwie łódzkim. Na otwarcie czeka też ekspresowapółnocna obwodnica Lublina.

 

Land Rover Discovery Sport już w Polsce

Land Rover wprowadza nowy podział na trzy linie modelowe: Defender, Discoveryoraz Range Rover. W tej pierwszej znajdzie się produkowany od wielu lat modelprzeznaczony do ekstremalnych warunków. Do drugiej trafi prezentowanydzisiaj model, a także wersje które charakteryzują sięwszechstronnością. Trzecia grupa samochodów to luksusowiprzedstawiciele segmentu SUV.

 

Jaguar F-Pace testowany w najcięższych warunkach

Brytyjska marka chcąc na poważnie walczyć z niemieckimi potentatami, musizaproponować klientom produkt niemal doskonały. Dlatego nowy Jaguar F-Paceprzechodzi obecnie ostatnie testy przedprodukcyjne, wykonywane w ekstremalnychwarunkach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi ekstremalne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017