Wyszukiwałeś:

drogi X

ekstremalne X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi ekstremalne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wielka podróż Mercedesa zakończona

Jeden z najdłuższych, wysokoprężnych maratonów świata skończył się 17listopada w stolicy Chin, Pekinie. Wzięło w nim udział 36 egzemplarzyMercedesów Klasy E, które wystartowały niecały miesiąc wcześniej wParyżu. Najlepsza załoga osiągnęła dzienne spalanie na poziomie 5,5l/100km.

 

Nowa Vectra w natarciu

Podczas gdy oczy motoryzacyjnej Europy skupione są wokół targów w Genewie,to w północnej części Szwecji, wokół koła podbiegunowego odbywają sięwłaśnie ekstremalne testy nowej generacji Opla Vectry. Auto ma zastąpićaktualny model już w przyszłym roku.

 

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojejgamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że tazachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafiłświetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwościjezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję wstadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

SLR kończy karierę

Brytyjsko-niemieckim owocem romansu McLarena i Mercedesa jestsupersamochód SLR. Jego cykl życiowy miał trwać siedem lat. W tymczasie miało powstać 3.500 egzemplarzy. Realia rynkowe były nieco bardziejbrutalne. Mimo tego auto na dobre zapisało się w kartach historii motoryzacji,zwieńczając dzieło specjalną edycją SLR Stirling Moss.

 

Opony BF Goodrich dobre na mongolskie stepy

Gdzie przetestować opony przeznaczone do każdego terenu? Najlepiej nabezdrożach mongolskich stepów, czyli w jednym z niewielu miejsc naświecie, gdzie teren zmienia się z każdym kilometrem. Tego typu testowipoddane zostały właśnie opony BF Goodrich All Terrain.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi ekstremalne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017