Wyszukiwałeś:

drogi X

krajowe X

. Znaleziono 4689 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi krajowe

Spróbuj też wyszukać: DROGI POWIATOWE zakopianka drogi krajowe utrudnienia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4689 wszystkich):

Krajowa ósemka ‘pod opieką’

Od wiosny na krajowej ‘ósemce’ rozpoczną się szerokozakrojone działania prowadzące do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego."Bezpieczeństwo albo śmierć" – to nazwa pilotażowegoprojektu przygotowanego przez Ministerstwo Transportu i Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Powstanie obwodnica na przygranicznej DK 12

Po wieloletnich przygotowaniach podpisano umowę na budowę obwodnicy miastaŁęknica w ciągu drogi krajowej nr 12. Wykonawca ma 1,5 roku na zrealizowanieinwestycji. Prace pochłoną niemal 64 mln zł.

 

Interwencja w sprawie szesnastki

Z uwagi na planowane przez Ministra Infrastruktury wstrzymanie wydatkówna budowę odcinka drogi S-5 oraz przebudowę drogi krajowej nr 16 na rzeczdwóch nowych inwestycji związanych z budową autostrad władzewojewództwa warmińsko-mazurskiego wystosowały pismo, by zapobiecrelokacji środków.

 

Drogi krajowe najlepsze w świętokrzyskim

Województwo świętokrzyskie ma najlepsze drogi krajowe w Polsce. Drogikrajowe w regionie świętokrzyskim mają największy w skali kraju odsetekodcinków o stanie nawierzchni dobrym i zadowalającym - 75 procent. Wstanie złym jest ledwie 10 procent dróg. Powyższe dane to rezultatogólnopolskich badań, jakie przeprowadziła Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad. Badania wykonywano w oparciu o różnewskaźniki typu równość nawierzchni czy głębokość kolein.

 

Nowa szesnastka od Biskupca do Borek Wielkich

Po kilku miesiącach ponownie podpisano umowę na budowę odcinka drogi krajowejnr 16 Biskupiec – Borki Wielkie. Prace budowlane będą mogły rozpocząćsię już w czerwcu, a ich zakończenie przewidziane jest na grudzień 2012roku. Prace budowlane wycenione przez nowe konsorcjum wyniosą 146,5 mln zł.

 

Konsultacje dla DK 16 Borki Wielkie - Mrągowo

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie na 19września zaplanowała spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu„Budowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Borki Wielkie –Mrągowo”.

 

Obwodnica odkorkuje Jarosław

Na Podkarpaciu powstaje obwodnica Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4.Inwestycja finansowana jest m.in. z  funduszu Programu Operacyjnego RozwojuPolski Wschodniej. Celem budowy obwodnicy Jarosławia jest przede wszystkimpoprawa bardzo trudnej sytuacji komunikacyjnej miasta Jarosław orazbezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi krajowej nr 4. Nowa drogapełnić będzie funkcję drogi alternatywnej dla autostrady A4.

 

Będą utrudnienia na krajówkach w kujawsko-pomorskim

Wkrótce przebudową i remontami objęte zostaną m.in. drogi krajowe nr10 i DK25 w  województwie kujawsko-pomorskim. Kierowcy musza liczyćsię z utrudnieniami.

 

Remont drogi krajowej nr 21

Na odcinku drogi krajowej nr 21 między Miastkiem a Dretyniem wwojewództwie pomorskim zostanie połozona nowa nawierzchnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi krajowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017