Wyszukiwałeś:

drogi X

krajowe X

. Znaleziono 545 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi krajowe

Spróbuj też wyszukać: DROGI POWIATOWE zakopianka drogi krajowe utrudnienia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 545 wszystkich):

Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

GDDKiA podpisała kontrakt o wartości ponad 141 mln zł na roboty budowlane wramach projektu przebudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg - Grzechotki.

 

Podsumowania wielkopolskich drogowców

W 2006 roku na drogi krajowe w woj. wielkopolskim zostało wydanych 680 mln zł.W zeszłym roku nakłady sięgnęły 851 mln zł, jednak zdecydowanąwiększość pochłonęła budowa autostrady A2 między Koninem i Dąbiem.

 

Nowoczesne drogi Podlasia

Ponad 10 mld zł wyniesie budowa 350 km nowych dróg krajowych orazmodernizacja już istniejących w Podlaskiem. Większość inwestycji ma byćzrealizowana do roku 2013.

 

Wspólna obwodnica

W styczniu br. samorządy Stalowej Woli i Niska wspólnie z rzeszowskimoddziałem GDDKiA podpisały trójstronne porozumienie w sprawie budowyobwodnicy dla obu miast. Obwodnica powstanie w ciągu drogi krajowej nr 77 natrasie Sandomierz – Stalowa Wola – Nisko – Jarosław –Przemyśl do granicy z Ukrainą.

 

Krajowa ósemka ‘pod opieką’

Od wiosny na krajowej ‘ósemce’ rozpoczną się szerokozakrojone działania prowadzące do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego."Bezpieczeństwo albo śmierć" – to nazwa pilotażowegoprojektu przygotowanego przez Ministerstwo Transportu i Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad.

 

Bezpieczniej na drogach krajowych

Drogi krajowe to zaledwie 5% wszystkich dróg w Polsce, jednak ze względuna duże natężenie ruchu generują aż 40% wszystkich wypadków w kraju.Ministerstwo transportu i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradrozpoczynają program poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 

Pieniądze na drogi dla Kujawsko-Pomorskiego

Województwo Kujawsko-Pomorskie otrzyma z unii 951 mln euro w ramachprogramu RPO, z czego na drogi przeznaczone będzie 261,5 mln euro. Zrealizowanezostaną 23 inwestycje drogowe.

 

Otwarto odcinek DW 579

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował, że 24listopada bieżącego roku oddano do użytku zmodernizowany prawie 22,5 kmodcinek drogi wojewódzkiej nr 579 Kazuń - Błonie. W uroczystościwziął udział Marszałek Adam Strudzik.

 

W połowie grudnia obwodnica Krośniewic

W połowie grudnia kierowcy będą mogli skorzystać z nowej obwodnicyKrośniewic (woj. łódzkie). Inwestycja pozwoli wreszcie na ominięciemiasteczka gdzie dotychczas krzyżowały drogi krajowe nr 1 i 2.

 

Zima na polskich drogach

Intensywne opady śniegu utrudniają poruszanie się po drogach. Jednak soli niebrakuje i wszystkie trasy krajowe są przejezdne – informuje GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi krajowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017