Wyszukiwałeś:

drogi X

miejskie X

. Znaleziono 1688 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1688 wszystkich):

Gliwicka "dekawka" w remoncie

Dzisiaj tj. 31 lipca rozpoczął się długo oczekiwany remont ponad7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 88 w Gliwicach - betonowy fragmentAlei Jana Nowaka - Jeziorańskiego. Prace potrwają do końca października 2007roku.

 

Warszawa – sezon frezowań ruszył

Pełną parą ruszyły weekendowe odnowy nawierzchni w Warszawie. ZarządDróg Miejskich otrzyma dodatkowe 40 mln zł na remonty ulic. Miastochciałoby w tym roku wykonać odnowy nawierzchni przynajmniej 100 km ulic.

 

Koszmarne drogi, koszmarne remonty...

O tym, że polskie drogi należą do najgorszych i najniebezpieczniejszych wUnii Europejskiej przekonuje się na co dzień niemal każdy kierowca. Koszmarnystan jezdni i chodników oraz gigantyczne korki to niechlubnawizytówka dużych miast w Polsce. Potwierdza to najnowszy raportNajwyżej Izby Kontroli z którego dodatkowo wynika, że remontydróg w miastach, trwają zbyt długo i są uciążliwe, ponieważsłużby odpowiedzialne za remonty nie koordynują swoich działań.

 

Remont mostu w ciągu DK 88 w Gliwicach

Trwają prace przy remoncie części mostu nad Kłodnicą i ulicą Portową wciągu drogi krajowej nr 88 w Gliwicach. Z tego powodu wyłączono zeksploatacji dwa pasy jezdni w kierunku z Wrocławia do Bytomia. Ruch odbywasię w obydwie strony na pozostałej części drogi. Roboty powinny sięzakończyć do 31 maja – deklaruje Zarząd Dróg Miejskich wGliwicach.

 

Za niespełna rok pojedziemy nową ul. Bukowską w Poznaniu

Przebudowę ulicy Bukowskiej w Poznaniu, na odcinku od planowanego skrzyżowaniaz III ramą komunikacyjną (ul. Prosta) do granicy miasta realizuje wyłonione wprzetargu konsorcjum firm Strabag sp. z o.o. – Colas Polska sp. z o.o.Konsorcjum przebuduje ulicę Bukowską za ponad 85,5 mln zł. Ulica Bukowskastanowi fragment drogi wojewódzkiej nr 307. Obecnie jednopasmowa ulicaBukowska należy do najbardziej niebezpiecznych dróg w Poznaniu.Zmodernizowana trasa zapewni lepszy dojazd do lotniska, stadionu miejskiego,korzystne połączenie z autostradą A2 a w przyszłości z III ramąkomunikacyjną Poznania. Poprawie ulegnie również bezpieczeństwo ikomfort jazdy oraz obsługa komunikacyjna z pobliskimi gminami.

 

Objazdy w Gliwicach

Ruszył remont skrzyżowania ulic Zwycięstwa i Wyszyńskiego – zawiadamiaZarząd Dróg Miejskich w Gliwicach. Zakończenie robót zaplanowanona 11 maja, ale termin ten może ulec zmianie. Kierowcy muszą się liczyć zutrudnieniami.

 

Rondo Kaponiera w Poznaniu w blokach startowych

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu dokonał wyboru najkorzystniejszejoferty w przetargu pn. "Przebudowa węzła komunikacyjnego rondoKaponiera".  W sumie wpłynęło 5 ofert. Za najkorzystniejszą ZDMuznał ofertę złożoną przez wykonawców wspólnie ubiegającychsię o udzielenie zamówienia: APRIVIA SA, HYDROBUDOWA POLSKA SA,Przedsiębiorstwo Robót Górniczych METRO sp. z o.o., OBRASCONHuarte Lain SA., którzy zaoferowali wykonanie przedmiotuzamówienia za kwotę blisko 209,5 mln  złotych.

 

Pozwolenie nas budowę mostu w Toruniu prawomocne

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego utrzymał w mocy decyzję WojewodyKujawsko-Pomorskiego z 9 października 2009 roku zatwierdzającą projektbudowlany i udzielającą Miejskiemu Zarządowi Dróg w Toruniu pozwoleniana budowę mostu drogowego w Toruniu.

 

Metamorfoza kieleckiej komunikacji miejskiej

Rozwój komunikacji miejskiej to największy projekt realizowany ześrodków UE przez Kielce. Wybudowanie dróg, pętli autobusowych,zakup nowoczesnych autobusów oraz instalacja elektronicznych tablicinformacyjnych to dopiero część zmian. Władze Kielc planują kolejneinwestycje, aby usprawnić komunikację miejską.

 

Obwodnica miejska Białegostoku

Dwie, nowe inwestycje zakończą budowę obwodnicy miejskiej Białegostoku. Jejzachodnia i południowa część mają uzupełnić powstający wokółmiasta objazd o długości 30 kilometrów. Trasa połączy drogęekspresową S8 z zachodnią obwodnica miasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi miejskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017