Wyszukiwałeś:

drogi X

miejskie X

. Znaleziono 276 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 276 wszystkich):

Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Pierwsze samochody wjechały na obwodnicę Piotrkowa Trybunalskiego. Jejgłównym celem jest przeniesienie ruchu tranzytowego z drogi krajowej nr 12Kielce - Łódź, przebiegającej przez centrum Piotrkowa na obwodnicę miasta.Budowa obwodnicy pochłonęła 42,6 mln zł.

 

Przeprawa na Warcie za półmetkiem

Coraz wyraźniej w pejzażu Konina zaznacza się budowany most na Warcie,estakada nad doliną Warty oraz nowy odcinek drogi krajowej numer 25. Po prawejstronie rzeki budowlani prawie doprowadzili już jedną nitkę estakady doczynnego ronda na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Kleczewskiej. Rondouruchomione w połowie grudnia minionego roku usprawniło ruch samochodowy w tymrejonie miasta.

 

Nowe rozwiązania drogowe dla stolicy?

Z uwagi na duże obciążenie trasy wyjazdowej z Warszawy w kierunkupółnocnym, szczególnie z prawobrzeżnej części miasta, wojewodamazowiecki wystąpił do GDDKiA, z prośbą o rozważenie budowy dodatkowegowyjazdu z prawobrzeżnej części miasta m.in. w stronę Nowego DworuMazowieckiego i Portu Lotniczego Modlin – do drogi krajowej nr 7, jakonowego elementu sieci dróg krajowych.

 

Ruszyła budowa wschodniej wylotówki z Kielc DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty zaczęła się 17 czerwca 2009 budowaWylotu Wschodniego drogi ekspresowej nr 74 z Kielc w kierunku Lublina iRzeszowa. Prace rozpoczęły się w miejscowości Cedzyna przy moście. WylotWschodni to inwestycja ważna nie tylko dla kierowcówpodróżujących drogą 74, ale i mieszkańców Kielc. Nowa drogaekspresowa zastąpi bowiem zatłoczoną i zniszczoną obecną wylotową ulicęSandomierską.

 

Ekspresowo przez Kielce

Zaczęło się projektowanie przejścia drogi ekspresowej nr 74 przez Kielce.Przebieg 6-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej od węzła Niewachlówdo budowanego obecnie wylotu wschodniego wyznaczony jest przez uliceŁódzką i Jesionową.

 

Koszmarne drogi, koszmarne remonty...

O tym, że polskie drogi należą do najgorszych i najniebezpieczniejszych wUnii Europejskiej przekonuje się na co dzień niemal każdy kierowca. Koszmarnystan jezdni i chodników oraz gigantyczne korki to niechlubnawizytówka dużych miast w Polsce. Potwierdza to najnowszy raportNajwyżej Izby Kontroli z którego dodatkowo wynika, że remontydróg w miastach, trwają zbyt długo i są uciążliwe, ponieważsłużby odpowiedzialne za remonty nie koordynują swoich działań.

 

Koniec remontu na DK 78 w Wodzisławiu Śląskim

Zakończył się remont drogi krajowej nr 78 w Wodzisławiu Śląskim. Prace na2,2 km odcinku wyniosły prawie 19 mln zł. DK 78 jest główna arteriąmiasta.

 

Ekspresowo na Okęcie

7,5 km trasa ekspresowa na lotnisko Okęcie ma być gotowa przed Euro 2012. Wramach inwestycji powstaną dwa odcinki drogi ekspresowej, które utworząliterę „L". Będzie to pięciokilometrowy fragment Trasy N-S od ul.Marynarskiej w stronę portu lotniczego Okęcie oraz dwukilometrowy odcinekpołudniowej obwodnicy Warszawy od lotniska do Puławskiej. Pierwsze prace mająsię zacząć we wrześniu.

 

Pierwsze prace pod ekspresówkę na Okęcie

Ruszają pierwsze prace przy budowie drogi ekspresowej S-2 na odcinku od węzłaLotnisko do węzła Puławska w Warszawie. Trasa będzie przedłużeniemautostrady A2 przez stolicę. 7,5 km trasa ekspresowa na Okęcie ma być gotowaprzed Euro 2012.

 

Ruszyła rozbudowa Armii Krajowej w Warszawie

Rozbudowa drogi pomiędzy węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markachrozpoczyna pierwszy etap dostosowania Trasy AK do parametrów drogiekspresowej. Ten fragment drogi S8 jest strategicznym połączeniem obubrzegów Warszawy. Jego przebudowa zakończy się w II kwartale 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi miejskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017