Wyszukiwałeś:

drogowe

. Znaleziono 2265 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogowe

Spróbuj też wyszukać: mapa obwodnicy rawicza jak kupic używane auto informacje z dróg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2265 wszystkich):

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Nowe procedury nabywania gruntów pod inwestycje drogowe

Prezydent podpisał ustawę o szczególnych zasadach przygotowania i realizacjiinwestycji w zakresie dróg krajowych. Nowe regulacje zmieniają procedurynabywania nieruchomości pod inwestycje drogowe.

 

Drogowe ‘spec-spółki’

Minister transportu będzie tworzył drogową spółkę specjalnegoprzeznaczenia, działającą w formie spółki akcyjnej. Spółki te będąprzygotowywać lub realizować przedsięwzięcia drogowe. MinisterstwoTransportu zdecydowało się na utworzenie regulacji, które umożliwiłybykierowanie części zadań inwestycyjnych związanych z budową nowych drógekspresowych i autostrad do specjalnych spółek.

 

Kluczowe projekty drogowe na Dolnym Śląsku

Dolnośląskie władze szykują się do poważnych inwestycji z wykorzystaniemfunduszy unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata2007-2013. Do 2013 roku na Dolnym Śląsku mają powstać m.in. dwie trasyekspresowe S3 i S5.

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Uwaga na prace drogowe w Toruniu

W kilku miejscach Torunia prowadzone są obecnie remontowe prace drogowe lubtorowe, w związku z którymi wprowadzone zostały zmiany w organizacjiruchu – informuje Urząd Miasta w Toruniu.

 

Gdańskie inwestycje drogowe

Gdańscy drogowcy planują na 2008 rok kilka nowych inwestycji drogowych. Wbudżecie na bieżący rok na projekty drogowe i komunikacyjne zarezerwowanokwotę blisko 122 mln zł. Prowadzone będą głównie prace związane zprzygotowaniem infrastruktury na Euro 2012.

 

Małopolskie inwestycje drogowe

W bieżącym roku na terenie województwa małopolskiego będąrealizowane projekty związane z siecią drogową o łącznej wartości 8 mldzł. Jednak żeby sprawnie budować drogi, niezbędna jest współpraca ikoordynacja działań, co ma stanowić priorytet urzędników.

 

Toruń: Sezon remontowy w pełni

Aktualnie w Toruniu, tak jak w wielu miastach Polski trwa sezon remontowy. W tymroku Miejski Zarząd Dróg przeznaczył ponad 26 mln zł na remonty ulicoraz ponad 79 mln zł na inwestycje drogowe. Część projektów zostałajuż wykonana, jednak kierowców czekają kolejne utrudnienia.

 

Trwają prace na łódzkich drogach

Zakończyły się już roboty drogowe na jednej z największych łódzkichulic – al. Rydza-Śmigłego. Kierowcy mogą już korzystać z nowejnawierzchni. To jednak nie koniec tegorocznych prac remontowych na drogachkrajowych przebiegających przez Łódź.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017