Wyszukiwałeś:

dromex

. Znaleziono 164 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dromex

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 164 wszystkich):

Wątek na forum: Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

Prosze podawac w steszczeniu pełną informacje o uczestnikach przetargu.W pierwszej informacji podano że kontrofertę złozyła firma Budimex Dromex z cena 82 mln za to zadanie.Budimex -Dromex jest firma o duzym doswiadczeniu w realizacji trudnych zadan drogowych i można przyjąc jako pewnik ze wkalk...

 

Ruszają prace na berlince

Po długim okresie oczekiwania, została podpisana umowa na budowę autostradyA6 na odcinku Klucz - Kijewo (7,73 km). Prace zlecone przez GDDKiA wykona firma Budimex - Dromex za kwotę 114 mln zł.

 

Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

Na terenie Zabrza powstaną dwa kolejne odcinki Drogowej Trasy Średnicowej.Podpisano już umowę z wykonawcą prac firmą Budimex-Dromex S.A. Fragmenttrasy o łącznej długości 4,7 km powstanie do końca 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować blisko 300 mln zł.

 

Budimex - Dromex nie zbuduje obwodnicy Augustowa

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradodstąpił od umowy na budowę obwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8,zawartej z firmą Budimex – Dromex. Powodem jest tymczasowy brakmożliwości kontynuowania prac, a ich zawieszenie to dodatkowe koszty.

 

Augustów: Budimex chce odszkodowania

Firma Budimex Dromex S.A. poinformowała o odstąpieniu od umowy na budowęobwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8. Tym samym spółkapodważyła wypowiedzenie złożone wcześniej przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Poza tym wykonawca ma roszczenia finansowe.

 

Zbudują kolejny etap Trasy Śródmiejskiej w Jaworznie

Urząd Miejski w Jaworznie poinformował o podpisaniu umowy na budowę kolejnegoodcinka Trasy Śródmiejskiej w ciągu drogi krajowej nr 79. Wykonawcączwartego etapu trasy będzie firma Budimex Dromex S.A. Koszt tej inwestycji to25 mln zł.

 

Budimex - Dromex zbuduje obwodnicę Kraśnika

Budowa obwodnicy Kraśnika w ciągu drogi krajowej nr 74 będzie kosztować 89,2mln zł. Oferta złożona przez firmę Budimex - Dromex najlepiej spełniłakryteria przetargu ogłoszonego pod koniec ubiegłego roku przez lubelskioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Budimex Dromex wchodzi na obwodnicę Mrągowa

10 sierpnia 2009 r. podpisano umowę na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa.Wykonawcą zadania o wartości 134,6 mln zł będzie firma Budimex Dromex SA.Inwestycja potrwa 15 miesięcy od daty rozpoczęcia robót, zwyłączeniem okresów zimowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018