Wyszukiwałeś:

duzy X

Fiat X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: duzy Fiat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Silniki - polska specjalność

Polska staje się zagłębiem produkcji silników w Europie. W Polsce działajuż siedem fabryk silników samochodowych. Rekordy produkcji ustanawiapolkowicki Volkswagen Motor Polska. Kolejne inwestycje i zwiększenie mocyprodukcyjnych zapowiedziały już zakłady Toyoty w Jelczu-Laskowicach iWałbrzychu oraz bielski Fiat-GM Powertrain.

 

Fiat Grande Punto: Wielkie małe auto

Fiat Grande Punto od początku budził spore emocje w naszej redakcji. Czyfaktycznie udało się włoskim projektantom i inżynierom stworzyć auto,które nie tylko będzie się podobało, ale i odniesie sukces, czy teżbędzie to kolejna szumna zapowiedź nie poparta późniejszymi wynikamisprzedaży?

 

Świetlana przyszłość polskiej motoryzacji

Warszawska FSO, gliwicki Opel i Fiat w Tychach - w przyszłym roku wprowadząnowe modele, które trafią do salonów w całej Europie. Według szacunków"Rz" w 2008 r. w Polsce może powstać nawet milion aut.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Fiat z najniższym poziomem emisji CO2

Przeprowadzone badanie na rynku brytyjskim jednoznacznie potwierdziło, iż toFiat jest obecnie producentem, który w najmniejszym stopniu przyczyniasię do zanieczyszczania środowiska emisją dwutlenku węgla.

 

Fiat Strada: mały włoski pickup

Polski rynek pickupów rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie dziwi więccoraz większa liczba przedstawicieli tego segmentu. Wchodzący właśnie dosprzedaży Fiat Strada powinien mieć jednak ułatwione zadanie, gdyż w klasiemałych pickupów nie ma obecnie żadnego konkurenta.

 

Fiat nie stopuje

Fiat nadal utrzymuje tempo, w jakim do tej pory się rozwijał. Po tym jakwyszedł z problemów, co jakiś czas zaskakuje zupełnie nowymi projektami,które charakteryzuje jedna cecha - duży potencjał. Najnowsze dwa pomysłystylistów z Turynu to samochód z segmentu B oraz kompaktowy "crossover".

 

"Niszowo-półmasowy Fiat 500"

Za nami już polska premiera długo wyczekiwanego Fiata 500. Auto można jużzamawiać w salonach, lecz na naszych drogach pojawi się dopiero w lutym. Ooczekiwaniach dotyczących sprzedaży w naszym kraju, innych wersjach tegokultowego malucha oraz jego produkcji rozmawialiśmy z Enrico Pavoni, prezesemFiat Auto Poland.

 

Już 2 miliony Ducato

Od momentu rozpoczęcia produkcji w 1981 roku sprzedano już 2 milionyegzemplarzy Fiata Ducato, dzięki czemu jest to obecnie jeden z najbardziejpopularnych przedstawicieli segmentu pojazdów dostawczych.

 

Fiat Fiorino: Nie taki znowu maluch

Ruch miejski i związane z tym korki, wąskie uliczki czy też problemy zparkowaniem to naturalne środowisko dla małych aut. Nie ma co do tego żadnychwątpliwości. Czy jednak tak samo jest i z małymi autami dostawczymi,których głównym zadaniem jest jednak dostarczenie na czas i namiejsce ładunku?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "duzy Fiat".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017