Wyszukiwałeś:

dwusprzeglowa X

skrzynia X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dwusprzeglowa skrzynia

Spróbuj też wyszukać: tarcza sprzeglowa ford focus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

25 milionów Golfów

Volkswagen świętuje. W macierzystej fabryce koncernu w Wolfsburgu zostałwyprodukowany 25-milionowy egzemplarz najpopularniejszego modelu Golf.

 

Użytkowy VW Caddy Maxi

Volkswagen Nutzfahrzeuge zaprezentował dziś na największych europejskichtargach samochodów użytkowych "European Road Transport Show" wAmsterdamie wersje użytkowe nowego Caddy Maxi. W ten sposób producentwzbogaci swoją ofertę o kolejny model zajmujący miejsce między miejskimsamochodem dostawczym, a transporterem.

 

"Żuczek" Roadster

Debiut jego nowej generacji zaplanowano na 2012 rok. Volkswagen Beetle, bo o nimmowa, obok wersji dwudrzwiowej oraz Cabrio prawdopodobnie pojawi się także wkultowym nadwoziu typu Roadster.Za punkt odniesienia do stworzenia tego wariantuposłużyć ma model studyjny "Ragster", który szerokiejpubliczności był już pokazany na salonie samochodowym w Detroit w 2005 roku.

 

Która 911-tka jest najszybsza?

Porsche postanowiło pójść w ślady Nissana i Cadillaca i przetestowaćtrzy wersje modelu 911 Carrera na torze Nurburgring w Niemczech. Najszybsząwersją okazała Carrera S wyposażona w całkowicie nową, dwusprzęgłowąprzekładnię PDK, która „wykręciła” czas 7 minut 50sekund.

 

Dwusprzęgłowa skrzynia dla małych Fordów

Ford zamierza wprowadzić dwusprzęgłowe skrzynie do najmniejszych modelisprzedawanych na terenie Stanów Zjednoczonych. Sześciostopniowa skrzyniaPowerShift będzie się pojawiać w pierwszych samochodach już w przyszłymroku.

 

Podwójne sprzęgło w 4007 i C-Crosser

Jazda nowymi SUV-ami marki Peugeot i Citroen będzie teraz jeszcze wygodniejsza.Do wyposażenia tych modeli doszła bowiem nowa, dwusprzęgłowa skrzyniabiegów.

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Start-Stop po raz pierwszy z automatem

Audi jako pierwszy producent połączył funkcję Start-Stop ze skrzyniąautomatyczną. Rozwiązanie będzie można otrzymać na początku w modelu AudiA3.

 

Nowa twarz Outlandera + [VIDEO]

Choć na pierwszy rzut oka jest niepozorny, to w naszym kraju jest to najlepiejsprzedający się SUV. Od początku roku udało mu się zdobyć prawie 12procent udziału w segmencie. Polska była pierwszym krajem w Europie, gdzieodbyła się prezentacja odświeżonego Mitsubishi Outlandera.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dwusprzeglowa skrzynia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017