Wyszukiwałeś:

dziecko X

samochodzie X

. Znaleziono 13 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dziecko w samochodzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Akcja "Dziecko w aucie"

Kampania "Dziecko w aucie", która ruszy wraz z początkiem kwietnia,to kolejna odsłona trwającej od kilku sezonów akcji Goodyeara"Bezpieczne Prowadzenie".

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Pościg za nieodpowiedzialną matką

Po blisko 70-kilometrowym pościgu policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankęgm. Żółkiewka kierującą Poloneza, która nie zatrzymała siędo kontroli i uciekała przed radiowozem z prędkością nawet 150 km/h. Kobietanie miała prawa jazdy i obawiała się związanych z tym konsekwencji. Ponadtoprowadziła „szaleńczą” jazdę mając za pasażera swoje 3-letniedziecko.

 

Toyota iQ - krok w przyszłość

Nowy model Toyoty ma wszystko czego można by oczekiwać od samochodumiejskiego. Jest malutki (2,98m), bardzo zwrotny, dobrze wyposażony, bezpiecznyi zmieści czterech pasażerów. Tak naprawdę w dużej mierze pokazujejak będzie wyglądać "urbanistyczna" motoryzacja za parę lat.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

Co piąty rodzic nie posiada w samochodzie fotelika

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Korporację Badawczą Pretendent dlaprogramu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault, aż co piątyrodzic nie posiada w samochodzie fotelika dla dziecka.

 

Fotelik samochodowy - najważniejsze wyposażenie auta

Choć nie znajdziemy go na liście ani standardowego, ani dodatkowegowyposażenia samochodu, to w pewnym okresie staje się niezbędnym i jednym znajważniejszych elementów wyposażenia, jaki znajdziemy w aucie. Mowa tuo foteliku samochodowym, którego głównym zadaniem jestzapewnienie bezpiecznego i komfortowego podróżowania dla naszychmilusińskich.

 

Policja sprawdzi, czy mamy zapięte pasy

W dniu dzisiejsztm policja na terenie całego kraju prowadzi działania podkryptonimem "Pasy". Funkcjonariusze będą zwracali szczególnąuwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegająobowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa.

 

Yeti zaatakowało Alpy

Nowe dziecko czeskiego koncernu nie ma łatwego życia. Yeti, jak sama nazwawskazuje, urodziło się w Himalajach, a tam każdy dzień to wyzwanie.Natomiast Skoda Yeti pochodzi z czeskich Kvasin i próbuje udowodnić, żenajcięższe szlaki na świecie nie stanowią dla niej problemu.

 

Volvo XC60 Samochodem Rodzinnym 2009

Volvo XC60, lider sprzedaży wśród modeli szwedzkiej marki w ubiegłymroku, został wybrany Samochodem Rodzinnym 2009 w konkursie Superprodukt MamDziecko.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dziecko w samochodzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017