Wyszukiwałeś:

dziecko X

samochodzie X

. Znaleziono 330 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dziecko w samochodzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 330 wszystkich):

Akcja "Dziecko w aucie"

Kampania "Dziecko w aucie", która ruszy wraz z początkiem kwietnia,to kolejna odsłona trwającej od kilku sezonów akcji Goodyeara"Bezpieczne Prowadzenie".

 

Co piąty rodzic nie posiada w samochodzie fotelika

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Korporację Badawczą Pretendent dlaprogramu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault, aż co piątyrodzic nie posiada w samochodzie fotelika dla dziecka.

 

Używane na wagę złota

Chociaż ubiegły rok przeminął dla branży motoryzacyjnej pod znakiemrecesji, to można odnaleźć gałąź, która zbytnio nie przejęła siętym, że zamykano fabryki, zwalniano tysiące pracowników, a liniemontażowe nie raz mocno zmniejszały tempo. To rynek samochodówklasycznych.

 

Ponad 30 milionów złotych za Astona

Na rynku istnieje nisza w postaci bardzo drogich, a zarazem luksusowychsamochodów. Z reguły za takimi unikatowymi modelami stoją znane studiadesignerskie. Tym razem Aston Martin, wart przeszło 30 milionów złotychzostał zaprojektowany przez twórcę wózków golfowych.

 

Noble M600 - wszystko na ten temat

Niedawno na targach samochodów sportowych w Wielkiej Brytanii Noble wkońcu zaprezentował swoje najnowsze dziecko - M600.

 

10 milionowe dziecko współpracy

W 1981 roku Maruti Limited, indyjski producent samochodów, podpisałumowę o współpracę z japońskim Suzuki.

 

Dziecko w foteliku - zmiany weszły w życie!

W ostatnich dniach weszły w życie nie tylko zmiany dotyczące karaniakierowców za niektóre rażące wykroczenia drogowe. Zmieniły sięrównież regulacje w kwestii przewożenia dzieci. Przypominamynajważniejsze zmiany dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach.

 

Test fotelików ADAC 2015

Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji prezentujemy najnowszy rankingfotelików samochodowych, przetestowanych przez niemiecki automobilklubADAC. Bo poza wszelkimi życzeniami i różnymi prezentami,bezpieczeństwo jest tym, co powinniśmy bezwarunkowo zapewnić naszympociechom.

 

Palisz w samochodzie i jedziesz z dzieckiem? Zapłacisz mandat!

Często dziwimy się jak można palić w samochodzie. A jeśli dodatkowo natylnej kanapie ktoś przewozi dziecko, to tym bardziej jest to głupota. Są jednak regiony, gdzie można dostać mandat za palenie przy dziecku w aucie.

 

Jak poprawnie wpiąć dziecko do fotelika

Dziecko to nasz największy skarb, a jego bezpieczeństwo podczaspodróży to priorytet. Często spieszymy się i przez zwykłą nieuwagęmożemy źle zapiąć naszą pociechę w foteliku. Podczas wypadku skutki tegobędą tragiczne. Zobacz jak poprawnie zapiąć dziecko w foteliku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dziecko w samochodzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017