Wyszukiwałeś:

dziewiec X

biegow X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dziewiec biegow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Uczestnicy polskiego finału konkursu YETD 2010 już znani

Pierwszy etap wyścigu o główną nagrodę w konkursie YETD 2010 -najnowszą Scania serii R o wartości 100 tys. Euro został zakończony. Wszranki stanęło ponad 1650 młodych kierowców z całej Polski. Podczaspięciu weekendów na przełomie maja i czerwca odbyło się łączniedziewięć eliminacji regionalnych wyłaniających dziewięciufinalistów.

 

Dziewięć biegów od Mercedesa

Mercedes wyznacza kolejne standardy. Według najnowszych doniesień koncern zeStuttgartu pracuje nad automatyczną skrzynią biegów, któraposiada aż dziewięć przełożeń.

 

Wątek na forum: Dziewięć biegów od Mercedesa

ja rozumiem, że mercedes musi być zawsze najlepszy, ale 9 biegów to przesada ! ~pecet

 

Honda Civic: dobry samochód wart swojej ceny

4.25 Kupił go mój ojciec w 1996 r.,dziewięć lat później przeszedł w moje ręce. Znam więc ten model odpodszewki.

 

Keraxy dla strażaków

Tabor Państwowej Straży Pożarnej województw centralnej Polskiwzbogacił się o dziewięć nowoczesnych, ciężkich, sprzętowychpojazdów ratownictwa technicznego, zbudowanych przez firmę InżynieriaSamochodów Specjalnych Wawrzaszek na dostarczonych przez Renault TrucksPolska podwoziach Renault Kerax 430.10 4x4.

 

9-stopniowy automat Mercedesa

Wyścig zbrojeń pomiędzy koncernami motoryzacyjnymi przybiera różneformy. Kiedyś chodziło głównie o jak największą moc silnika, terazcoraz bardziej liczy się spalanie. Jednak producenci rywalizują także nainnych polach. Mercedes wprowadzi niebawem do nowej E-klasy 9-biegowąprzekładnię automatyczną.

 

Wątek na forum: wadliwe Superby

Witam.. Opisze Państwu w skrócie mój przypadek Skody Superb auto kupiłem w sierpniu 2013r zapłaciłem 130tyś zł auto ma dziewięć miesięcy a w serwisach stało 14 razy ze względu na na bardzo głośne i odczuwalne na podwoziu stuki pochodzące z przeniesienia napędu oraz wibracje całego pojazdu podczas...

 

Nie będzie nowej skrzyni biegów od Mercedesa?

Mercedes ogłosił, że nie będzie pracował nad nową, automatyczną skrzyniąbiegów. Z jakimi przekładniami będziemy mieli do czynienia w nowychmodelach producenta ze Stuttgartu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dziewiec biegow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017