Wyszukiwałeś:

dzwiek X

silnika X

elektrycznego X

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dzwiek silnika elektrycznego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

"Głośne" hybrydy

Samochody hybrydowe mają to do siebie, że podczas jazdy na silnikuelektrycznym nie wydalają z siebie żadnych dźwięków oprócztych, które łączą się z pokonywaniem oporów powietrza. Wbrewpozorom ten fakt ma więcej złych niż dobrych stron.

 

Elektro-unia możliwa?

Mimo że ludzie zawsze będą kochać zapach benzyny i dźwięk silników,to nie ulega wątpliwości, że samochody elektryczne to przyszłośćmotoryzacji. Niektórzy producenci myślą o rozwoju i produkcjiekologicznych napędów wspólnie z innymi producentami i firmamienergetycznymi. Czy czeka nas unifikacja systemów gromadzących prąd wsamochodach?

 

Audi pracuje nad dźwiękiem elektrycznego silnika

Nadchodzi nieubłaganie era bezszelestnych samochodów elektrycznych.Koncerny, które przykładały do tej pory bardzo dużą uwagę dodźwięku wydobywającego się z rur wydechowych szukają rozwiązań dla autelektrycznych.

 

Elektryczna Vista

Do naszej redakcji zawitał niedawno Tata Indica Vista, którego pełentest pojawi się na naszych stronach już niebawem. Tymczasem Tata Motorsprzygotowuje się właśnie do wprowadzenia na rynek tego małego samochodumiejskiego w wersji z napędem elektrycznym.

 

Elektro-rewolucja

Jesteśmy świadkami historycznego zwrotu w historii motoryzacji. Oto pierwszyraz zaszczytny tytuł Samochodu Roku został przyznany modelowi, któryjest w pełni zasilany przy pomocy energii elektrycznej. Poza nim na rynekwkraczają wielkimi krokami jeszcze inne modele, które kosztująmajątek, a których nie ma gdzie "tankować". Prezentujemykilka z nich.

 

Hybrydy będą głośne

Za granicą pojawiają się już pierwsze kontrowersje dotyczącebezpieczeństwa pieszych i samochodów hybrydowych. Niebawem w życiewejdą normy, które sprawią że ekologiczne auta nie będą już"bezszelestne"

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Jaki dźwięk dla Focusa?

Już za niedługo do sprzedaży w USA Trafi Ford Focus EV, czyli z napędem wpełni elektrycznym. Jak to takie napędy mają w zwyczaju, nie emitująkompletnie żadnych dźwięków. W związku z tym Ford postanowiłzapytać swoich potencjalnych klientów i fanów o zdanie.

 

Kia też ma elektryczne auto

Moda na elektryczne auta dotarła także i do Korei. Kia zaprezentowaławłaśnie pierwszy taki model, którego pierwsze egzemplarze wyjadą nadrogi już w zbliżającym się 2012 roku.

 

10 najlepszych silników według WardsAuto

Amerykański magazyn WardsAuto przedstawił 10 Najlepszych Silników roku 2013. Wśród nagrodzonych są zarówno konstrukcje amerykańskiejaki i europejskie oraz motory japońskie. Nagrody otrzymały zarównosilniki czterocylindrowe jak widlaste ósemki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dzwiek silnika elektrycznego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017