Wyszukiwałeś:

dzwiek X

silnika X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dzwiek silnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Ferrari Dino

Jedna z najlepszych stajni samochodowych na świecie, umiejscowiona w Maranello,pracuje właśnie pełną parą nad nowym modelem. Będzie on kontynuacjąlegendarnego poprzednika, którego produkcja zakończyła się w 1976roku.

 

Audi TT na dopingu

Mimo że na rynku w sprzedaży oferowana jest już druga generacja Audi TT,jeden z tunerów - firma Pogea Racing - postanowił uhonorować podwójniedoładowanym silnikiem Turbo poprzednią serię tego modelu. I tak z silnika opojemności 1.8 l. po kilku istotnych modyfikacjach udało się wykrzesać ponad600 koni mechanicznych.

 

Alfa Romeo Brera: Tylko dla młodych

O samochodach marki Alfa Romeo można usłyszeć bardzo wiele skrajnych opinii.Jedni twierdzą, że są zbyt drogie, inni mówią o 'legendarnej'awaryjności, a następni powtarzają, że nie da się nimi jeździć popolskich drogach. My mieliśmy niedawno okazję sprawdzić w praktyce, jaksprawuje się jeden z samochodów, obok którego nie możnaprzejść obojętnie, czyli Alfa Romeo Brera.

 

Koreańska piłeczka

Samochody dostawcze nie muszą być szybkie, nie muszą być eleganckie, aninawet nie muszą być ładne. I taka właśnie jest Kia 2500, ale do tego jestfunkcjonalna, czyli idealna jak na samochód dostawczy

 

Hyundai Accent: Nieco inny

Małe sedany, choć wszystkie jak jeden mąż nie zachwycają raczej swojąurodą, to jednak mają spore grono swoich zwolenników. Czy decydującymczynnikiem jest tu wyłącznie cena i duży bagażnik? Postanowiliśmy tosprawdzić na przykładzie Hyundaia Accenta.

 

Pagani stawia na dźwięk

Producent supersamochodów pochodzących ze słonecznej Italii, firmaZonda postanowiła zainwestować w dźwięk. Okazuje się, że twórcamodeli takich jak Zonda R czy Zonda S7.3 nie będzie poprawiał dźwiękuwydobywającego się z wydechu swoich modeli, tylko zamierza trafić w gustaaudiofili.

 

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzeniajak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwajednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej markiCadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłegoroku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą topotrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

 

"Królewski" diesel

Jeszcze niedawno na dźwięk słów "sportowy diesel" natwarzach wielu znawców motoryzacji gościł wymowny uśmiech. Teraz możesię to zmienić raz na dobre, bowiem Audi stworzyło silnik, którydysponuje osiągami, które mogą wprowadzić w kompleksy niejednąkonstrukcję benzynową.

 

Legenda kończy 40 lat

Moc, doznania i charakterystyczny dźwięk – oto nieodłączne elementylegendy silnika Scania V8. Dodaj do tego doskonałą ekonomikę paliwową w tejklasie mocy, reputację niezniszczalnej jednostki napędowej i wysoką wartośćprzy odsprzedaży, a otrzymasz produkt, który nie ma sobierównych. Wraz z wprowadzeniem na rynek w roku 2000 wersji 16-litrowej,znakomita reputacja jaką zdobył sobie pierwszy, 14-litrowy silnik V8 zostałaprzeniesiona w zupełnie nowy wymiar.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dzwiek silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017