Wyszukiwałeś:

dzwiek X

silnika X

. Znaleziono 475 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dzwiek silnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 475 wszystkich):

Fiat Coupe: Kocham moje 20V :D

5 Najpiękniejszy dźwięk silnika zewszystkich dostępnych silników Fiata Coupe... Jestem miłośnikiem tegosamochodu, tak że moje podsumowanie jest jednokierunkowe... ;)

 

Wątek na forum: Nowa Tesla już 26 marca

Tesla to bardzo ciekawy projekt. Jednak nie pisałbym, że będzie jakąkolwiek konkurencją (bez ujmy dla którejkolwiek ze stron) dla Fisker Karma sedan. Jest to spowodowane pewną różnicą. Fisker posiada silnik spalinowy do napędu generatora prądu (o ile pamiętam 2.0TFSI od VW ale mogę się tu mylić)....

 

Audi pracuje nad dźwiękiem elektrycznego silnika

Nadchodzi nieubłaganie era bezszelestnych samochodów elektrycznych.Koncerny, które przykładały do tej pory bardzo dużą uwagę dodźwięku wydobywającego się z rur wydechowych szukają rozwiązań dla autelektrycznych.

 

Pomocne ludzkie zmysły

Wzrok, słuch, a nawet węch mogą się okazać niezwykle przydatne przy oceniestanu naszego pojazdu. Dlatego warto zapoznać się z najczęściejwystępującymi oznakami usterek silnika oraz innych układów, bymóc szybko zareagować i uniknąć kosztownych napraw.

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Jaki dźwięk dla Focusa?

Już za niedługo do sprzedaży w USA Trafi Ford Focus EV, czyli z napędem wpełni elektrycznym. Jak to takie napędy mają w zwyczaju, nie emitująkompletnie żadnych dźwięków. W związku z tym Ford postanowiłzapytać swoich potencjalnych klientów i fanów o zdanie.

 

Audi z nowym silnikiem

Modele A5, A6 oraz A7 wkrótce będą dostępne z nowym silnikiembi-turbo. Jednostka otrzyma system, który zmienia dźwięk silnika TDIna dźwięk jednostki benzynowej o dużych osiągach.

 

10 najlepszych silników według WardsAuto

Amerykański magazyn WardsAuto przedstawił 10 Najlepszych Silników roku 2013. Wśród nagrodzonych są zarówno konstrukcje amerykańskiejaki i europejskie oraz motory japońskie. Nagrody otrzymały zarównosilniki czterocylindrowe jak widlaste ósemki.

 

Czy wierzysz w to co słyszysz?

Dźwięk silnika w samochodzie to jedna z tych rzeczy na które zwracamyuwagę podczas jazdy samochodem. Niestety w ostatnim czasie wieluproducentów zaczyna naginać rzeczywistość w tej kwestii. Wszystkoprzez ograniczenia i wymogi jakie są stawiane z powodu wdrażania ekologicznychrozwiązań.

 

Silniki Mercedesa z F1 do cywila

Niemiecki producent wykorzysta swoje centrum rozwojowe silników Formuły1, do rozwoju i budowy wyżyłowanych jednostek cywilnych modeli. Fabrykazlokalizowana w brytyjskim Brixworth ma ściślej współpracować zoficjalnym tunerem Mercedesa, spółką AMG.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dzwiek silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017