Wyszukiwałeś:

dzwiek X

silnika X

. Znaleziono 475 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dzwiek silnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 475 wszystkich):

Fiat Coupe: Kocham moje 20V :D

5 Najpiękniejszy dźwięk silnika zewszystkich dostępnych silników Fiata Coupe... Jestem miłośnikiem tegosamochodu, tak że moje podsumowanie jest jednokierunkowe... ;)

 

Peugeot 308: Autko warte zainteresowania

5 Jeżeli ktoś jest niezdecydowany to autkojest warte zainteresowania, warto je obejrzeć przy planowanym zakupieproponuję wybierać możliwie bogatą wersję wyposażenia. Silnik benzynowyjest bardzo żwawy i przy wyprzedzaniu zbiera się bardzo sprawnie. J...

 

Audi pracuje nad dźwiękiem elektrycznego silnika

Nadchodzi nieubłaganie era bezszelestnych samochodów elektrycznych.Koncerny, które przykładały do tej pory bardzo dużą uwagę dodźwięku wydobywającego się z rur wydechowych szukają rozwiązań dla autelektrycznych.

 

Pomocne ludzkie zmysły

Wzrok, słuch, a nawet węch mogą się okazać niezwykle przydatne przy oceniestanu naszego pojazdu. Dlatego warto zapoznać się z najczęściejwystępującymi oznakami usterek silnika oraz innych układów, bymóc szybko zareagować i uniknąć kosztownych napraw.

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Jaki dźwięk dla Focusa?

Już za niedługo do sprzedaży w USA Trafi Ford Focus EV, czyli z napędem wpełni elektrycznym. Jak to takie napędy mają w zwyczaju, nie emitująkompletnie żadnych dźwięków. W związku z tym Ford postanowiłzapytać swoich potencjalnych klientów i fanów o zdanie.

 

Audi z nowym silnikiem

Modele A5, A6 oraz A7 wkrótce będą dostępne z nowym silnikiembi-turbo. Jednostka otrzyma system, który zmienia dźwięk silnika TDIna dźwięk jednostki benzynowej o dużych osiągach.

 

10 najlepszych silników według WardsAuto

Amerykański magazyn WardsAuto przedstawił 10 Najlepszych Silników roku 2013. Wśród nagrodzonych są zarówno konstrukcje amerykańskiejaki i europejskie oraz motory japońskie. Nagrody otrzymały zarównosilniki czterocylindrowe jak widlaste ósemki.

 

Czy wierzysz w to co słyszysz?

Dźwięk silnika w samochodzie to jedna z tych rzeczy na które zwracamyuwagę podczas jazdy samochodem. Niestety w ostatnim czasie wieluproducentów zaczyna naginać rzeczywistość w tej kwestii. Wszystkoprzez ograniczenia i wymogi jakie są stawiane z powodu wdrażania ekologicznychrozwiązań.

 

Silniki Mercedesa z F1 do cywila

Niemiecki producent wykorzysta swoje centrum rozwojowe silników Formuły1, do rozwoju i budowy wyżyłowanych jednostek cywilnych modeli. Fabrykazlokalizowana w brytyjskim Brixworth ma ściślej współpracować zoficjalnym tunerem Mercedesa, spółką AMG.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dzwiek silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017