Wyszukiwałeś:

e X

1 X

. Znaleziono 629 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e 1

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 1 5 krajowa 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 629 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

Mercedes E Coupe

Po dwóch miesiącach od światowej premiery nowej generacji klasy E,Mercedes zaprezentował wersję Coupe opartą na tym modelu. Tym samymrozpoczął się proces ujednolicania nazewnictwa modeli z gwiazdą na masce. Eklasa Coupe zastąpi bowiem model CLK.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciee bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

Elektryczny wilk

Nadchodzi kolejna rewolucja w dziedzinie elektrycznych supersamochodów.Wygląda jak rekin na kółkach, ale nazwano go wilkiem. Oto nowe dzieckofirmy e-Wolf, które nazywa się e-1.

 

Mercedes E350 CDI: E-legancja

Nie od dziś wiadomo, że od wielu lat Mercedes wyznacza standardy w kwestiachluksusu i komfortu. Jakiś czas temu zadebiutowała nowa generacja Klasy E.Jedyną wadą tego samochodu jest cena - ponad 300 tysięcy złotych. Gdyby nieona, na drogach byłoby spokojniej.

 

Citroen C-Elysée i instalacją LPG za 1 zł

Wystartował kwiecień, a wraz z nim w gamie Citroena pojawia się promocyjnaoferta C-Elysée, którego w instalację LPG można wyposażyć zasymboliczną złotówkę.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Audi A3 Sportback e-tron dostępne w Polsce

Do bogatej palety modelu Audi A3 dołącza kolejna wersja - ładowana z gniazdkahybryda - Sportback e-tron. To pierwsze Audi z takim napędem.

 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017