Wyszukiwałeś:

e X

1 X

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e 1

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 1 5 krajowa 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Globalny wyścig Mercedesa

Dokładnie 99 lat po tym jak samochody marki Mercedes-Benz odbyły pierwszątranskontynentalną podróż, niemiecki producent zaprasza do uczestnictwaw kolejnej długodystansowej podróży z Paryża do Pekinu. Do tego celuzostanie wystawionych kilkadziesiąt modeli nowej generacji Mercedesa Klasy E.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

Mercedes E Coupe

Po dwóch miesiącach od światowej premiery nowej generacji klasy E,Mercedes zaprezentował wersję Coupe opartą na tym modelu. Tym samymrozpoczął się proces ujednolicania nazewnictwa modeli z gwiazdą na masce. Eklasa Coupe zastąpi bowiem model CLK.

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

Nowa Klasa E bije rekordy

Niemiecki koncern ma powód do radości. Nowa generacja Mercedesa Klasy E,która zadebiutowała w tym roku osiągnęła właśnie rekordowąsprzedaż 40 tysięcy egzemplarzy. Z tej okazji poinformowano, że wersja kombizadebiutuje już za miesiąc na targach.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciee bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

Klasa E kombi od jesieni w salonach

Już jesienią Mercedes-Benz poszerzy gamę Klasy E o kolejnego,charakterystycznego członka rodziny. Kombi, podobnie jak limuzyna icoupé, łączy niezależny design z ambicjami wyznaczaniastandardów w zakresie bezpieczeństwa, komfortu, jakości ifunkcjonalności.

 

Elektryczny wilk

Nadchodzi kolejna rewolucja w dziedzinie elektrycznych supersamochodów.Wygląda jak rekin na kółkach, ale nazwano go wilkiem. Oto nowe dzieckofirmy e-Wolf, które nazywa się e-1.

 

Audi e-tron wycenione

Model e-tron to bez wątpienia samochód, w którym Audi pokładawielkie nadzieję na przyszłość. Znane są już przypuszczalne cenyelektryczne odpowiednika supersportowego modelu R8.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017